Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник Богородиця до чого сниться?

Сонник Богородиця до чого сниться?

Богородиця тлумачення сонника

У рідкісному й незвичайному сні може, привидиться Матір Божа. До чого сниться цей образ? Для розшифровки необхідно згадати, які емоції ви відчували, поки спали, чим завершилася зустріч зі Святою, і в якому настрої ви прокинулися.

По частинкам сну

Навіть смутні спогади про такому баченні можуть виявитися корисними. Сонник допоможе розтлумачити їх. Наприклад, ви про щось питали Божу Матір, у такому випадку, вам наяву чекають випробування. Примарилось, що зустріли її в храмі уві сні? Тоді по пробудженню вам доведеться неодноразово здивуватися чого-небудь і вас чекає одна, але велика несподіванка. Виконання бажань, згідно сонником, обіцяти Богородиця, спускається з небес.

Сниться, що лице її відобразився на стіні, тоді вас неждано підтримає хтось в саму важку хвилину. Благання, звернені до ікони Божої Матері в сновидінні, означають, що сплячий може сподіватися на зміни на краще.

Тлумачення Густава Міллера

До чого сниться образ Матері Господньої, на думку Міллера? Мислитель дотримувався думки про те, що подібне бачення випадає на долю людини, або відчуває докори сумління, або того, хто виношує плани непорядну проступку. Якщо ви переживаєте з приводу допущеного гріхи, то не втрачайте часу, покайтеся. Відразу стане легше.

Тим, хто побоюється гніву Господнього, такий сюжет служить застереженням: не тримати в думках лихого, не робити нічого протизаконного, аморального. Навіть якщо Господь пожаліє і не покарає за скоєне, доля все одно піднесе рано чи пізно такий же гаденький сюрприз у помсту.

Відвідування храму

До чого сниться Богородиця в храмі? Якщо вона стояла поруч і молилася, то — чекайте подій з ряду геть що виходять, несподіваних. Якщо вона заплакала, то не переймайтеся, таке бачення не передрікає неприємностей, навпаки, вони обійдуть вас стороною. Коли ж Мати Господа запропонувала помолитися разом з нею уві сні, сподівайтеся на те, що життя піднесе вам сюрприз.

Опинитися в сновидінні в приголомшливому кам’яному храмі, де щодня відбувається явище Божої Матері з немовлям, дуже хороший знак. Цей сюжет гарантує, що всі плани і навіть душевні помисли сновидця будуть реалізовані. Причому відбудеться це скоро і з небаченою легкістю.Чому приснилося, що церква зсередини висвітлюється лише ликом Святий? Тоді вам належить зрадіти простим, звичайним речам. Це зігріє ваше серце, душу.

Небеса і бажання Пастор Лофф пояснював сни, в яких Богородиця спускалася з неба так: найзаповітніші масла і фантазії сновидця дуже скоро збудуться.

А ось Медея у своєму соннику описала бачення про те, як спляча людина піднімається на небо поясу Богородиці. Виявляється, таке фантастичне пригода обіцяє йому в житті багато труднощів на шляху до мети. Але він проявивши наполегливість і посидючість, досягне бажаного.

Під час сну ви помітили серед хмар лик Божої Матері? Це сниться того, хто майже перестав сподіватися і мріяти. І даремно, тому, що одна мрія неодмінно здійсниться. А якщо на небі було не тільки обличчя, але і вся фігури Святої, то неждано сприятимуть рідні.

Спустившись на землю В сновидінні можна помітити Пресвяту Діву Марію, яка як звичайна жінка йде по місту. Але якщо раптом вона підійшла або звернулася до перехожого, обнявши його, то сплячий дуже скоро помириться з ворогами, кривдниками. Коли ж у сні Богородиця обіймає самого сновидца, то його черга проявити ініціативу і простягнути руку ворогові.

У Циганському соннику описується, до чого сниться Божа матір з маленьким Ісусом на руках посеред жвавої вулиці. Цей сон нагадує про те, що потрібно думати і приділяти достатньо уваги самим близьким, рідним людям. А ще таке бачення може застерігати батьків: їх дитя в небезпеці!

Заступниця В снах можна помітити чудові знаки. Наприклад, поява на стінах лику Богородиці. Міс Хассе у своєму соннику пише, що в такому разі ваші недоброзичливці не зуміють влаштувати вам ніяких капостей. А якщо цей спосіб ще й мироточил, то вам поспішить на допомогу сильна, авторитетна людина. Східний сонник вважає, що хороша прикмета, коли лик Діви Марії з хрестом проступив на корі дерева. Бачення про те, що на вашому кулоні з Божою Матір’ю з’явилися якісь слова, підказує, — ваша черга підтримати того, хто опинився в біді.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: