Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник батюшка священик до чого сниться?

Сонник батюшка священик до чого сниться?

Батюшка священик тлумачення сонника

Навіть людина, рідко хто відвідує церкву або невіруючий, уві сні може побачити священика. Такий бачення відображає внутрішній настрій сплячого. Йому некомфортно, незатишно через досконалої помилки, зробленої помилки. Швидше за все, як натякає сонник, спокою не дає совість — ось до чого сниться батюшка-священик. Але в джерелах різних авторів можна відшукати й інші тлумачення до цього сюжету.

Передбачення Міллера

Передвістя погіршення самопочуття сплячого — ось до чого, на думку Міллера, сниться батюшка, проводить службу. А якщо жінці привиділося уві сні, що вона закохана в священнослужителя, то сновидице належить випробувати розчарування в коханій людині наяву, дізнавшись про те, що він не зберігає їй вірність, здатний на зраду.

Куди більш оптимістично трактує Міллер сюжет, в якому уві сні розмовляли зі священиком. Це бачення обіцяє славу, повага, пошана.

Зовнішній вигляд

Чимале значення для розшифровки бачення має і зовнішній вигляд пригрезившегося батюшки.

Підтягнутий, стрункий служитель церкви, за сонником, пророкує вам гідну винагороду, почесті за надані послуги. А ось вгодований священик з хрестом на пузі — це порада: треба вміти протистояти спокусам.

Про чистоту помислів сплячого свідчить марення про молодого батюшки. А якщо побачений церковнослужитель був літнім, з сивим волоссям, то в реальності сновидець зуміє прийняти єдино правильне, мудре рішення.

Таємниця сповіді

У житті буває всяке, а тому будьте готові до того, що доведеться випробувати і приниження, і ганьба, якщо в опівнічної дрімоті ви прийшли до батюшки на сповідь, — попереджає сонник.

Уві сні сповідався хтось інший? Тоді не минути важкою, неприємною бесіди з одним.

До чого сниться лякаюча картина: ви на смертному одрі, і священик прийшов, щоб відпустити свої гріхи. Таке бачення, по соннику пастора Лоффа, вказує, що ви ведете життя далеко не досконалим, не можете протистояти спокусам, грішіть. Можливо, це «перший дзвіночок» від Вищих сил, що намагаються уві сні вберегти вас від майбутніх помилок і невірних кроків. Терміново змінюйте поведінку!

В храмі і за його межами

У сні ви виявилися в храмі, де службу вів випещений, повний батюшка в розшитій золотом рясі? Сонник підказує: в реальності ви перебуваєте під сильним впливом якоїсь владної, хитрою персони, яка намагається маніпулювати вами заради власних корисливих цілей. А ви, в силу природної сором’язливості, делікатності не можете цьому протистояти, — пояснює міс Хассе у своєму соннику.

У нічний грезе вівчар жене або не пускає на поріг храму? Подумайте, а чи варто проявляти наполегливість, доводячи близьким свою правоту? Можливо, це просто упертість, невихованість, — підказує Слов’янський сонник і попереджає, — рідних засмучують, бентежать ваші вчинки.

Зате сновидіння, в якому батюшка благословляє — відмінний знак, що підтверджує вашу правоту і пророкує успіх в будь-якому починанні.

Унікальні шанси

Треба ще раз ретельно проаналізувати, обдумати свої наміри, плани. Не виключено, що десь допущена помилка, недооцінені ризики — ось до чого приснився священик на руїнах храму.

У Східному соннику є цікаве пояснення до сновидіння, в якому ви самі священик і служите в покинутій напівзруйнованій церкві. Це сон про ваші минулі промахи, гріхах, непорядних проступки. І якщо сниться такий сюжет, то знайте, треба терміново покаятися або зробити все можливе, щоб загладити свою провину.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: