Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник аварія на дорозі до чого сниться?

Сонник аварія на дорозі до чого сниться?

Аварія на дорозі тлумачення сонника

Дізнатися, до чого сниться аварія на дорозі, допоможе розширений детальний сонник. Такі події завжди приносять швидкі неприємності. Якщо розібрати деталі сну, то можна точніше передбачити можливу напасти. За даними сонника, якщо ви стаєте учасником аварії на дорозі, це може принести несприятливі події. У такому випадку рекомендується відкласти всі важливі справи на потім. Намагайтеся надовго не залишати будинок. Обходьте стороною даху з бурульками, місця будівництва і колодязі.

Сонник Міллера підкаже, до чого сниться автомобільна катастрофа. Якщо під час ДТП сильно димлять машини — чекайте проблем на роботі. Можливо, ваші відносини з колегами зайдуть у глухий кут. Для незаміжньої дівчини цей сон передвіщає знайомство з привабливим чоловіком, але в реальності він виявиться обманщиком і скупердяем.

По виду транспорту

Аварія сталася в звичайному автомобілі — відкладіть на сьогодні всі поїздки, можлива поломка авто. Також велика вірогідність потрапити в затяжну пробку.

До чого сниться аварія на дорозі за участю автобуса — до нерозуміння з боку родичів. Можуть бути серйозні сімейні протистояння.

Якщо приснився вантажівка — начальник на роботі зіпсує настрій.

Якщо уві сні ви побачили швидку допомогу, то чекайте підтримку у важку хвилину.

Якщо місце аварії на дорозі гасять пожежні чи приїхала машина поліції — у вас будуть невеликі проблеми з законом.

Наближається небезпека

До чого сниться автомобільна катастрофа, допоможе розібрати сонник Лоффа. Якщо під час аварії ви не постраждали — чекайте згубних наслідків у своїй кар’єрі. Цього можна уникнути, якщо не проявляти упертість і бути більш поблажливим.

Коли уві сні ви побачили велику аварію, але страху при цьому не відчули — чекайте серйозних конфліктів. В даному випадку проявіть характер, не давайте себе опустити, тоді складна ситуація вирішиться сама по собі.

Тяготи і втрата надії

Коли сновидець в аварії отримав небезпечні травми і відчуває біль — сонник підказує, що пора терміново брати справи в свої руки, інакше все може піти не так, як задумано. Якщо сплячий стає винуватцем великої аварії — припиніть покладатися на удачу і приймати необдумані рішення. Наступного разу це може призвести до серйозних наслідків.

Якщо в аварії ви отримали смертельні травми і відчуваєте, що вам бракує — чекайте безліч проблем. В такому випадку сонник вам радить терпляче справлятися з недугами і постаратися сильно нервувати. Там, де багато проблем, завжди знайдеться людина, яка підтримає і допоможе.

Допомога та опіка

Якщо уві сні ви стали свідком аварії — сонник радить стримати свій запал у спілкуванні. Необдумано сказане слово може сильно образити співрозмовника. Якщо людина все-таки образився, мерщій попросіть вибачення і більше не здумайте собі дозволяти спілкуватися в такому тоні.

Якщо жінці приснився аварія на дорозі і вона рятує постраждалих — найближчим часом вона зануриться в море любові і бажання близькості. Можливо, причиною всьому стане новий роман, який надалі згасне і переросте у міцну і надійну дружбу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: