Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться блискавка?

До чого сниться блискавка?

Блискавка в сновидіннях є неоднозначним символом. Тлумачення може мати як негативне забарвлення, так і провіщати кардинальні зміни на краще в житті того, кому приснився такий сон. Наприклад, бачити блиск блискавки без дощу або грому віщує міцне здоров’я і благополуччя.

Яскрава стріла, спрямована в землю застерігає від можливих помилок. Ймовірно, ви схильні до безпечності та легковажності. Щоб докладніше дізнатися до чого сниться блискавка уві сні треба знати деякі додаткові деталі і відчуття, які ви відчуваєте у сні.

Короткий зміст:

Тлумачення

У сновидінні блискавка може означати, як хороші, так і погані зміни в житті. При тлумаченні снів важливо не тільки порівнювати роз’яснення різних сонників, але і намагатися згадати максимальну кількість деталей. Літня блискавка в чистому небі в більшості випадків є вісником радості й удачі, але при наявності хмар, грому, сильного вітру або дощу значення буде іншим.

Тлумачення сновидінь за різними сонникам:

Сонник Міллера

Блискавка в нічному небі над головою символізує добробут, але деякі деталі можуть змінити її тлумачення. Чорна блискавка в поєднанні з грозовими хмарами є символом сумних подій або депресивного стану.

Якщо під час спалаху чітко засвітився який-небудь предмет, то цей знак вказує на проблеми в житті когось із вашого оточення, їм може знадобитися ваша допомога, особливу увагу слід приділити дітям.

Cоннік Ванги

Надає блискавки негативне значення в сновидінні, Цей знак віщує горе, сльози і період руйнування. Численні блискавки можуть бути провісниками пожежі або ризику отримання збитків у професійній діяльності.

Сонник Нострадамуса

Бачити блискавку вважається поганим знаком і з цього сонником. Перешкоджання виконанню бажань можуть вищі сили, а вид спалахів блискавки закликає змінити свої життєві позиції, можливо, ви занадто часто втягується в конфліктні ситуації або берете участь у змовах, найближчим часом може виникнути період розплати за погані вчинки.

Сонник Мандрівника

Особлива увага приділяється кольором блискавки. Яскравий спалах вказує на духовне осяяння, темний або фіолетового відтінку є поганим знаком і символом небезпеки, світла стріла віщує радість.

Китайський сонник

Дає блискавки виключно позитивне тлумачення. Такий знак є символом багатства, благополуччя, взаємної любові та поваги оточуючих, особливо, якщо стріла природного явища промайнула поблизу того, кому сниться або потрапила в нього.

Езотеричний сонник

Пов’язує блискавку з відкриттям у того, кому вона наснилася неординарних здібностей. Це може бути не тільки дар ясновидіння або значне підвищення інтуїції, а й поліпшення інтелектуальних здібностей, творчим людям цей знак вказує на період натхнення.

Сонник Лоффа

Якщо в сновидінні блискавка — це є своєрідним застереженням про небезпеку в реальному житті. Велика ймовірність несподіваного зрадництва друзів, різкої зміни певної ситуації в гіршу сторону, спровокувати «ефект блискавки» для вашої підсвідомості в житті може будь-яка людина з оточення.

Сонник Цветкова

Дає блискавки негативний тлумачення, але В деяких випадках природне явище може бути лише знаком, що вказує на необхідність прояву стриманості і терпіння. Якщо ви отримаєте погане звістка, то піддаватися емоціям не можна ні в якому разі, блискавка символізує початок небезпечного періоду, протягом якого неприємності можуть стати повною несподіванкою.

Англійська сонник

Побачити блискавку вважається хорошим знаком, який символізує незалежність, високе положення в суспільстві і успіх у будь-яких починаннях. Незаміжнім дівчатам блискавку уві сні можна вважати передвісником швидкого заміжжя, представникам різних професій знак пророкує успіх у кар’єрі, але тлумаченні блискавки змінює кардинально наявність зливи або грому.

Якщо вона вдарила в мене

Удар блискавки в себе в сновидіннях може тлумачитися по-різному. Для роз’яснення передбачення важливо враховувати власні емоції.

Наприклад, якщо ви намагалися сховатися від блискавки, відчуваючи паніку і страх, але зробити цього не вийшло, то це хороший знак. Така ситуація віщує значну матеріальну прибуток. Докладати значних зусиль для досягнення фінансового благополуччя не доведеться. Удача в найближчим часом буде супроводжувати вам в будь-яких угодах.

Нюанси тлумачення:

Кульова блискавка

Кульова блискавка в сновидінні є символом кардинальних змін. Які саме події відбудуться в житті можна визначити за додатковими деталей сну. Важливу роль відіграють відчуття, які були випробувані в сновидінні.

Наприклад, якщо при вигляді кульової блискавки, ви випробували захват і не злякалися незвичного явища, то і в реальному житті нічого поганого не станеться. Якщо після пробудження почуття паніки і страху збереглося, то зміни будуть не в кращу сторону.

Нюанси тлумачення сновидінь:

Удар в дерево

Блискавка, що потрапила в дерево, в більшості випадків є поганим знаком. Сни з такими сюжетами вважаються попередженнями про небезпеку. Якщо такий сон приснився, то пильність треба проявляти в усьому. Необхідно перевіряти надану інформацію, не довіряти випадковим знайомим і навіть близьким друзям, а від серйозних угод на деякий час варто відмовитися.

При пошуку тлумачення сну, в якому була присутня блискавка, важливо оцінювати життєвий етап, який супроводжує сновидіння. У деяких випадках природне явище може допомогти уникнути помилки або застереже від небезпеки. Навіть удар блискавки в людину іноді вважається вкрай сприятливим знаком. Після пробудження важливо постаратися пригадати якомога більше деталей зі сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: