Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться ножиці?

До чого сняться ножиці?

Психотерапевти, вважають, що сни — це підсвідоме відображення навколишнього світу, відображення дійсності. Тобто, немає нічого дивного в тому, якщо перукаря насняться ножиці, адже це його робочий інструмент, яким він користується кожен день. Але світ сновидінь тому і загадковий, що часом люди бачать особливі сни.

Зазвичай людина, якій наснилися ножиці, розуміє, що сон непростий, пророчий. Віщі сни сняться досить рідко, тому важливо вміти їх інтерпретувати, так як можна отримати важливу інформацію. Щоб дізнатися до чого сняться ножиці, треба розглянути тлумачення різних сонників.

Короткий зміст:

Розшифровка сну

У різних сонниках даються прямо протилежні тлумачення — від негативного до позитивного. Ймовірно, це пов’язано з тим, що з одного боку ножиці — корисна річ у побуті, а з іншого боку, вони можуть бути дуже небезпечні, ними можна серйозно поранитися. На результат тлумачення сновидіння про ножиці впливають деталі: зовнішній вигляд ножиць і дії з ними.

Сонник Міллера

Тримати ножиці в руках — означає, що В реальності ви проявите недружелюбність по відношенню до людей з близького оточення. Знайти ножиці — зробите необдумані вчинки, в результаті чого будете нервувати, переживати за хід справ. Втратити ножиці — проти своєї волі будете залучені до виконання справ інших людей.

Наснилося стригти ножицями комусь іншому волосся — Не виключені напружені відносини з людьми, з якими у вас спільні інтереси. Зламати ножиці — сон служить передвістям того, що наяву вдасться змінити своє життя.

Східний сонник

Тримати великі ножиці в руках — Сон обіцяє складності в справах, які виникнуть тому, що раніше терміну розповісте про свої наміри.

Англійська сонник

Бачити як ви ріжете ножицями тканина чорного кольору — До смуги невдач. Різати ножицями яскраву тканину — до флірту, який може бути невірно витлумачений оточуючими. Різати ножицями папір — недовіра в родині зайде так далеко, доведеться докласти багато зусиль, щоб повернути мир і розуміння.

Сонник Лонго

Сон, в якому ножицями ріжете нитки, Обіцяє доленосні зміни, і вони не змусять себе чекати наяву, але ці зміни буде складно розглянути в низці буднів і круговерті днів.

Сонник міс Хассе

Тримати гострі ножиці в руках, бачити такий сон жінці — доведеться змагатися. Бачити такий сон чоловікові — Дізнаєтеся інформацію, яку від вас постараються приховати несумлінні партнери або колеги. Різати ножицями лист — новини, отримані здалеку, налякають ваше серце. Різати ножицями тканина — крах надій, не вдасться отримати бажане.

Сонник Лоффа

Бачити сон заміжній жінці — отримати розлад від чоловіка. Якщо приснився незаміжньої дівчини — до сварки з обранцем. Хворому — до переломного моменту в перебігу хвороби. Побачити ножиці уві сні напередодні важливих подій — Будьте готові до того, що непередбачені обставини змінять хід справ. Бачити такий сон в важкий період життя — не отримаєте підтримку, на яку розраховуєте, але відкриєте для себе інший шлях.

Сонник Ванги

Сон, в якому в руках тримаєте ножиці попереджає, що Наяву доведеться брати участь в складних розмовах, будете з’ясовувати стосунки. Різати тканину за допомогою цього інструменту — наяву зробите ряд жорстких і рішучих дій, щоб зберегти благополуччя. Сон, в якому поранилися гострими ножицями, віщує, що наяву випробуєте сильну душевну біль, важкі думи затьмарять життя.

Для манікюру

Сон, в якому підстригаєте собі нігті манікюрними ножицями, служить попередженням про те, що в реальному житті доведеться мати справу з лукавим, лицемірними людьми.

Дівчині вколотися про манікюрні ножиці — наяву випробуєте укол ревнощів. Знайти манікюрні ножиці в своєму будинку — з’явиться суперниця і сновидицей в чомусь їй поступиться. Манікюрні ножиці лежать в сумочці — До невдалого виходу в світ, конфузу в суспільстві.

Бачити манікюрні ножиці чоловікові: До обману з боку жінки, і ця брехня розкриється при вельми непристойних обставин. Сон, в якому чоловік сам собі підстригає нігті манікюрними ножицями, віщує: наяву він стане жертвою чиєїсь злої жарти, потрапить в неприємну ситуацію.

Сонник, складений відомої віщунки початку минулого століття міс Хассе, Підносить таку інформацію для роздумів:

Зламаний інструмент

Тримати зламані ножиці в руках — ваші відваги не увінчаються успіхом. Наснилося, що ви ріжете тканину несправними, іржавими ножицями — Відчуєте в реальному житті нужду в чому-небудь, опинитеся в боргах.
Приймати в дар зламані ножиці — до всепоглинаючому почуттю образи, в результаті чого зробите ряд сумнівних дій.

В сонник Міллера сон про зламані ножицях має двояке тлумачення:

В сонник міс Хассе сновидіння про несправних ножицях обіцяє, що в реальному житті довіритесь людині, чиї поради і рекомендації не виправдають ваших сподівань, погіршать стан справ.

Східний сонник: зламані ножиці — це Символ невеликих матеріальних втрат і непередбачених витрат.

У Велесовій сонник сон про зламані ножицях Обіцяє з’ясування відносин і розмови.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: