Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник авто до чого сниться?

Сонник авто до чого сниться?

Авто тлумачення сонника

Узагальнене трактування авто у сні свідчить про плин самого життя і її призначення. Залежно від способу автомобіля і дій, можна судити про різних життєвих обставинах.

Думка Міллера

Сонник Міллера ближче всіх підказує, до чого може снитися автомобіль. Вся справа в майбутніх життєвих змін. Вони можуть бути пов’язані з переїздом, новою любов’ю, заміжжям або подорожжю. Сонник радить не переживати і не метушитися. Неважливо, що вас чекає попереду — головне, зміни обов’язково підуть вам на користь і подарують стимул для здійснення намічених планів, якщо авто уві сні було в хорошому стані.

Пан або пропав

Якщо наснилося елітне авто, яке ви ніколи не зможете собі дозволити купити — сонник пророкує появу великих невдач. Можливі серйозні втрати. Щоб уникнути цих неприємних казусів, змініть місце роботи.

Інше трактування сонника про дорогому автомобілі віщує можливість кар’єрного зростання, благополуччя і спокійну робочу обстановку. Якщо дороге авто приснилося студенту — йому написана щаслива кар’єрна сходинка.

Якщо уві сні ви побачили авто в магазині — чекайте відповіді на давно поставлені питання.

Якщо наснилося нове авто — сонник пророкує втрату цінних речей. Якщо приснився автомобіль в гаражі — вдале вкладення фінансів.

Коли ви бачите розбиту машину — ваш близька людина попросить допомоги. Якщо ви сидите за кермом старої машини — повернуться старі проблеми.

Колір машини

Тільки на краще

Якщо ви жінка і уві сні шукаєте авто — до нових зустрічей. За сонником, можливо доля подарує любов.

Купувати в сні нове авто — вирішаться багато проблем. Головне, нікуди не спізнюватися в найближчі 10 днів.

Купівля в кредит — відновлення вашого соціального статусу. Якщо продаєте машину — в реальності чекайте, що всі негаразди зникнуть самі собою.

Їдете в автомобілі і бачите природу — до життєвої стабільності. Якщо за вами женуться — то в житті ви займаєте лідируючі позиції.

Мрії збуваються

Якщо уві сні ви сидите на задньому сидінні автомобіля — скоро настане сприятливий період для створення сім’ї. А якщо ви сидите на передньому сидінні в якості пасажира — чекайте підвищення на роботі.

Якщо в машині вас везе близька людина — по соннику це самий доброзичливий знак: незабаром збудеться ваша найзаповітніша мрія. Але для цього ви повинні докласти максимум зусиль.

Якщо уві сні ви миєте авто, то це пророкує вам подорож у теплі краї подалі від будинку.

До чого уві сні ви турбуєтеся за свій автомобіль По соннику дане занепокоєння уособлює реальний страх перед серйозними життєвими змінами.

Стоп-сигнали

Якщо ви їдете в автомобілі і не можете його зупинити — до перевтоми. Якщо їдете вночі — до швидкого виконання задуманого.

Якщо ви загубилися під час поїздки в авто — чекайте кардинальні зміни в житті.

Сонник обіцяє вам відмінні вихідні дні, якщо уві сні ви подряпали дороге авто.

Якщо в поїздці ви бачите багато дорожніх знаків — чекайте багато суєти і проблем. А коли перед вами яскраво видно стоп-сигнал — це попередження про погані події в житті. Якщо поставитися до такого сну серйозно і бути обережним, поганих подій можна уникнути.

Очікування

Якщо уві сні кермо вас не слухається, то в житті ваш начальник не зовсім задоволений вашейработой. Сонник віщує серйозна розмова з начальством.

Коли уві сні ви занадто швидко їдете — чекайте небезпека з боку природних катаклізмів. Якщо поїздка дуже повільна — чекайте зміну погоди.

Готовність

Якщо уві сні ви ведете чужу машину, то будьте готові вислухати на свою адресу претензії і докори. Сонник у цьому випадку не радить вступати в конфлікт.

Якщо ви керуєте автомобілем, то можете очікувати складні фінансові часи. У разі, коли ви жодного разу не сиділи за кермом, але вам приснилося, що ведете авто — будьте готові до серйозної розмови з вашою другою половинкою.

Готуйтеся до великої покупки, якщо уві сні ви їдете заднім ходом. А якщо ви врізалися при цьому, то чекайте, за даними сонника, неякісну покупку.

Зверніть увагу на дорогу

Якщо автомобіль їде по гладкій дорозі, то вам дається шанс зайнятися відкладеними справами. Якщо дорога важка, вся в горбах — краще проведіть тиждень в домашній обстановці. Сонник віщує проблеми за межами дому.

Скористайтеся шансом

Якщо ви ремонтуєте своє авто в гаражі, то можете сміливо брати кредит на потрібну річ. Якщо ви запам’ятали уві сні номер авто, то сонник вам підказує, що ви занадто мало собі дозволяєте. Коли уві сні ви шукаєте ключі від авто — це натяк вам поміняти свій спосіб життя в кращу сторону. Можливо, саме час кинути шкідливі звички.

Якщо авто забруднено у посліді — чекайте щось кепське. Вам можуть зробити непристойну пропозицію.

До чого може снитися авто без дверей? Дана обставина обіцяє в майбутньому знайти серйозні і впливові зв’язки. Якщо авто без даху — ви втратите покровителя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: