Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник айва до чого сниться?

Сонник айва до чого сниться?

Айва тлумачення сонника

Провидці розшифровують, до чого сниться айва, не надто позитивно. Даний фрукт передвіщає розчарування в коханні, безперспективний проект, який ви не зможете довести до кінця, невдачі, в результаті погано обдуманих вчинків… Але сонник рекомендує приділити увагу деталям, тоді значення марення може кардинально змінитися, і вона передбачить радість та процвітання, успіхів у справах, достаток.

Версія Міллера

До чого сниться є айву?

Крах планів

Розрізали фрукт і виявили, що він гнилий. У цьому випадку сонник застерігає: в реальності чекає розчарування. Важливе для вас справа провалиться. Хочете добитися успіху? Зберіться з силами і продовжуйте рухатися до наміченої мети.

До чого сниться продиратися крізь колючі кущі айви і вилізти звідти подряпаним? В реальності людини дуже неприємно здивують.

Даремні спроби

Займаєтеся продажем плодів або, навпаки, купуєте їх. Сонник пророкує: уклавши наяву великий контракт, через час ви розчаруєтеся, адже договір не принесе очікуваного прибутку.

Зелені фрукти, що висять у сні на деревах, означають: ви дієте навмання, не розібравшись в ситуації досконально. В цьому випадку помилки неминучі. Але якщо плоди майже дозріли, то сонник пророкує близький успіх.

Щастя і достаток

Фрукти на кущах віщують: в реальності буде супроводжувати удача. Насолоджуйтесь життям, але пам’ятаєте, у вас є вороги й заздрісники, тому уникайте зайвого хизування.

До чого сниться айва, нарізана маленькими скибочками, які ви неспішно їсте? Найближчим часом отримаєте велику суму грошей. Ймовірно, це буде нагорода за минулі заслуги.

Досягнення цілей

Взяли в руки злегка пухнастий плід, сонник передбачає: ви зможете повністю контролювати розвиток подій, а значить, досягнете бажаного.

Айва уві сні часто символізує твердість характеру і силу духу. Людина буде наполегливо рухатися до мети, виділивши головне і не відволікаючись на дрібниці.

Дії

Для більш точного тлумачення сонник рекомендує згадати, що ви робили з плодами.

Підбирати їх з землі — кохана людина щось приховує.

Рвати з дерева — несподівано отримаєте визнання в любові.

Гризти уві сні терпку айву віщує: ви не впораєтеся з дорученою справою.

Розрізати фрукти — втягнутий в довгий розгляд.

Чистити — розчаруєтеся в улюбленому, дізнавшись таємниці, які він приховував від вас.

Нюанси взаємин

Іноді провісники трактують айву у сексуальному контексті: сновидець буде користуватися увагою у протилежної статі і скоро знайде любов.

Але якщо людина трясе дерево з плодами або зриває фрукт у сні, означає, що наяву своїми діями він відштовхне від себе оточуючих.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: