Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться бурхлива річка?

До чого сниться бурхлива річка?

Образ річки в нічний мрію асоціюється з плином часу, переходу із сьогодення в майбутнє. Подібне сновидіння віщує успіх і процвітання, якщо вода чиста і прозора, і напасті в різних сферах життя, якщо вода брудна і каламутна.

Щоб дізнатися, до чого ще сниться річка, необхідно пригадати найдрібніші деталі сновидіння і порівняти їх з декількома перевіреними сонниками.

Короткий зміст:

Що кажуть тлумачі?

Сонник Міллера

Спокійна річка Передрікає стабільний період у житті, грошову спроможність і процвітання, а також отримання шансу себе реалізувати. Каламутна, брудна вода обіцяє розбіжності з близькими людьми, сварку з начальством або випадковий конфлікт, який матиме величезні наслідки.

Якщо в сновидінні річка несподівано з’явилася перед людиною, то Це передвісник швидких неприємностей на службі. Сновидець своїми необдуманими діями спровокує ряд подій, які приведуть його до краху.

Побачити в сновидінні лід на річці — негативний знак. Такий Сон передвіщає різні неприємності, крім того, якийсь недоброзичливець хоче вам нашкодити.

Купатися в річкових водах уві сні позначає Тверде рішення сновидіння слідувати своїй мрії незважаючи ні на що. Опинитися в суспільстві утопшіх, потонути говорить про те, що удача не посміхнеться сновидцу ще дуже довго, тому йому доведеться розраховувати тільки на свої сили.

Пересохла річка — До хворобливих втрат і сильних переживань.

Сонник Фрейда

Розлив річки в сновидінні говорить про те, що В реальності сновидец має таємні інтимні фантазії, про які боїться розповісти своєму партнеру. Чоловікам сон вказує на зайву скромність партнерки, якій він навіть боїться пропонувати такі експерименти.

Плисти за течією річки Означає, що людина повністю віддається своєму почуттю закоханості наяву, не помічаючи нічого навколо. Для жінки подібний сон вказує на її закоханість в людини, яка цього не варто.

Сонник Ванги

Впасти в річку уві сні Означає, що незабаром справи сновидіння налагодяться, він отримає вигідну пропозицію по роботі. Також сновидіння обіцяє матеріальну вигоду.

Впасти в річку в одязі Означає, що ні сновидець, ні його близькі люди не будуть ні в чому мати потребу. Плисти проти течії річки говорить про твердість характеру сплячого, яка допоможе йому впоратися з усіма випробуваннями.

Виплисти на берег з бурхливого потоку Позначає, що після декількох перешкод і випробувань людина нарешті розбагатіє.

Сонник Нострадамуса

Вмиватися річковою водою Обіцяє втрати і тривоги. Переплисти річку уві сні — означає, насправді людині доведеться зіткнутися з серйозними неприємностями. Виплисти на берег віщує отримання приємних новин.

Бачити, як будується гребля через річку, Вказує на швидкі випробування перешкоди на шляху. Виловлювати щось з річки передрікає печалі і смуток, зловити змію в воді — до фінансового благополуччя. Ловити рибу в річці — здобути перемогу в любовній битві, відвести коханого з сім’ї.

Сонник Лонго

Наснилася чиста річка уві сні — це Означає задоволеність своїм нинішнім життям і небажання щось в ній міняти. Каламутна вода в річці передрікає швидкі сварки і конфлікти сновидіння з оточуючими людьми.

Звалитися в річку пророкує отримання можливості проявити себе, показати свій талант з найкращого боку.

Сонник Лоффа

Вмиватися водою з річки Означає, що сновидцу доведеться вирішити деякі проблеми, які без його втручання багаторазово зростуть. Чиста вода в річці обіцяє удачу і успіх, а каламутна пророкує матеріальні труднощі і ймовірну втрату роботи.

Вмиватися водою з водоспаду або гірської річки Попереджає про небезпеку захворіти.

Сонник Цветкова

Спостерігати за перебігом річки з берега Віщує цікаве і тривалу подорож або відрядження. Купатися в воді обіцяє підвищення доходів, просування по службі, отримання більш прибуткового і значимого місця. Гребти на човні по річці передрікає великий виграш або отримання дорогого подарунка.

Перетинати річку вбрід або перепливати її Вказує на безліч перешкод на шляху до бажаного.

Сонник Хассе

Чистий і швидка річка уві сні Пророкує багато радісних подій, відплата сновидцу за роки праці і страждань. Викупатися в річковій воді обіцяє отримання спадщини, збагачення за чийсь рахунок або винагороду за будь-яку послугу.

Впасти в річку уві сні Пророкує отримання важливої новини, інформації, яка може змінити поточний спосіб життя сновидіння.

Сонник Менегетті

Розлилася річка уві сні Уособлює шлях, по якому слід людина: якщо води чисті й прозорі, то людина успішно реалізує всі свої плани, якщо ж води мутні, то людина так нічого і не доб’ється на цьому шляху.

Плисти проти течії — Значить, в реальному житті людина почне втрачати енергію, гроші, роботу, розташування людей, здоров’я. Все це відбувається тому, що він забув про своє призначення і повернув не в той бік.

Перетнути річку уві сні Вказує на спрагу знань сновидіння, на його прагнення постійно вчитися і дізнатися дещо нове.

Сонник Гришиной

Дивитися на течію річки уві сні Вказує на готовність сплячого до змін. Купатися в річці — значить, керувати людьми, бути вчителем або наставником для когось. Прати речі в річці або мити будь-які предмети говорить про те, що сновидець є господарем своєї долі.

Пити воду з річки вказує На підвищення потенціалу сновидіння, на розвиток його таланту і внутрішньої сили.

Сонник Тафлісі

Бачити річку уві сні Означає, що незабаром сновидец познайомиться з важливою людиною, який значно вплине на його життя. Пити річкову воду віщує отримання допомоги і підтримки від сильних світу цього.

Якщо річкова вода на смак виявиться солоної, то існує ймовірність, що Сновидіння змусять вчинити злочин або ж він стане свідком його. Якщо ж вода виявиться солодкуватої, то в ділові питання сновидіння втрутиться любовний інтерес.

Наловити риби з річки Віщує достаток і благополуччя в родині сплячого.

Мусульманський сонник

Плисти по річці на човні означає, що Людина незабаром буде зайнятий важливою справою. Плисти за течією вказує на везіння і успіх, на те, що людина знаходиться під захистом вищих сил.

Сонник 21 століття

Спостерігати, як в річку занурюється який-небудь предмет, Означає залучення сновидіння в сумнівну операцію, втрату прибутку і репутації. Бачити в річці сміття вказує на те, що прийшов час почати все заново, що не шкодуючи про минуле.

Як виглядала річка?

Образ чистої прозорої річки віщує отримання приємної новини або прибутку, можливість познайомитися з цікавими людьми. Каламутна, брудна річка вказує на важкий період у житті, на проблеми і фінансові втрати. Каламутна вода також обіцяє випробування в любовній сфері.

Спокійний перебіг річки Говорить про дрібних клопотах і суєті, а річка з швидкою течією означає конфліктність і безкомпромісність сновидіння, через що він часто сваритися з людьми.

Замерзла річка Вказує на період застою і нудьги. Пересохла річка позначає проблеми зі здоров’ям, а також схильність людини до істерик і смутку.

Велика і широка річка Говорить про інтимні фантазіях сновидіння, які він не може втілити в життя. Вузька річка вказує на залежність сплячого від чогось або когось.

Обміліла річка — Недолік життєвої енергії. Можливо це наслідки впливу магічних ритуалів.

Суха річка означає, що Сновидець користується чужою славою або успіхами для підвищення самооцінки. Гірська, що вирує річка сниться до несподіваних змін у житті, зокрема, в особистій сфері.

Якщо вода вийшла з берегів

Якщо уві сні річка вийшла з берегів, то це обіцяє неприємності на службі і матеріальні труднощі. Якщо річка залила всю навколишню місцевість, в тому числі, і будинок сплячого, це віщує вчинення зухвалого вчинку або ризикового події.

Якщо річка вилилася на кам’яну набережну, це Обіцяє несподіване збагачення і підвищення соціального статусу сновидіння. Якщо вода в річці була каламутною, то це вказує на проблеми зі здоров’ям.

Стояти на краю

Спокійно стояти на березі річки означає мирне вирішення конфлікту, гармонійні, успішні відносини з протилежною статтю. Молодій дівчині сновидіння обіцяє переїзд в інше місто, в якому вона зустріне свого обранця.

Стояти на березі швидкої і гучної ріки Говорить про схильність людини до ризику і авантюр. Стояти на березі під час грози або бурі віщує бурхливе з’ясування відносин зі своєю другою половинкою, скандали в сім’ї.

Стояти на крутому березі річки Обіцяє небезпеки і неприємності, пов’язані з порушенням закону. Стояти на березі і спостерігати за тим, як в воді хлюпається риба, обіцяє грошову винагороду, отримання прибутку.

Ваші дії уві сні

Купання в річці вказує на те, що людина знаходиться в світі з самим собою і з оточуючими людьми. Плавання в каламутній воді пророкує швидкі зміни в укладі життя, причиною яких стане випадковість. Купатися в прозорій воді означає хороше здоров’я і довголіття.

Переплисти річку — Значить, впоратися з усіма випробуваннями і перешкодами в житті. Плисти проти течії уві сні означає, що той, хто лежить зраджує свою мрію і слід чужим бажанням. Вбрід перетинати водойму вказує на необачні вчинки сновидіння, прийняті зопалу.

Йти по дну висохлої річки означає, що Сновидець досягне своїх цілей легко і швидко. Ходити по поверхні води говорить про отримання безцінного дару від свого родича.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: