Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться блохи?

До чого сняться блохи?

Незважаючи на неприємні відчуття, які часто виникають при сновидінні про бліх, подібне бачення має позитивне тлумачення. Кожен сонник по-своєму трактує до чого сняться блохи і часто тлумачення залежить від деталей сюжету.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Сонник Міллера

Поява бліх уві сні Вказує на те, що близька людина, друг сновидіння будує проти нього підступи, намагається свідомо чи несвідомо йому нашкодити. Блохи також вказують на дрібні неприємності і фінансові проблеми з чиєї-небудь вини.

Якщо блоха уві сні кусає жінку, то В реальності очікується море наклепу на її адресу. Жінці бачити бліх на свого коханого говорить про його невірності, легковажному характері, який більше підходить хлопчиську, ніж чоловікові.

Бачити комах, що кишать в голові або в волосках тіла сновидіння, Позначає напружені відносини сплячого з якоюсь людиною з його оточення. Таке бачення також вказує на провокацію, якою піддасться сновидец.

Сонник Езопа

Блоха з давніх часів Асоціюється у людей з брудом, нечистотами, неробством. Бачити скачуть по собаці комах говорить про заздрість сновидіння до чужого багатства, чужий удачі і благополуччя. Ті, що скачуть по кішці паразити попереджають про небезпеку, яка загрожує близького друга або колеги сновидіння.

Якщо блохи від домашнього вихованця перескакують на людину і починають його долати, Це говорить про втому сплячого від нав’язливих людей і безглуздою балаканини, а також про стомленості від суєти і рутини. Це вірна ознака того, що людині треба відпочити і зміна обстановки.

Намагатися вбити або спіймати блоху Вказує на втручання в чуже життя, в проблеми і відносини інших людей, на безрезультатну, важку роботу. Бачити на своєму тілі наслідки укусів віщує важкі розгляду з родичами через гроші, розподілу спадщини.

Наснилася штучна, механічна блоха — це Означає зустріч з людиною, яка виявиться генієм або великим винахідником. Ця зустріч матиме неабиякий вплив на подальшу долю сновидіння.

Сонник Гришиной

Тиснути паразитів на собі означає кардинальну Зміну думки сновидіння про яку-небудь конкретну людину в позитивну сторону. Вбивство блохи обіцяє відкриття нових шляхів і доріг, можливість самореалізації.

Прибирати комах з вихованця або іншої людини віщує те, що сплячим зацікавиться якась високопоставлена персона, а також Ймовірність невеликого прибутку.

Сонник 21 століття

Блохи уві сні з’являються до багатства, грошового прибутку, до того, що Сновидцу належить проявити свої можливості перед великою публікою. Вбивство паразита віщує несподіване отримання грошей, прибутку від давно забутого підприємства.

Шукати на собі бліх, намагатися позбутися від них означає Швидкі господарські клопоти, побутові неприємності і суєту з приводу приїзду будь-якого гостя. Виявити блоху на одязі пророкує сварки і розбіжності.

Укуси блохи попереджають про плітки, які розпускають проти сновидіння заздрісники.

Сонник мандрівника

Виявити паразитів у себе на голові або на тілі — значить, в Незабаром на голову сплячого звалиться небачене багатство, виграш в лотерею, спадщина. Вбивати, тиснути бліх вказує на внутрішню боротьбу людини, на те, що його розривають суперечності і сумніви. Сонник радить людині слухати тільки себе і не слідувати повчанням інших людей.

Якщо блохи кусають сновидіння, то це говорить про його психічних розладах.

Великий сонник

Блохи уві сні Пророкують сплячому матеріальне благополуччя, несподіване багатство. Ловля бліх в сновидіння віщує примирення зі старим ворогом, перевтілення його в вірного друга сновидіння. Бачити з боку, як хтось ловить паразитів, говорить про спокійного, розміреного життя, повної тихих радощів і розваг.

Сучасний сонник

Блохи уособлюють Дратівливість, заздрісність і нервозність сновидіння. Подібні почуття провокують людини на непристойні, імпульсивні вчинки. Дівчатам сон обіцяє спокуса, а жінкам — звинувачення в легковажність і навіть зраду своєму партнерові.

Для фермерів і людей, так чи інакше пов’язаних з сільським господарством, блохи віщують хороший, багатий урожай і непоганий дохід від його продажу. Правда, для цього необхідно добре попрацювати.

Сонник Зими

Блішки уві сні є Провісниками неприємностей і невеликих проблем. Якщо комахи перебувають на голові, то всі неприємності людини від його власних поганих думок і дій. Бачити одну блоху на своєму тілі — значить, посваритися з близькими друзями або родичами.

Ловити і тиснути комах

Ловля бліх уві сні є ознакою того, що сновидець буквально влізає в чуже життя, копається в проблемах інших людей, намагається за них вирішити їхні подальші дії. Незважаючи на те, що сновидець здійснює подібне втручання заради любові, йому потрібно в першу чергу піклуватися про свої справи.

Ловити бліх уві сні також Вказує на наявність життєвого сміття, непотрібних, навіть шкідливих розмов і склоки на побутовому грунті — взагалі, всього того, від чого необхідно позбутися, щоб рухатися далі і вдосконалюватися.

Спіймати блоху говорить про те, що В реальності сплячому вдасться уникнути негативних наслідків будь-якого свого вчинку. Посадити паразита в банку — значить, у людини є впливовий покровитель, друг, який захищає його від негараздів.

Намагатися зловити блішок з вовни домашнього вихованця означає, що Найближчим часом одному сплячого потрібно його допомогу, підтримка. Це спричинить за собою не найприємніші події — грошові витрати, роздратування, нервування і так далі.

Тиснути, вбивати блішок попереджає про швидкі матеріальні труднощі і втрати чогось важливого, що стоїть, великих грошей. У деяких випадках такий сон віщує погіршення морального і фізичного здоров’я, яке відбудеться через поведінку іншої людини.

Вбивство блохи, яка кусається, викликає у людини незручність, Говорить про подолання всіх перешкод і успішне виконання покладених зобов’язань. Крім того, сон пророкує розтрощення своїх ворогів, отримання трофеїв. Вичісувати бліх з волосся означає бажання людини повернутися в минуле, в якому він був щасливий.

Якщо вони кусаються

Кусають блохи вказують на обман і зрада близьких людей, наявність в оточенні нав’язливого, настирливого людини, спілкування з яким сильно стомлює сплячого. Якщо від укусів блішок залишаються криваві сліди, то сновидцу слід очікувати зраду близької людини, плетіння інтриг родичами.

Жінці подібний сон обіцяє Очорнення її репутації, наклеп щодо її особистого життя. Чоловікам сон загрожує втратою ділових партнерів, зраду коханої з його ж найкращим другом або навіть братом.

Ще одним тлумаченням сну, в якому багато бліх кусають сновидіння, Віщує прибуток і достаток. Якщо блохи кусають домашнього вихованця або іншої людини, це вказує на негативні почуття, які сновидец відчуває до якоїсь людини — це може бути злість, заздрість, ревнощі і так далі.

Блохи на мені

Блохи на самому собі означає грошові труднощі людини, його переживання з цього приводу. Сновидець часто відчуває неспокій і хвилювання по дріб’язковим приводів, приймає все, що відбувається занадто близько до серця.

Виявити блішок у себе в волоссі — такий Сон попереджає про невдалий подорож або поїздку, що не здасться з самого початку і до кінця. Блохи в волоссі вказують на підступні плани і погані думки сновидіння, виконання яких приведе за собою багато бід і втрат.

Снилися блохи на своєму голому тілі означає Опинитися в беззахисному, уразливому становищі, дати можливість своїм ворогам позлорадствовать. Виявити бліх на одязі вказує на те, що плани можуть зруйнувати чужа заздрість і злість, тому не варто ділитися ними з оточуючими людьми.

Бачити блішок на ногах попереджає сновидіння на час Пригальмувати здійснення своїх планів, інакше може статися непоправне. Варто ненадовго зупинитися і привести своє життя в порядок, дати собі перепочинок перед новим кидком.

Блохи на руках Віщують проблеми на роботі, сварку з колегами, зрив професійних планів. Але не варто засмучуватися — ці неприємності тимчасові і ніяк не позначаться на матеріальному становищі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: