Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник Баба Яга до чого сниться?

Сонник Баба Яга до чого сниться?

Баба Яга тлумачення сонника

Не надто симпатична дамочка, давно вже переступила рубіж бальзаківського віку, часто зустрічається в казках, але й уві сні ви можете зіткнутися з нею. Здогадалися, як її звуть? Ну, звичайно, це Баба Яга. До чого сниться ця непередбачувана жінка? Сонники вважають, що вона є в нічних мареннях напередодні важливих подій і новин. Тому потрібно підготуватися до них і спробувати вірно витлумачити бачення.

Версії Міллера

Американський психолог Густав Міллер в першу чергу рекомендує сновидінню згадати, які асоціації викликала у нього що наснилась Баба Яга. Якщо уві сні відчув захват, цікавість, то в реальності йому належить захоплююча подорож у веселій компанії.

А ось якщо після знайомства зі старенькою, яка пересувається в ступі, сплячий відчув страх, то наслідки нестримних задоволень в реальності можуть бути плачевними.

Незвичайні здібності

Схоже, що сновидець мріє про те, щоб клацанням пальців зачарувати суперників або вразити стрілою Амура серце придивилася йому персони — ось до чого сниться Баба Яга.

Казкова бабуся у сні — уособлення пристрасного бажання людини володіти якимись надприродними здібностями, непереборною силою навіювання. Але Езотеричний сонник радить бути обережніше з бажаннями і не сподіватися на чудеса.

Може бути, тому і сновидіння про те, що сам сплячий летить в ступі, вказує, що наяву чекає дуже складна справа. Сподіватися на допомогу з боку не варто.

Польоти на мітлі

До чого сниться відьма на мітлі? Виявляється, що вона якимсь чином може допомогти тому, хто спить в дійсності. Адже сонник у цьому випадку обіцяє, що накопичилися проблеми вирішаться чудесним чином.

Нічна фантазія, в якій сам сновидець летить на мітлі, свідчить про те, що він наділений видатними здібностями. Правда, він не здогадується про це.

Сонник радує того, хто в нічний грезе, сівши на помело, бадьоро злітає вгору. Такий сюжет підказує, що творчий, фінансовий, чи інший криза в житті сновидца минув, і тепер все гаразд.

Будьте обережніше!

Побачивши уві сні, як відьма на мітлі настирливо переслідує вас, задумайтеся: чи немає поруч людини, грубо втручається у ваші справи, здійснює психологічний тиск? Лоффа, коментуючи подібний сюжет, згадує, що маніпулювати сновидцем намагається корислива зла особистість. Не виключено, що доведеться вдатися до окультної захисту, щоб позбутися від неї.

Недобра людина, обравши своєю мішенню, невтомно будує підступи — ось до чого приснилася Баба Яга, що курсує над головою, — застерігає Стародавній сонник.

Є і ще одна інтерпретація до такого сюжету: сплячий втомився дотримуватися певних рамок пристойності і благопристойності, а його таємна суть ось-ось дасть про себе знати.

Тлумачення інших джерел

В Американському соннику сказано, що пригрезившийся конфлікт з Бабою Ягою передвіщає несприятливий збіг обставин в реальності. Сновидінню доведеться зіткнутися з серйозними труднощами в справах і особистих взаєминах. При цьому він повинен розраховувати тільки на себе, не сподіваючись на чиюсь допомогу.

До чого сниться недобра чарівниця? До того, що наяву треба бути пильними і не погоджуватися на сумнівні пропозиції, триматися подалі від представників різноманітних сект.

Якщо Баба Яга уві сні була помічена на цвинтар, то треба проявити крайню обережність, передбачливість, цей образ передрікає смертельну небезпеку як самому сновидінню, так і його близьким.

За версією Українського сонника зла відьма в опівнічної дрімоті — прикмета того, що в реальності чекають неприємні сюрпризи. А ось Дворянський оракул стверджує, що поява цієї дами в нічному видінні — це застереження, що хтось з оточуючих захоплюється чорною магією.

Зате Сучасний снотолкователь обіцяє тому, хто уві сні зустрівся з казковою старенькою, що події в реальності буду розвиватися самим неймовірним, чудесним чином.

Як самопочуття?

Сон, у якому довелося битися з Бабою Ягою, може передвіщати початок розвитку серйозної недуги.

А що якщо в нічний фантасмагорії бабця готувала їжу? Як пояснює снотолкователь Таро в давнину відьми займалися лікуванням травами та іншими таємними зіллями, люди зверталися до них за допомогою. Так що такий сюжет служить підказкою: вдавшись до методів нетрадиційної медицини, можна перемогти хворобу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: