Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого уві сні сниться павутина?

До чого уві сні сниться павутина?

Страх перед павутиною відчувають багато людей, хоча, за великим рахунком, вона безпечна для людини. Не виключено, що страх перед павуками та їхньої «мережею» знайшов своє відображення в езотериці: багато сновидіння, в яких фігурує павутина, мають негативний тлумачення.

Якщо довелося побачити нічне бачення такої тематики, то неминуче постає питання: «До чого сниться павутина уві сні для жінки?». Відповідь можна знайти в самих популярних сонниках наших днів.

Короткий зміст:

Аналіз сну

Сонник Міллера

На сторінках цього сонника можна знайти інтерпретацію сну про павутині. Пастка, складні ситуації, труднощі вибору — такі ситуації доведеться пережити наяву сновидцу, і вони викликають у нього підсвідомий страх і побоювання «потрапити в мережу», не зуміти з неї вибратися.

І тільки сама людина, що побачив такий сон, може знати, що мається на увазі під «пасткою»: кабальний кредитний договір або болісні відносини з партнером, інтриги або обтяжливі стосунки з колегами. Варіантів маса, але знаючи пророцтво сновидіння, можна проаналізувати ситуацію і повернути її в свою користь або постаратися уникнути «пастки».

Сонник Ванги

Сон Є передвістям неприємного і важкого розмови. Якщо довелося уві сні побачити павука за роботою, яка вчиняє свою мережу, то наяву варто бути готовим до розмови, в якому співрозмовник постарається придушити морально, буде маніпулювати вами в своїх корисливих інтересах. Сон, в якому бачите летить легку павутинку без павука, символізує, що наяву зумієте уникнути неприємностей, проявивши розсудливість і терпіння.

Сонник Мандрівника

Дається містичне тлумачення сну про павутині: Переплетення ниток долі приведе людину, якій приснився такий сон, в дивовижні місця, чекають доленосні знайомства. Бачити уві сні павутинку з краплями роси — до швидкоплинному захопленню.

Сонник Лонго

Попереджає: Наяву сновидець ризикує стати жертвою плітки. Як павук ловить свою жертву в мережі, так і пліткарі обплетуть щільним коконом свою здобич.

Ісламський сонник

Павук уві сні говорить про наявність у вашому оточенні слабкої людини, яка бреше вам в очі, також це може бути людина, яка займається чаклунством. Павутина обіцяє бідність, брак коштів для існування.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні жінка бачить павука, що сидить біля сплетеної мережі, то Цей образ не що інше, як відображення її страху самотності.

Езотеричний сонник

Передрікає: Побачив такий сон наяву може загрузнути в своїх пристрастях, заплутатися і втратити розумне сприйняття світу. Наслідком спотвореного світогляду можуть стати сварки, образи, бажання розірвати відносини і зв’язку.

Сонник Велеса

Сон про павутині має дивовижне тлумачення, що йде в розріз з іншими сонниками: Це передвістя багатства, успіху в справах. Спостерігати, як уві сні павук плете свою ажурну мережу, — до благополучного сімейного життя в достатку.

Що значить сон для чоловіка?

Чоловіки більш раціональні, ніж жінки, тому в тлумаченні снів вони цінують конкретику, і сонники успішно справляються з цим завданням: Тлумачення сновидінь для представників сильної статі лаконічні і гранично точні.

Бачити уві сні чоловікові павука, який плете павутину, — до зради людини з близького оточення. Але, якщо павук просто сидить на павутині — це до фінансових невдач, провальним проектам і невиправданого ризику.

Згідно Англійському сонником, павутина уві сні означає, що руху вперед, до наміченої мети, Будуть заважати обставини, які ви спочатку не врахували або недооцінили їх значимість.

Сонник XXI століття: бачити велику павутину на вікні — Наяву належить ризикувати, що не найкращим чином позначиться на вашій кар’єрі і положенні в суспільстві.

Циганський сонник: послання зі світу мрій про те, що Причиною неприємностей наяву можуть стати шкідливі звички сновидіння.

Павутина в будинку

Уві сні, згідно сонником Міллера, можуть бути ключові деталі:

Сонник XXI століття: бачити сейф або те місце, де зберігаєте гроші, обплетені павутинням, — до фінансових проблем. Грошові труднощі з’являться через вашу жадібності і бажання прибрати до рук те, що не належить по праву.

У Слов’янському сонник також можна знайти попереджають тлумачення сну:

В езотеричних сонник павутина в будинку асоціюється з тяжкими думками, які на деякий час стануть постійними супутниками вашого життя. Велика павутина на вікні, причому її можна розглянути детально, — такий образ зі світу снів служить попередженням: наяву відчуєте на свою адресу прояви заздрості і злоби.

Сон про павутині в квартирі трактується так: Ризикуєте бути втягнутими в нещирі, фальшиві відносини, в яких партнер буде вами нахабно і цинічно користуватися.

Знімати тенета

В сонник міс Хассе такий сон Обіцяє позбавлення від фальшивих відносин, причому це буде болісне розставання.

Змітати павутину віником — в реальному житті шляхом проб і помилок зумієте знайти вірне рішення, яке лежало на поверхні і було очевидним, але щось або хтось завадив вам відразу прийти до нього.

В сонник XXI століття приділяється увага деталям сну:

Заплутатися в ній

Якщо уві сні ви заплуталися в павутині — Наяву вас охоплює страх серйозних відносин, недовіра до партнера — таке тлумачення бачення дається в сонник Фрейда.

Сонник Мандрівника: Заплутатися у великій павутині — наяву ризикуєте комусь завдати тяжкої образи, про що згодом доведеться шкодувати.

Езотеричний сонник: Сон-попередження про те, що в реальному житті вами маніпулюють, і роблять це настільки майстерно, що ви про це навіть не здогадувалися, але гряде момент прозріння.

Ванга говорила, що подібний сон Обіцяє неприємність, яка буде викликана вашими необережними словами і вчинками, сказаними в недобрий час.

Циганський сонник: Смуток, туга і смуток на деякий час послаблять ваші сили, що не забудуть скористатися недоброзичливці.

Сонник XXI століття: належить шкодувати про втрачені можливості, і чим більше уві сні павутина, тим більше наяву будуть жалю.

Сонник Нострадамуса: Хтось навмисно втягує вас в свою гру, і такий сон — послання зі світу снів про те, що варто бути обережніше, не піддаватися на провокації «павука».

На обличчі

Якщо уві сні вам заважає павутина на обличчі — наяву належить сильно злякатися, але ваші найгірші побоювання не виправдаються. Можливо, ваша репутація в суспільстві буде підмочена, що не найкращим чином позначиться на вашому положенні справ.

Сонник Фрейда: заборонені бажання сподвигнуть на вчинки, які постараєтеся приховати від свого партнера.

Сонник Мандрівника: послання з тонкого світу сновидінь про те, що Лінь і небажання активно діяти будуть для вас в пріоритеті на деякий час.

Сонник XXI століття: Почуєте образливі слова на свою адресу, і ці вислови зіпсують настрій, змінять плани на найближче майбутнє. Багато павутини на обличчі, яка буквально заліплює рот, — до спонтанної сварці.

Англійська сонник: До невдалого виходу в світ або публічні виступи, при цьому варто бути готовим, що недоброзичливці помітять всі ваші недоліки і згодом постараються вас вразити цими фактами.

Сонник Міллера: Належить неприємна розмова, результат якої буде абсолютно несподіваним, а сновидцу належить відчути свою безпорадність.

Сонник Велеса: Підуть турботи, які затьмарювали ваш розум, і це спокій буде нагородою за пережиті негаразди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: