Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити дитину до чого сниться?

Сонник бити дитину до чого сниться?

Бити дитину тлумачення сонника

Прокинулися і відчули себе непридатним персонажем, тому що уві сні підняли руку на дитину? Не турбуйтеся, в нічних видіннях бувають зовсім химерні і фантастичні сюжети. І це зовсім не свідчить про вашу жорстокість. А до чого ж тоді приснилося таке? Розберемося, проаналізувавши передбачення популярних джерел.

Вердикт Міллера

Психолог Густав Міллер дуже просто пояснює, до чого сниться бити дитину. На його думку уві сні лише констатується факт: сплячий застосовує неправильні педагогічні методи до свого чада, не довіряє дитині, не дає самостійності.

Бережіть нерви!

Інші сонники також вказують на те, що ви втомилися від щоденної рутини, занадто напружені, а тому будь-яка дрібниця викликає спалах гніву — ось до чого приснилося, що відшльопали свого малюка.

Довелося уві сні бити дитину незнайомого вам? Значить, завершує певний етап у справах, підводьте підсумки, але не зупиняєтеся. Щоб конкуренти не випередили, думайте про майбутнє, будуйте плани.

Однак, якщо потерпілий уві сні виявився зовсім крихіткою, то врахуйте, це може характеризувати вас як особистість жорстоку, немилосердну, готову йти по трупах заради досягнення мети.

Такі різні прогнози

Що думати, якщо уві сні відшльопали свого нащадка? Безумовно треба мислити позитивно, тому що сонник обіцяє збільшення прибутку і радість у домі.

У жорстокій суперечці точно не отримаєте перемоги, тому що неправі — ось до чого приснилося, що поставили сина чи дочку в кут.

Якщо ви покарали в нічний грезе своє чадушко аж надто жорстоко, то вам, за сонником, доведеться виконувати нудну, осоружну, а головне, марну роботу.

Чужі діти

Успіх, процвітання, тріумф — ось до чого сниться бити чужу дитину. Але сонник попереджає: якщо після екзекуції малюк плаче, то наяву вороги не залишать у спокої, а всіляко шкодити вам, та й друзі можуть зрадити.

А якщо в нічний фантасмагорії юна дівчина бачить, як б’є незнайомого малюка, то такий сюжет обіцяє дівчині зустріч з молодим чоловіком, який дуже швидко запропонує їй жити в цивільному шлюбі.

Ображений хлопчик

Тримайте свої емоції під контролем — ось яку рекомендацію дає сонник того, хто в нічному видінні покарав хлопчика. Знайте, що тільки витримка і холоднокровність допоможуть вам у вирішальний момент.

Погано, коли сниться, що хтось інший б’є малюка. Така картина передрікає збитки, нужду.

Покарана дівчинка

Цікаво, що в образі маленьких дівчаток чоловікам у снах є ангели— охоронці. Тому неважко здогадатися, що таке сновидіння пророкує представнику сильної статі. На жаль, але сплячий з власної волі позбудеться заступництво Вищих сил.

До чого ж тоді сниться жінці такий сюжет? До клопотів і невдачі.

«П’ята точка»

Чекають труднощі, але, подолавши їх, ви вийдете на абсолютно новий рівень. Потерпіть трохи, ваші старання, терпіння будуть винагороджені — ось до чого сниться бити дитину по попі.

А якщо по п’ятій точці шльопати малюка довелося в нічний фантасмагорії жінці, то сонник обіцяє їй в реальності багатого, щедрого, велелюбного кавалера.

Іноді сновидіння служить керівництвом до дії. Ось, як приклад, сюжет про те, що по попі отримало в дрімоті цілком зріле дитятко. Раз так, то врахуйте, що ваш нащадок точно потребує головомойке, інакше він зверне на криву доріжку.

Ляпаси? Не до добра!

До чого уві сні бити дитину по обличчю?

Будьте обережні, ви ризикуєте найближчим часом зробити помилки, які будуть коштувати дуже дорого,— підказує сонник.

Але якщо в ночі вам примарилось, що хтось інший дає ляпаса дітям, то чекайте по пробудженню радісної звістки, пов’язаного з грошима.

Доведеться допомогти потрапив у біду родичу або товаришеві — ось чому в сновидінні від удару по обличчю у малюка пішла кров.

Інші передбачення

Не уникнути вам наяву невигідною, складної роботи — ось що пророкує сонник, якщо вдарили дитинку по голові.

Бити дитину по губах — до поганих бажань, по руках — доведеться відступити.

Удари по ногах уві сні бачить той, хто надмірно пасивний у реальності. По спині? До того, що ви звалили на плечі непосильну ношу. Бити дитину по животу в ночі — погане знамення, що передбачає втрату авторитету.

У грезе тягали малюка за вухо? Тоді ваша таємниця стане всім відома. А якщо трясли його за комір, то не намагайтеся навіть умовити кого-то, всі спроби марні.

Антипедагогическое зброю

Бити дитину уві сні ременем — це погано. По-перше, обставини явно складаються не на користь сплячого. По-друге, всі спроби сновидця якось змінити на краще ситуацію, пов’язану з дітьми насправді, приречені на провал.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: