Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник базар або ринок до чого сниться?

Сонник базар або ринок до чого сниться?

Базар або ринок тлумачення сонника

Приснилося, що виявилися на ринку або базарі? Таке жваве місце у сні — це дуже багатогранний символ. Залежно від пригрезившихся подробиць сонники можуть пророкувати як позитивні зміни в долі сплячого, так і попереджати про ймовірні неприємності. Отже, до чого приснилися торговельні ряди на ринку або базарі?

Прогнози Міллера

Містер Міллер вважає, що чоловік, який уві сні опинився на базарі, може досягти успіху в реальності завдяки своїй дбайливості і активності. Жінці похід на ринок передвіщає приємні зміни і рішення проблем, — вважає сонник Міллера

До чого сняться порожні ринкові прилавки? На жаль, але це несприятлива ознака, яка віщує депресію, занепад сил, апатію. Точно так само погано, коли у сні на ринку або базарі торгують гнилими овочами або протухлим м’ясом. Таке бачення пророкує розчарування і втрати.

Продовольчий ринок

Про створення сім’ї, материнство, згідно зі Східним сонником, доведеться задуматися дівчині, якій примарилось, що вона купує на ринку рибу. Але якщо довелося уві сні вибирати і купувати м’ясо, то вранці поцікавтеся у рідних, чи з ними все в порядку, як вони себе почувають?

Зате пастор Лоффа обрадує того, хто в нічному видінні купував на базарі (ринку) овочі і фрукти. Це ознака швидкої реалізації планів і фінансового благополуччя.

Життєві перипетії

Опинившись в сні на речовому ринку, базарі, згадайте по пробудженню події, в яких брали безпосередню участь. Можливо, що це допоможе вам уникнути помилок в майбутньому, — радить сонник.

До чого сниться купувати речі на ринках і базарах? До того, що гряде низка яскравих заходів, здатних змінити ваше життя. А от якщо в нічний фантазії довелося торгувати одягом, взуттям на ринку, то це по соннику Мандрівника свідчить про моральне виснаження і фізичної втоми сплячого.

Автомобільні ряди

У Циганському снотолкователе сказано, що чоловік, який торгував автомобілями на ринку, зуміє втілити свою давню мрію про мандри і подорожі.

На жаль, вам часом не щастить тільки тому, що не вмієте вірно розставляти пріоритети, концентруватися на головному — ось до чого сниться торгівля автозапчастинами. Провісник Квіток нагадує, що точність — ввічливість королів, і радить заздалегідь планувати справи, ведучи записи в щоденнику.

Блошиний ринок

Примарилось, що захоплено ходите по барахолці і з цікавістю розглядаєте незвичайний товар: старовинні речі, книги, одяг. Якщо вірити сонникам, то це характеризує вас як дуже оригінальну, творчу особистість, не звикла діяти і мислити тривіально. Можливо саме тому у вас так багато знайомих, яких приваблює ваша незвичайність, непередбачуваність.

Однак, якщо в сні ви опинилися по той бік прилавка на блошиному ринку і продаєте раритетні речі, то ваші екстравагантність і самобутність іноді переходять всі межі і норми моралі.

Інші цікаві передбачення

Дізнатися точно, до чого привиділася торгівля на ринку або базарі, можна і з урахуванням того, ким ви були в нічному видінні: продавцем або покупцем?

Так, наприклад, якщо продавали їжу, то в реальності можете сподіватися на поповнення свого особистого бюджету. Одягом? Тоді хтось скоро звернеться до вас за порадою.

Бачити себе в ролі покупця, виявляється, не завжди добре, так як це бачення пророкує марні витрати в реальності. Зате сон, в якому служите на ринку охоронцем, насправді може обернутися пропозицією зайняти вигідну високооплачувану вакансію. А той, хто в ночі контролював якість продуктів на базарі, вранці отримає довгоочікувану звістку, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: