Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник блискуче волосся до чого сняться?

Сонник блискуче волосся до чого сняться?

Блискуче волосся тлумачення сонника

Удачу в справах, відмінні заробітки і, в цілому, «світлу смугу» в долі сновидіння пророкує про блискучих сильних волоссі. За сонником така картина пророкує тому, хто спить реалізацію найсміливіших ідей, амбіційних планів. Але тільки в тому випадку, якщо сновидець і сам не підкачає — виявить наполегливість і терпіння.

Правда, є інші тлумачення щодо того, до чого сняться блискуче волосся. На жаль, вони не настільки оптимістичні. Але все залежить від деталей, привидевшихся уві сні.

Вірте в себе!

Впевнені, цілеспрямовані, сміливі люди — ось хто найчастіше уві сні бачить здорові блискучі локони. Такі натури не звикли відступати, їм не страшні ніякі перешкоди, — пояснює сонник.

Ось і ви, в сонному стані помітивши шовковисті, переливаються пасма, повинні діяти сміливо і рішуче, без оглядки назад. Це прямий шлях до успіху!

Жіночі бачення

До чого жінці можуть снитися довге блискуче волосся? До того, що сновидица володіє міцним здоров’ям, щаслива, все у неї складається вдало.

Ще такий сюжет може передвіщати сплячої швидке подорож. Причому воно буде захоплюючим. І, як розповідає сонник, оточуючі будуть приємно вражені. Словом, сновидица справить на них приємне враження.

Дівиці таке бачення пророкує зустріч з молодим чоловіком, який виявиться вірним, чесним товаришем.

Матеріальні труднощі

До чого чоловікові сниться дама з розкішними блискучими волоссям? До того, що в реальності сновидця навколо пальця обведе яскрава красуня, яка не звикла мучитися докорами сумління і діяти за правилами моралі.

Коли в сновидінні ви обстригли нібито свої густі локони, знайте, ви надзвичайно марнотратні. Прийшов час вчитися економії, ощадливості.

Уві сні хтось проти волі постриг вам волосся? На жаль, але в дійсно стан справ помітно погіршиться з чиєїсь вини або злої волі. Наприклад, це може бути конкурент, заздрісник, суперник.

Сприятливі перспективи

Що ж думати, коли уві сні у вас густа шикарна шевелюра, а наяву лише доводиться мріяти про таких блискучих волоссі? Сонник обнадіює: скоро настане біла смуга — час, коли всі сміливі починання втіляться, справи підуть в гору.

Але візьміть до уваги і те, що сяючі на сонці пасма уві сні — це вказівка на те, що в цьому у вас поки все складається не так, як хотілося б. Однак, це тимчасові труднощі, про які незабаром забудете. Єдина умова — не сидіть склавши руки, дійте, проявляйте активність, тоді швидко досягнете бажаного.

Ще одна важлива складова майбутнього благополуччя — продуманий план. Ретельно зважуйте всі «за» і «проти» перед кожним кроком.

Значення кольору

Дуже важливо згадати, яким був колір волосся в нічний фантазії.

Так, світлі — підказка, сміливо рухайтеся до своєї мети. Темні ж пророкують розчарування. До чого сняться каштанові блискуче волосся? До того, що можете опинитися в якомусь замішанні, розгубитеся і не відразу здогадаєтеся, що робити?

Руді пасма — передвістя непостійності в амурних історій, передбачення зміни коханців.

Примарилось, що пасма хоч і блищить, але мають нереально сміливі, радикальні відтінки? Схоже, — підказує сонник, — ви не в силах поки розібратися в бажаннях і пріоритети.

Думка Міллера

Удача — ось що за запевненнями психолога Міллера в реальності чекає того, хто уві сні побачив блискуче волосся, укладене в красиву зачіску.

Все буде добре!

В опівнічної дрімоті розчісували свої густі блискучі пасма? Відмінно, по соннику це прикмета майбутнього добробуту, відмінних доходів.

Здорові пасма в сновидінні — це ще й показник міцного здоров’я, прекрасного настрою, а відповідно, і успіху.

Світлі довге волосся у мріях ще обіцяють повагу і довіру оточуючих людей наяву, які будуть питати ради, прислухатися до вашої думки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: