Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник абрикоси на дереві до чого сняться?

Сонник абрикоси на дереві до чого сняться?

Абрикоси на дереві тлумачення сонника

Щоб зрозуміти, до чого сняться абрикоси на дереві, необхідно згадати сон і його найдрібніші подробиці. Кожне дію режиму може передбачити як добробут, так і збиток. Дізнатися докладно до чого сниться цей сон, допоможе професійний сонник.

Ваші дії уві сні

Якщо уві сні ви просто бачите абрикоси в листі — отримаєте протягом 3 днів хороші новини.

Збираєте абрикоси під деревом — скоро з’явиться робота в компанії.

Збираєте абрикоси з дерева — отримаєте цінну нагороду за виконану роботу.

Їсти уві сні абрикоси з дерева — будете впевнено відчувати себе у суспільстві.

Є нестиглі абрикоси — ставите в житті мети, але не поспішайте їх виконувати. Сонник рекомендує не кидати розпочаті справи.

Якщо уві сні ви збираєте в своєму саду під деревом абрикоси — до створення в майбутньому вдалого і прибуткового справи.

По Міллеру

До чого сниться є абрикоси з дерева? Сонник попереджає вас про швидкі неприємних подіях. Щоб цього уникнути, не сподівайтеся на інших людей.

Дивитися на апетитний плід на дереві — до неуважності і забудькуватості. Можливо, ви занадто багато мрієте і фантазуєте. Поверніться в реальність і займіться корисними справами.

Коли сплячий уві сні бачить абрикосовий сад — це натяк на затяжні смуток і печаль через таємних невоплошенных бажань.

Сприятливі зміни в житті

Дивуватися і захоплюватися уві сні абрикосами на дереві — до виконання мрії про щасливе майбутнє.

Бачити квітучу абрикосове дерево — до хороших змін у бізнесі. Можливі вдалі угоди з партнерами.

Тримати в руках квітучу гілку абрикоса — зміна місця проживання, а потім — задоволення, спокій і сімейне благополуччя.

За сонником бачити величезну кількість помаранчевих плодів на дереві — до грошової прибутку і успішним починанням в роботі.

Струшувати гілку з абрикосами — до здійснення великих планів, пов’язаних з роботою.

Фінансове благополуччя і міцне здоров’я

Коли людині сниться абрикосовий сад в літній період, то це віщує йому хороші новини здалеку. Якщо сниться зимовий сад, то по соннику це до новин, пов’язаних зі здоров’ям. Якщо протягом сну час року змінюється, то це віщує сльози і переживання. Це пов’язано з помилковою інформацією про стан здоров’я вашого близької людини.

Якщо багато плодів — наближається стабільність і матеріальне благополуччя. Якщо плоди соковиті, то в цьому місяці вам не загрожують проблеми зі здоров’ям.

Якщо в абрикосовому саду ви відчуваєте яскравий і стиглий аромат плодів, то можете сміливо братися за виконання всіх відкладених справ. Успіх вам гарантований.

Не ризикуйте

Коли в грезе з апетитом їсте абрикоси, зірвані з дерева — будьте обережні! Найближчим часом вас спокушати і заманювати з корисливими цілями. Не піддавайтеся. Це негативний вплив принесе безліч проблем зі здоров’ям і фінансами.

Якщо вам хтось зірвав плід з дерева — обходьте в реальності цієї людини стороною. Пригадайте, хто це був, і постарайтеся обмежити з ним спілкування. Ця людина з вами нещирим.

Якщо плоди зриває молода незаміжня дівчина, то по соннику їй належить карколомне романтичну подорож. Ці відносини будуть недовгими, зате запам’ятовуються. Якщо подібний сон побачив молодий неодружений чоловік, то його наступна дівчина виявиться незайманою. Від близькості з нею він отримає незабутні враження і запам’ятає його на все своє життя.

За сонником з жадібністю є плоди — до поспіху і необдуманих рішень. Перед рішенням завдання зважте всі «за» і «проти» і тільки тоді беріться за справу. Робіть більший ухил на логіку й аналіз.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: