Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біжать собаки до чого сняться?

Сонник біжать собаки до чого сняться?

Біжать собаки тлумачення сонника

Непростій ситуації в реальності зазвичай передує нічне бачення про біжучих собаках. Сонник, наприклад, вважає, що якщо сплячий затіяв з кимось судову тяганину, то йому не варто сподіватися на перемогу. До чого ще сняться стрімко мчали собаки? Невже всі коментарі снотолкователей будуть настільки ж песимістичними?

Маршрут чотирилапих

Щоб дізнатися, до чого сняться біжать собаки, перш за все, згадайте, куди саме вони прямували? У сні, помітивши вас, вони швидко ретирувалися, підібгавши хвости? Тоді імовірна серйозна хвороба. Але сонник обіцяє: ви зумієте її побороти і неодмінно одужаєте!

Коли пригрезившиеся псини сміливо рухаються до вас, то наяву очікують неприємності, нещастя. А якщо собача зграя в нічному видінні пронеслася повз, то ви щасливчик, який дивом мине лиха.

Версія Міллера

Густав Міллер, інтерпретуючи сновидіння про біжучих собаках, враховує їх вид і стан. Якщо зі сну тварини були брудними і худими, то велика небезпека злягти в ліжко з якою-небудь недугою. Та ще під час хвороби у сновидця накопичиться немало проблем. А ось ситі, доглянуті собаки — підказка: не піддавайтеся на помилкові спокуси, інакше пропустіть унікальний шанс!

Прикрі дрібниці і великі проблеми

У нічний дрімоті собаки стрімко рухалися у напрямку до вас? Сонник у такому разі попереджає: належить череда турбот і напастей. Величезна кількість нехай дрібних, але непередбачених проблем виснажать сили, зіпсують настрій, не дадуть можливості навіть думати про духовний розвиток.

Ще менш обрадує тлумачення сновидіння про те, що злі пси наздогнали і атакували вас. Такий сюжет по соннику підказує: сплячий в небезпеці. Навіть якщо він зуміє захистити себе, то треба бути готовим до того, що в силу ряду обставин йому доведеться відмовитися від вигідної посади з високим окладом.

Підступи заздрісників

Сонники рекомендують відновити в пам’яті місце дії нічного бачення. Це допоможе дізнатися, до чого приснилися біжать собаки. Так якщо в сні ви виявилися на собачих перегонах, то буде сварка з колегами, товаришами. А юна діва, яка спостерігала нічну фантасмагорію з таким сюжетом, взагалі ризикує залишитися без кавалерів. Вони, незрозуміло чому, перестануть звертати на неї увагу. А скільки триватиме настільки тяжке становище, сонник, на жаль, панночці не підкаже.

Приснилися гончі пси, що нишпорять у пошуках здобичі на полюванні? Обережніше, схоже, проти вас ведеться небезпечна гра. Вороги не погребують будь-якими методами боротьби, але поки їх головна «зброя» — бридкі домисли і плітки!

Не в грошах щастя

У сні ви були мисливцем і разом з вашими гончими собаками переслідували звіра? До чого сниться такий сюжет? До того, що ви придбаєте в дійсності нерухоме майно. Але дорога покупка не принесе радості, навпаки, ви почнете підозрювати оточуючих у корисливості, лицемірство, заздрість.

Бачення, в якому ви на полюванні розгубили всіх собак, вони розбіглися — це підказка: ви йдете по помилковому сліду, мріючи знайти щастя, благополуччя. А ще така картина — натяк: не дайте втягнути себе в афери, не беріть участь в махінаціях.

Зате той, хто в нічний фантазії вийшов на тривалу пробіжку з собачками, зуміє благополучно завершити розпочату справу.

Зовнішній вигляд тварин

Ще більше інформації з приводу того, до чого можуть наснитися біжать собаки, можна знайти, якщо згадати, як виглядали тварини, якій вони були породи.

Мисливські пси уособлюють працьовитість, цілеспрямованість сплячого.

Сторожові — це знак того, що сновидінню знадобиться захист.

Кімнатні собачки уві сні — передвістя сварок, конфліктів з домочадцями. А ось пригрезившиеся дворняги — символ майбутньої боротьби, випробувань.

Привиділися білі собаки? Тоді ви познайомитеся наяву з якоїсь персоною. А чорні пророкують обману, зради. Біжать тварини рудої масті — це помста, гнів, заздрість. Можливо, щось із цього «емоційного» ряду судилося випробувати найближчим часом спить.

Чорні або білі

Відмінно, якщо білі собаки промчали уві сні повз вас. Такий сюжет служить підтвердженням, що у вас є надійний друг, на якого можна розраховувати у важку годину.

Якщо привидевшиеся собачки білої масті вели себе в нічний грезе дружелюбно, то тому, хто спить пощастить як у бізнесі, так і в любові. А якщо пси проявили агресію, то у сновидця з’явиться вельми підступний небезпечний ворог.

Коли в приснився собачої зграї більшість тварин чорного забарвлення, пам’ятайте, що навіть найближча, рідна людина може зрадити, підвести.

Не піддавайтеся емоціям!

Часом бачення про злих, нападників, які переслідують собаках — це внутрішній стан людини, що не вміє контролювати свої емоції, схильного до спалахів гніву. Ця особливість може стати перешкодою на шляху до мети, народжує масу конфліктів, неприємних ситуацій. Треба вчитися стримувати негативні пориви, — рекомендує сонник.

Собаки, які уві сні зчепилися між собою, пророкують нищівного удару з боку ворогів або гучний сімейний скандал.

Є навіть передбачення, яке віщує війну, якщо в сновидінні собаки біжать кучной величезною зграєю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: