Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник блохи до чого сняться?

Сонник блохи до чого сняться?

Блохи тлумачення сонника

Блохи істоти малоприємні. У давнину вважалося, що побачити їх у сні, — не завжди до добра. Правда, тепер тлумачі сновидінь далеко не єдині в питанні: до чого сняться блохи. Точне тлумачення підкаже сонник, який, як завжди, опише майже всі ймовірні ситуації.

Блошливая кішка

Приснилася кішка, окупована блохами? В такому випадку вам варто задуматися про те, наскільки чітко і вірно ви розставляєте пріоритети. Часто трапляється так, що витрачаєте зайві сили. Кошти час для досягнення ницих цілей, забуваючи про те, що дійсно необхідно, важливо. Універсальний сонникподсказывает, що це невміння діяти за планом, суєта позбавляє вас багатьох можливостей.

Блошливый кошеня у сні символізує втрачені, по безглуздій випадковості шанси або допущені помилки. Наприклад, ви опоздалфи на відповідальну зустріч, сказали зайве, або щось наплутали з перерахуванням коштів на банківський рахунок.

Паразити на собаці

Огидні комахи, пригрезившиеся на собаці, за версією сонника Езопа, пророкують те, що ви відчуєте не найкраще з почуттів — заздрість. Порадити вам можна лише одне — не страждайте від, не думайте, що комусь дісталося щось не по заслугах. Не сидите, склавши руки, а працюйте, прагнучи досягти власних цілей. Спали і бачили, як вас кусали блохи, що перебігли на вас з псини? Значить, вас втомила порожня балаканина, нав’язливі прохачі. У такому випадку потрібно розслабитися. Змінити обстановку, або провести якийсь час на самоті.

Жертва — сновидець

На думку Міллера, сон про бліх у волоссі, на тілі, це знак того, що у вас непросто складаються стосунки з оточуючими в реальності. Серед колег, приятелів знайдуться такі, хто висловлюється про вас негативно і навіть поширює явно безглузді чутки. Такі особистості не погнушаются і провокацією, підштовхуючи вас до негарних вчинків.

У соннику Мандрівників описано бачення про кровосисних комах у волоссі. Виявляється, що воно віщує сновидінню нечуване багатство, яке буквально обрушитися на нього. Можливо, що крупно повезе в грі, лотереї. Або несподівано прийде звістка про розпочатому спадщині.

Тут би радіти, але є ще одне трактування цього сюжету від Велесова сонника. З’ясовується, що блішки в шевелюрі, це відображення небажання брати на себе відповідальність. Ви, напевно, звикли слідувати у фарватері чужих рішень, виступаючи в ролі виконавця? Погано. Але гірше те, що ви беззастережно довіряєте чужої думки. Тричі подумайте, перш ніж вірити всьому, що кажуть, радять доброзичливці, інакше потрапите в неприємну ситуацію.

Знищення кровососів

Провісниця Гришина підкаже, до чого сниться, як ви знищуєте бліх. Це непогане бачення, суть якого в тому, що ви будете набагато краще ставитися до одного зі своїх знайомих. Відбудеться це з-за того, що ви, подумавши, переоціните його вчинки. Може трапитися і так, що ви не просто припиніть конфліктувати з цією людиною, але і станете його другом. Він відповість вам відданістю, вірністю.

Інша трактування, пропонована сонником, віщує широкі перспективи, що відкриваються перед сплячим. Що станеться? Може бути він потрапить у поле зору та інтересів могутньої персони, готової надати протекцію. Або у сплячого з’явиться додатковий дохід, несподівана прибуток.

Інші пояснення до сновидінь

Помічені в нічних мареннях блохи, часом пророкують біди, негаразди. Гряде не найлегший період, у якому не на кого покластися. Ці ж комахи-паразити символізують фінансові труднощі, невдалі подорожі та проблеми зі здоров’ям.Ванга вважала, що приснився ловля бліх — не найсприятливіший сюжет. Він може бути посланий у переддень негараздів, сумних новин або при перших симптомах серйозного захворювання.

Для людей, народжених взимку і навесні це бачення — знак майбутніх змін у професійній сфері. Вони займуться абсолютно іншим видом діяльності.Якщо бачимо уві сні блох, яких ніхто не намагається знищити, то по соннику Ванги, наяву можна отримати істотний прибуток, або виграти величезну суму грошей.

У протиріччя з цим передбаченням вступає, те, що пропонується Сучасний сонник, що стверджують, що паразити в шерсті та волосся сняться до нервових зривів, депресій, роздратування.

Правда, сучасний збірник сонних передбачень, порадує селян. Фермерів, городників. Якщо їм сняться блохи, то урожай виявиться небачено щедрим. Природа зробить все, щоб винагородити людей за їх роботу на землі/, але і попрацювати доведеться чимало. Зате і дохід від продажу продукції порадує хліборобів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: