Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бегемот до чого сниться?

Сонник бегемот до чого сниться?

Бегемот тлумачення сонника

Міфологічний сонник стверджує, що бегемот у сні є не чим іншим, як свідченням негативної сили. Швидше за все, насправді ви зіткнетеся з особливо впливовою людиною. Але якщо ви хочете точно знати, до чого сниться це жива істота, то не лінуйтеся та перегляньте всі можливі тлумачення цього сну.

Тлумачення сну по Осінньому соннику

Приснилося уві сні, як бегемот біжить за вами? Чекайте в реальному житті підступу від вашого оточення. Хтось навмисно буде вставляти «палки в колеса». Осінній сонник радить у цій ситуації не витрачати свої нерви і повністю припиняти відносини з цими заздрісниками.

А от якщо вам довелося успішно тікати від бегемота уві сні, чи то насправді ви зможете взяти гору над усіма негараздами. Подолаєте всі труднощі і здійсните бажане. Тлумачення сну обіцяє сновидінню тільки хороше.

До чого сниться бачити бегемота, що стоїть у прозорої і чистої води у сні? До неймовірної удачі. При цьому тим більше буде тварину за розмірами, тим краще. А ось якщо приснився бегемот в каламутній воді, то тут ви не зможете нічого зробити зі своєю долею. Вас чекають різні труднощі та проблеми, які ви будете вирішувати досить тривалий час.

Про що говорить Дитячий тлумач

Побачили уві сні маленького бегемотика, що хлюпається у воді? Швидше за все, ви просто втомилися боротися з обставинами і у вас одне бажання — «плисти за течією». Дитячий сонник вважає, що в цьому бажанні важливо подолати себе. В іншому разі ваші мрії так ними і залишаться.

До чого сниться бегемотик, що бродить по лісі? Чекайте в дійсності зустрічі з цікавою людиною. І це буде, безумовно, кращим, що вас може чекати. Новий знайомий підштовхне вас до дійсно чогось важливого, що назавжди змінить ваше життя.

Тлумачення сну по Міллеру

Довелося уві сні тікати від агресивно налаштованого бегемота? Вас чекає протистояння з сильним і небезпечним конкурентом. Привиділося, що уві сні крокодил або бегемот вкусив вас і заподіяв тим самим сильний біль? Такий сон передвіщає вам у житті поразку. Не витрачайте сили на боротьбу, краще мінімізуйте свої втрати.

Сонник Міллера стверджує, що якщо уві сні вам привидівся гіпопотам, то постарайтеся в реальності більше стежити за собою. А саме: візьміть під свій суворий контроль вагу. Швидше за все, ви схильні до ожиріння. Тому ви повинні уникати набору ваги. В іншому випадку огрядності вам не уникнути.

Думка Фрейда

До чого сниться бегемот у сні? Фрейд вважає, що в цьому образі вас у нічних мареннях відвідує коханий. Швидше за все, в дійсності він відрізняється тією ж «товстошкірості», що і цей представник тваринного світу. Він «не чує», не враховує ваші побажання і ставить у главу всього лише себе.

Якщо ж у сні до вас з’явився маленький бегемотик, то ваш партнер ще не досяг зрілості. Він недосвідчений і не зможе дати вам те, про що ви мрієте. Вам слід розірвати взаємини і знайти собі партнера, що зможе подарувати вам радість і комфорт.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: