Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться бандити?

До чого сняться бандити?

На жаль, злочинність супроводжує людство з найдавніших часів, і сьогодні ситуація змінюється далеко не в кращу сторону. Люди, які бажають забрати чуже і нажитися на чужому горі, а іноді навіть усунути людину просто через неприязнь до нього — сувора дійсність нашого світу.

На щастя, органи правопорядку дозволяють нам спати спокійніше, і зустрітися зі злочинцями наяву — доля далеко не кожної людини. Однак іноді таке відбувається в світі сновидінь. Давайте дізнаємося, до чого сняться бандити і пов’язані з ними подробиці.

Короткий зміст:

Опис

Домашній сонник

Бачити уві сні бандитів — Знак того, що між вами і вашим коханою людиною постараються встати недоброзичливці. Битися з бандитом і перемогти його — передвістя перемоги над недругами. Ви були їм переможені — ваші вороги, і складні обставини всерйоз зіпсують ваше життя.

Бандит стріляв в вас, але промазав — Незважаючи на здаються проблеми, у вашому житті настане раптове благополуччя, і біди зникнуть самі собою.

Універсальний сонник

У цій книзі снів Бандити вважаються сприятливим знаком, що пророкують цікаві знайомства і зв’язки. Бачити уві сні злочинця — до швидкого знайомству з цікавою особистістю, який стане вашим другом і завжди допоможе в скрутну хвилину.

Наснилися особливо небезпечні злочинці, озброєні холодною або вогнепальною зброєю — Символ могутнього покровителя, з яким вас зведе доля і який ні за що не дасть вас в обиду.

Китайський сонник Чжоу-Гуна

Тікати від злочинця — Передвістя біди. Самому гнатися за ним — сон, пророчащая успішність і заступництво сновидцу добрих духів. Злочинець проник в ваш будинок — сім’ю сплячого чекає злидні і розорення.

Самому складатися в банді і грабувати багатий будинок — Образ, який обіцяє прибуткове і вигідна справа, хоча і не зовсім чесне. Добровільно прийти до отамана і вступити в зграю — сновидец отримає бажане, у що б то не стало, навіть якщо доведеться йти наперекір суспільству.

Еротичний сонник

Бачити себе серед членів банди — Передвістя нещасть в сфері відносин. Злочинці взяли вас в полон — незабаром ваша половинка почне вимагати від вас чогось, що суперечить вашим принципам. Увірватися в бандитський притон і звільняти звідти бранців — знак вашої сили і торжества над недругами.

Самому бути жорстоким злочинцем і грабувати або вбивати людину — Знак того, що незабаром якась людина викличе у вас брудні плотські бажання.

Бандити в будинку

Приснилися в будинку злочинці — Це натяк на якісь помилки в далекому минулому сновидіння, які підсвідомо не дають йому спокою і до цього дня. Найкраще, що книги снів радять в даній ситуації — постаратися їх виправити, і, очистивши совість, нарешті знайти довгоочікуване умиротворення.

Застати бандитів в будинку, раптово туди повернувшись — Незабаром від вас буде потрібно велика твердість і стійкість, щоб захистити свої переконання та ідеї.

Дії

Якщо уві сні ви тікаєте від них, а вони вас переслідують — схоже, наяву серед ваших оточуючих з’явилися помилкові друзі, які мають нечисті наміри. Ховатися від злочинців — в реальному житті настав момент, коли вам потрібно зібрати волю в кулак і почати діяти рішуче. В іншому випадку, вас чекає повний крах.

Наснилося, що ви боролися з ними — Сон, який є попередженням: сновидцу не варто даремно лізти на рожен, щоб його не втягнули в ще більші неприємності. Однак якщо мова йде про захист вас або ваших рідних, будьте сміливі і рішучі.

Напад злочинців на вас — несприятливий знак. Сюжет попереджає, що незабаром у вашому житті з’явиться нова людина, здатний відняти у вас щастя.

Бачити як бандити ламали двері — Попередження про можливість розладу у відносинах з половинкою сновидіння. Застати бандитів в будинку і побачити, що вони спокійно в ньому розташувалися — передвістя несподіваних гостей, які доставлять сплячому безліч клопотів.

Мирно розмовляти зі злочинцями в будинку — Знак надмірної довірливості сновидіння і його нездатності розбиратися в людях.

Якщо ви самі були злочинцем?

Якщо уві сні ви самі були злочинцем, все залежить від подробиць:

Бути в полоні

Якщо уві сні бандитам вдалося захопити вас в заручники, будьте напоготові — незабаром хтось спробує накласти руку на ваше майно і здійснити замах на ваші ідеї і плани.

Якщо ж уві сні вам вдалося втекти з полону самостійно, порадійте — Наяву ваше завзятість допоможе вам подолати будь-які труднощі, і будь-які підступи недругів не зможуть вам зашкодити.

Якщо в нічному сюжеті з полону вас звільнили поліцейські, В реальному житті з проблемами вам допоможуть впоратися навколишні вас люди.

Самому приєднатися до поліції і допомагати їм звільняти інших заручників — передвістя великих успіхів у діловій сфері та отримання великого прибутку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: