Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Божа корівка до чого снится цей символ удачі?

Божа корівка до чого снится цей символ удачі?

Сонечко з давніх часів є героїнею різних забобонів і сказань. Вважається, що якщо крихітний жучок зустрінеться на вашому шляху, або сяде на одяг, то він приніс вам послання від Бога. Ну а що, якщо зустріч відбулася не наяву, а уві сні? До чого сниться сонечко?

Короткий зміст:

Що обіцяє сон?

Узагальнений сонник

Не тільки наяву зустріч з червоним загадковим комахою віщує удачу, успіх, обраність і просвітництво, сонечко, що стала вам уві сні дуже хороший знак. Так як спочатку ми сприймаємо з давніх часів плямистого жучка як посланника Божого, то і Уві сні його слід сприймати, як символ спілкування, вирішення складного спору, зближення непримиренних ворогів.

Будь-яка негативна ситуація, яка в даний час обтяжує вас, знайде своє рішення в правильному слові, сказаного вам або вами. Вам вдасться знайти спільну мову або підібрати потрібні слова. Або ж, такий сон слід розуміти як знак, посланий вам в сновидіння, що зараз саме час зробити перший крок назустріч тому, хто в ваших думках і поговорити з ним щиро.

Діловим людям сон за участю сонечка Обіцяє успіх в бізнесі, вдалі переговори, закріплення багатообіцяючою угоди. Якщо сон сниться чоловікові, і він бачить, як жучок повзає по ньому, сідає на руку або на одяг, то такий знак вказує на швидку зміну долі на краще. До вас поспішає удача, і вона не обійде стороною жодну область вашої багатогранного життя.

Якщо ж уві сні сонечко діє не на перших ролях, а літає десь у віддаленості, і ви не можете до неї доторкнутися, лише спостерігаєте за її польотом, то мова піде не про вас, а про ваших близьких людей. Вільний політ комахи вказує на хороше самопочуття і легке рішення навіть найважчих проблем.

А ось якщо ви гонитві за жучком і спробуєте його зловити, у чому зазнає поразки, то саме час задуматися про ваші стосунки з близькими людьми. Можливо, що відносини псуються через вашу заздрості.

Сонник Деніз Лінн

Ви отримали звістку про те, що з цього ранку, коли ви прокинулися, у вашому житті настає не просто біла смуга, а біла злітна смуга. Тепер вам не варто побоюватися невдачі, і ви спокійно можете приступати до нових проектів, змінювати щось у своєму житті, що раніше здавалося незмінним, приступати до підкорення найвищих вершин і сміливо ступати по життю.

Велика увага приділяється любові і сімейного життя. Самотній жінці такий сон обіцяє швидку і довгоочікувану зустріч зі своєю другою половинкою. Якщо у вас були негаразди в сім’ї, то і вони скоро забудуться, а в вашому домі запанує любов, повагу і затишок родинної оселі. Всі проблеми вирішаться самі по собі. Спілкування з близькими і сторонніми людьми стане легким і приємним.

Сонник Хассе

Не тільки в стародавні часи яскраве комаха наділяли магічними властивостями, в сучасній езотерики до нього ставляться з не меншою повагою. В даному випадку сам жучок буде символізувати людини, і вказувати на його важливість у вашому житті. Чим більше розмір сонечка, тим більше він для вас значить.

Для одиноких людей такий провісник обіцяє швидку появу в їхньому житті довгоочікуваного обранця. Це буде не просто швидкоплинне захоплення, а справжнісінький подарунок долі. Відносини зайдуть так далеко, що цілком ймовірно переростуть в прекрасний сімейний союз або ж залишаться у вашій пам’яті назавжди, як щось чисте, світле і сьогодення.

Для тих, хто вже перебуває у шлюбі або задоволений своїми стосунками, такий сон вказує на правильність вибору і підштовхує до наступного кроку. Щоб не втратити своє щастя його потрібно трепетно плекати, доглядати за ним і не забувати про те, наскільки воно крихке. Про це і нагадує вам приснилося сонечко.

Якщо ж вам сонечко приснилася відразу після розлучення зі своєю другою половинкою або ж в період сварки з коханою людиною, то Вам дається шанс ще раз обдумати події, що призвели до ситуації, що склалася і змінити своє рішення. Такий сон вказує на те, що ви робите помилку і втрачаєте людини, який означає для вас більше, ніж життєві негаразди і дріб’язкові непорозуміння.

Сонник іменинників

Це дуже незвичайний сонник. Його ідея полягає в тому, що трактування побаченого уві сні залежить від дати народження сновидіння. Так, наприклад, Народженим в весняний період року людям сон за участю сонечка обіцяє натхнення і успіх в різних починаннях.

Сприятливий період життя почнеться у тих, хто народився влітку. Для народжених восени сон є передвісником змін. Зміниться не тільки ваше життя, але і багато речей постануть перед вашими очима зовсім під іншим кутом. Вам доведеться переглянути свої погляди і своє ставлення до них.

Для народжених взимку сонечко Є спокусою, недосяжною мрією, фатальним бажанням, здатним змінити сформований уклад життя і не завжди в кращу сторону.

Сонник Міллера

А ось сонник Міллера більш насторожено відноситься до божих корівок і не сприймає сон з їх участю як виключно добрий знак. Він розглядає незвичайного жучка як якийсь спокуса, спокуса, яка чатує на сновидіння в реальному житті. Можливо, що ви сприймаєте ситуацію так, як вам би цього хотілося, але насправді вас вводять в оману, скориставшись вашими бажаннями.

Якщо комаха сідає до вас на руку, то вас чекає складний вибір. Не варто відкладати прийняття рішення на довгий термін, все одно крім вас його ніхто не зможе прийняти. Сон закликає вас тверезо поглянути на ситуацію, проявити свою мудрість, терпимість і схилитися до будь-якого з варіантів не тільки під впливом почуттів, а й за згодою розуму.

Заподіяти шкоду жучка або вбити його уві сні є передвісником сумних або шокуючих подій. Якщо ви виявили необережність і розчавили комаха випадково, то такий сон слід сприймати, як заклик бути більш уважним у життя, ставитися навіть до незначних на перший погляд пригод з особливою серйозністю і не допускати недбалості в справах.

Якщо ви навмисно заподіяли шкоду комасі, то Вам доведеться усвідомити, що в усіх своїх бідах винні самі.

Сівши на плечі сонечко нашіптує вам правильні рішення. Такий сон є для вас підтримкою. Те про що ви думали дійсно важливо, то, що ви хотіли зробити, але не наважувалися, принесе успіх. Зараз як ніколи можна сказати, що ви маєте рацію.

Багато комах

Бачити уві сні не одну, а відразу кілька божих корівок можна трактувати по-різному. Щоб більш точно і повно розшифрувати таке сновидіння слід приділити увагу деталям.

Так, наприклад, якщо ви спостерігаєте за безліччю яскравих, ширяють над барвистими квітами жучками в весняному полі, коли сонце світить високо, а навколо спокій, умиротворення і свіже повітря, то чим більше сонечок, тим довше триватиме щастя в вашому житті, тим довше ви будете насолоджуватися життям, позбавленої турбот і проблем.

Але якщо ж нашестя комах сталося у вашому будинку, і тим самим порушило ваш спокій, то такий сон слід сприймати як попередження. Чим більше кількість атакуючих, тим більше вас чекає неприємностей. А ось відлітають з вашого будинку жучки можуть вказувати на розлад з родичами або рідними людьми. Це означає, що до вас не доходять їх слова, прохання, бажання поділитися своїми бідами.

Ви їх не чуєте, не знаєте і саме тоді, коли вони потребують вас. Цей Сон звертається з проханням до вашого підсвідомості озирнутися на всі боки, відсунути в сторону власні думки і приділити увагу іншим людям.

Якщо уві сні ви бачите безліч убитих, поранених або просто нерухомих сонечок, то такий Сон говорить про те, що над вами нависла небезпека. Вам не варто бути занадто довірливим і переглянути своє оточення. Можливо, що серед ваших друзів ховається недоброзичливець, розпускає про вас погані чутки.

Забарвлення

Кольори і їх яскравість, побачені уві сні, завжди мають значення для трактування сновидіння. Якщо ваш сон в чорно-білих або сірих тонах, то сонечко в ньому є символом поганих новин. Сірий колір жучка може говорити про звільнення, невірному вкладенні фінансових коштів, втрати великої суми грошей. Отримані вами звістки не торкнуться сім’ї, здоров’я або любові, але розкажуть вам про великих матеріальних втрати.

Чорна сонечко може означати звістка про смерть або хвороби. Не обов’язково, що людина, про яку піде мова, є частиною вашої родини, можливо, що це просто колишній товариш по службі або давній знайомий, але незабаром вам доведеться про нього згадати.

Яскраво-червоний жучок часто вказує на яскраві, незвичайні, емоційні події. Залежно від того як складаються інші деталі сновидіння вас чекає або оглушливий успіх і загальне визнання, або феєричний провал на очах у натовпу. Або ж ваш промах стане відомий натовпі, і вона із задоволенням його обговорить.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: