Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник аварія з жертвами до чого сниться?

Сонник аварія з жертвами до чого сниться?

Аварія з жертвами тлумачення сонника

Щоб зрозуміти, до чого сниться аварія з жертвами, потрібно згадати всі найдрібніші подробиці мрії. Але в цілому цей сон передвіщає проблеми і конфлікти, пов’язані зі збитками.

Грошові втрати

Сонник передвіщає серйозні матеріальні збитки і втрати, якщо уві сні ви тільки змогли запам’ятати загальний сюжет картини без подробиць.

Якщо уві сні ви згадуєте про страховку машини — чекайте непередбачених обставин, які змінять ваші плани з ніг на голову і принесуть одні збитки.

Якщо наснилося ДТП на дорозі, і ви чуєте, як люди сильно кричать і плачуть — виникнуть проблеми на початку нової справи, тривога в душі не дасть заспокоїтися, великий ризик провалу. Самотужки вирішити проблему не вдасться. Сонник радить попросити допомоги, тільки тоді можливий успішний результат.

Любовні проблеми

Якщо дорожнє пригода сталася через ожеледицю — трапиться щось дуже погане, але це вас не торкнеться.

Бачити в аварії родичів — до сильного розчарування в людині. Якщо подібне сновидіння побачила незаміжня жінка — сонник обіцяє безнадійність любовних відносин.

Якщо загинули діти, на сімейній сварці. Серед мертвих були домашні тварини — до розлучення.

Коли загиблі воскресають уві сні — це віщує відновлення минулих відносин.

Якщо в ДТП з постраждалими ви не можете вибратися з завалу або автомобіля — сонник пояснює, що у відносинах вас багато чого не влаштовує. Ви боїтеся про це сказати своїй другій половинці. Краще не затягувати з серйозним розмовою і розставити всі крапки над «i».

Сварки і несправедливість

Коли уві сні під час катастрофи є постраждалі з кров’ю, то будьте в реальному житті добрішими, намагайтеся обходити конфліктні ситуації стороною, інакше ризикуєте стати у всьому винуватим.

До чого незаміжнім панянкам сниться пригода, не пов’язане з дорогою — до сильної і тривалої сварки з коханою людиною. Якщо трапилося, було пов’язано з обваленням будинку — це символ надійності в особистих відносинах.

Якщо в аварії когось задавили — найближчим часом втратите контроль над собою, сильно образивши рідної людини. Якщо в аварії розчавили тварина — чекайте до себе несправедливого ставлення.

Де була аварія?

По соннику Міллера

До чого може снитися багато незнайомих постраждалих? Сонник радить сподіватися тільки на свої сили. Якщо попросити про допомогу, то всі плани зруйнуються або вас сильно підведуть.

Не все може бути так похмуро

Якщо уві сні в аварії ви побачили багато жертв, але в підсумку помилилися, і всі були живі — це сприятливий знак. В житті можете опинитися в безнадійній ситуації, але все повернеться в кращу сторону, і ви опинитеся у виграші.

Якщо несете потерпілих на руках, то сонник пророкує серйозне захворювання, яке зможете швидко вилікувати.

Прагнення врятувати кожної людини — до злагоди та добробуту.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: