Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник баян до чого сниться?

Сонник баян до чого сниться?

Баян тлумачення сонника

Нарешті позбудетеся від проблем і печалей, та й Фортуна повернеться до вас обличчям — ось до чого, як правило, сниться баян. Сонники дають масу позитивних трактувань до видінь, в яких присутній цей музичний інструмент. Але бувають і винятки, адже багато залежить від подробиць.

Версія Міллера

Густав Міллер запевняє, що, почувши у сні чиюсь віртуозну гру, людина може отримати запрошення на веселе заходи, банкет. Побуває на святі. Навіть якщо такі події не передбачаються в реальності, то містер Міллер дає пораду: кардинально міняйте обстановку. Це дозволить позбутися від тяжких дум і накопиченого негативу!

Подібне сновидіння обіцяє юній особі невеселі події. Але, як не дивно, переживши їх, дівчина зустріне дуже симпатичного кавалера.

Ваш товариш потребує допомоги — ось до чого снилося, що баян звучить фальшиво.

Свята і будні

Гряде безтурботний період, повний щастя, радості, успіхів — ось до чого сниться слухати гру на баяні. А ще такий сюжет, відповідно до Загального сонником, підказує, що скоро сплячий буде гостем на званому урочистому заході.

Якщо ж ви в сні вразили всіх своїми навичками гри на баяні, то і в реальності опинитеся в центрі загальної уваги і досягнете визнання, поваги.

Про бажання догодити, розташувати до себе кого-то підказує сновидіння, в якому сплячий комусь підносить баян в подарунок.

Нагорода буде гідною

Уві сні ваш знайомий майстерно грає на баяні? Підготуйтеся до низки випробувань. Але не поспішайте засмучуватися — перешкоди залишаться позаду, ви заслужено насолоджуйтеся нагородою за працю і отримайте можливість повноцінно відпочити, розслабитися. Просто пам’ятайте про це, не втрачайте присутність духу і впевненості. Наполегливо просувайтеся до наміченої мети.

Що за музика?

До чого сниться, що покійний батько грає на баяні? Такий дивний сон треба тлумачити з урахуванням исполнявшегося музичного твору.

Якщо мелодія уві сні була спокійною, то варто дотримуватися порад і настанов близьких. Весела музика передбачає швидкі зміни в долі сновидця. А ось сумна, траурна мелодія передрікає в реальності біди, тривоги, сумні події.

Що думати, коли в нічний дрімоті не почули жодного звуку? Такий сюжет підказує, що ймовірна безглузда, казусна ситуація, прикре непорозуміння.

У сновидінні баяніст явно фальшивив? На жаль, сонник попереджає: з’явиться привід для хвилювання за життя і здоров’я близької, дорогої людини.

Що маємо — не бережемо…

В реальності ви навіть не тримали в руках баян, а уві сні вбили всіх прекрасною грою на цьому музичному інструменті? Сонник білого Мага підозрює, що ви не цінуєте добросердої, щирого розташування близьких. Звикли сприймати це як належне і шукаєте друзів, соратників на стороні. Це глибока помилка!

Правда в соннику міс Хассе є дещо інше трактування до подібного сюжету. Автор вважає, що сплячий не повинен проявляти нетерпіння і квапити події, бо шанс або більш сприятливий момент для здійснення планів випаде пізніше.

Життя прекрасне і дивовижне!

Навіть подружжя «зі стажем» можуть влаштувати собі ще один «медовий» місяць, — натякає Сучасний сонник, коментуючи нічне бачення, в якому довелося купувати баян. Таке сновидіння обіцяє приємні сюрпризи і радісні відкриття.

А ось незаміжнім панянкам снотолкователь в такому випадку обіцяє знайомство з милим, чарівним, але несерйозним чоловіком.

До чого сниться дарувати баян? Треба багато і важко працювати. Але Езотеричний снотолкователь підказує: неодмінно знайдіть час для відпочинку, інакше надірветеся морально і фізично.

Великодушність і мудрість

Помітили уві сні, що баян несправний, видає фальшиві звуки? Сонник Стерви передрікає конфлікти з другою половинкою. Але не піддавайтеся емоціям, а проявіть щедрість і мудрість: визнайте свою провину або неправоту, вибачитеся. Повірте, така поведінка буде оцінений по достоїнству, і в підсумку ви тільки виграєте.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: