Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться брудна вода?

До чого сниться брудна вода?

Вода, яку ви бачите уві сні є символом вашого несвідомого світу, чуттєвої області, яку ви часто не контролюєте, але можете відчувати по різним проявам. Вода є глибоким символом, який для кожного трактується індивідуальним чином. Потрібно звертати увагу на ваші особисті відчуття і інші деталі сну.

Звичайно, мають значення характеристики самої води. Далі розглянемо сни, де сниться брудна вода. Які знаки криються в подібних сновидіннях і до чого сниться брудна вода?

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Якщо розглядати загальне тлумачення брудної води з різних сонникам, то такий знак є негативним, вказує на щось неприємне, наприклад, на брудну роботу або на брудні думки. Загалом багато брудної води є причиною подумати над вашою нинішньою ситуацією і потребою в поліпшення.

Проте, зовсім сумувати не варто, Якщо сон зовсім неприємний, потрібно комусь розповісти щоб не справдився, а крім цього потрібно дізнатися тлумачення за різними сонникам в залежності від деталей.

Жіночий сонник

Починає даний ряд тлумачень і нічим особливим читачів радувати не стане. Якщо ви просто бачите мутну воду уві сні, то слід остерігатися різних небезпек і очікувати зневіру. Пити брудну воду — до хвороби (потрібно сходити і перевіритися у докторів, відвідати терапевта для огляду), якщо падаєте в воду — до помилок, які ви можете зробити в подальшому.

Дитячий сонник

Однозначно вважає Брудну воду символом різних неприємностей і великих провалів. Після такого сну потрібно бути набагато більш пильними і обачними.

Сонник Деніз Лінн

Вважає брудну і застояну воду символом сумбуру в вашому емоційному світі. Вам потрібно очиститися від всього непотрібного і провести внутрішню ревізію.

Російський сонник

Теж не шанує брудну і каламутну воду уві сні, такий знак, згідно з цим сонником, вказує на печаль або спілкування з поганими людьми.

Сонник Гришиной

Дає схожі трактування, якщо ви купаєтеся в брудній воді, знак Може вказувати на якесь захворювання або звинувачення від інших людей. Якщо просто бачите або п’єте брудну воду, то такий знак на смуток.

Сонник Шеремінской

Теж практично ідентично, але також Трактує брудну воду як знак якихось незрозумілих обставин. Якщо ви в чомусь не впевнені наяву, краще прояснити ситуацію, брудна вода уві сні говорить про безліч неясностей, які ви відчуваєте.

Сімейний сонник

Вважає каламутну воду уві сні Символом небезпеки.

Велесов сонник

Трактує брудну воду як символ нещастя і хвороби. Такий сон найкраще комусь розповісти, щоб позбутися від негативного впливу.

У цьому списку не зазначені багато сонники через практично повністю повторюються трактувань. У всіх сонниках, які не використано тут, брудна вода вважається символом негативним, який тим чи іншим чином віщує різні збитки і нещастя.

Де вона була?

Море, озеро, ставок з водою є уві сні символами можливостей. Добре якщо ви уві сні бачите безмежне море, але тільки з чистою водою. Брудна вода в свою чергу є негативним знаком, вам потрібно багато чого змінити в собі для того щоб знайти нові позитивні можливості.

Не слід плутати брудну і бурхливу воду. Якщо ви бачите бурхливе море або водоймище, то такий символ вказує на нестабільність вашого емоційного світу, ви часто опиняєтеся у владі почуттів.

Річка з брудною водою уві сні символізує протягом вашого нинішнього існування. Ви часто чимось незадоволені або інші бувають незадоволені вами. Потрібно поміняти поточну ситуацію і очистити себе від усього негативного, такий символ уві сні вимагає від вас серйозно подумати над вашими звичками, уподобаннями і поглядами.

Каламутна вода з крана показує вам, що варто позбутися від чогось важкого і морально давить на вас.

Бачити басейн, в якому ви бачите багато каламутною і брудною води — до неприємностей. Подібними символами є колодязь і ставок. Якщо ви купаєтеся в ставку з брудною водою, то настають різні дрібні справи і негаразди. Ванна з брудною водою віщує зраду близької людини. Якщо відро було наповнене каламутною водою, це означає, що незабаром вас чекають побутові труднощі.

Калюжа з брудною водою може говорити про вашу надмірної концентрації на чомусь незначному. Ви віддаєте багато значення простим феноменам, які не так потрібні вам. Постарайтеся більше глобально і масштабно дивитися на цей світ, не зациклюйтеся на дрібницях.

Якщо уві сні ви перестрибуєте калюжу з брудною водою або переступаєте, то ви легко зможете подолати різні дрібні труднощі і зможете відмовитися від непотрібних емоцій. Якщо в калюжі з брудною водою ви побачили власне відображення, то вам потрібно звернути увагу на свій внутрішній світ, можливо ви стали надмірно дріб’язкові.

Коли уві сні ви ходите по будь-якій воді і не тоніть, такий сон вказує на ваше міцне здоров’я. Крім цього символ може трактуватися як ваше перевагу над ситуацією. Ви володієте високою розумністю і емоції вас ніколи не зашкалюють.

Купатися в ній

Купання в каламутній або брудній воді віщує вам різні труднощі і хвилювання. Вода може символізувати в такому сні ваше навколишній простір, а ваше бачення води — ступінь вашої влаштованого і комфортності в цьому просторі. Вода, в якій неприємно плавати, яка брудна, є символом того як вам важко існувати в тому суспільстві, в якому ви зараз існуєте.

Крім цього, плисти в воді уві сні на символічному рівні вказує на зв’язок з материнською психікою і взагалі на залежність від матері. Як ви пам’ятаєте, перші дев’ять місяців свого існування ви проводите в навколоплідної воді. Тому в підсвідомості образ купання у воді з’єднаний з образом матері і перебування в утробі.

Для більш дорослої людини такий сон може означати не фактичне перебування в утробі, але символічне. Ви до сих пір залежите від матері, відчуваєте комфорт і спокій тільки під опікою. В такому сні брудна вода вказує на віджилі відносини, які для вас є паче не корисними.

Тонути в брудній воді

Брудна вода уві сні часто виступає як попередження про різні небезпеки. Найчастіше мова йде про ваше здоров’я або якихось незручних ситуаціях. Причому якщо сниться падіння або утопание в брудній воді, то сон часто говорить про ваших власних помилках.

Якщо ви побачили такий символ, надалі буде потрібно підвищена пильність, так як сон вказує на вашу необачність та неточності, які здатним принести вам шкоду. Кожне більш-менш значуща дія тепер потрібно додатково досліджувати.

Згідно Велесову сонником, Якщо ви тоніть або купаєтеся в темній, каламутній воді, то допомагаєте наяву своїм близьким, берете участь в різних справах.

Якщо ви впали в брудну воду і починаєте тонути, то сон передвіщає небезпеку і різні біди. У наступні пару тижнів після цього сну намагайтеся не вплутуватися ні в які авантюри.

Виливати її

Найбільш негативним символом є пролита брудна вода у вашому будинку, тим більше, якщо уві сні ви забруднили якісь меблі або інші предмети інтер’єру. Такий знак трактується як провісник різного нещастя, яке торкнеться саме вас. Якщо побачили такий сон, потрібно негайно вжити заходів для того щоб знизити негативні чинники і мінімізувати можливе горе.

Коли ви просто виливаєте воду, то символ вказує на якісь збитки. При цьому важко сказати які саме збитки ви відчуєте, адже брудна вода є символом непотрібного. Тому, можливо ви залишитеся без чогось непотрібного і в результаті отримаєте щастя, хоча спочатку і будете відчувати втрату.

Якщо розглядати психоаналітичне тлумачення, то Такий сон говорить про можливість позбутися від непотрібних і негативних емоцій. Перед вами символ оновлення внутрішнього світу.

Зелена або чорна

Приснилася чорна вода — один з найбільш негативних знаків і обіцяє загибель. Не слід надмірно хвилюватися через такого сну, адже сни тільки попереджають вас. Вибір робите ви.

Зелена вода в свою чергу є позитивним знаком і говорить про підвищення на роботі або якомусь кар’єрному просуванні. На цій позитивній ноті і завершимо огляд символу брудної води уві сні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: