Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити дружину до чого сниться?

Сонник бити дружину до чого сниться?

Бити дружину тлумачення сонника

Як не дивно, але іноді жорстокі, жахливі сновидіння пророкують цілком позитивні зміни і події наяву. Коли уві сні ви нападаєте на кого-то, грубо демонструючи свою фізичну перевагу, знайте, в реальності зможете взяти верх не тільки над ворогами, але і над обставинами. Приблизно таку відповідь дають сонники на питання, до чого сниться бити дружину. А до чого ще може привидітися настільки дивний сюжет?

Поради Міллера

Укладач популярного сонника, професійний психолог Густав Міллер радить проявляти терпіння, такт, участь у відносинах з близькими. Пояснюючи, до чого сниться бити дружину, провісник натякає на те, що сплячий, схоже, занадто прямолінійний, наполегливий, впертий і властолюбний. Це заважає йому зберегти мир, спокій в будинку.

Нерозуміння, байдужість з боку домочадців — ось до чого жінці сниться, що вона вступила в бійку з чоловіком, що завдало їй перший удар.

Різні версії

В сонник Дмитра та Надії Зима сказано, що бити дружину в опівнічної дрімоті не так вже погано. Краще уві сні так грубо і відчайдушно з’ясовувати відносини з другою половинкою, щоб в реальності в сім’ї запанували спокій і лад.

За Китайським соннику бити дружину — до серйозних неприємностей, але вони трапляться за порогом будинку сплячого.

Наяву ви визнаєте правоту, лідерство тієї жінки, на яку підняли руку уві сні — такий прогноз дає сонник відунки Нави з приводу того, до чого приснилося побити дружину.

З летальним результатом

Пора подбати про власну репутацію, інакше пліткарі будуть втоптувати в бруд і вас, і ваших рідних — ось чому, по соннику Цвєткова, примарилося, що ви під час бійки забили чоловіка до смерті.

А Гришина вважає: випадково уві сні убив дружину під час бійки, що ви повинні бути дуже уважні і акуратні в реальності. Не виключено, що хтось намагається впливати на вас, вдавшись до чорної магії. Але якщо зранку настрій все ж відмінне, то не поспішайте оголошувати полювання на відьом,тому що це лише нічні фантазії.

Уві сні летальний результат бійки може передвіщати дуже серйозний скандал або розмова,— такої думки дотримується Юрій Лонго, підказуючий, що вбити можна і словом. Так що вирішуйте самі: зберігати щось у таємниці, не доказати або дати волю виразами наяву.

Пізніше каяття

До чого сниться бити дружину та так, що вона ледь не померла? Якщо сплячий уві сні відчуває при цьому каяття, жаль, по пробудженню йому належить відрядження. Відмовитися від незапланованої поїздки не можна, але, як підказує сонник Мандрівника, ділову подорож буде дуже вдалим, а головне, вигідним і принесе чималий зиск.

Сновидіння, в якому довелося бити дружину і нітрохи не шкодувати про це, — тривожний симптом реального зневіри і песимізму, що межує з ненавистю до всіх оточуючих. Правда деколи цей же сюжет пророкує непогану прибуток.

Звернувшись до середньовічного соннику Данила, можна дізнатися, що побити уві сні дружину до смерті може той, хто насправді щасливий у шлюбі і зовсім не схожий на домашнього тирана. До чого сниться подібний сюжет? До того, що якщо в сім’ї є хворі, то після цього видіння вони скоро одужають.

Короткі тлумачення

Найчастіше сновидіння, в якому відбувається побиття дружини,— це відображення ставлення режиму до що відбувається в реальності подій або вказівка на те, що станеться в найближчому майбутньому.

Це може бути відображенням бажання сновидця нарешті припинити давню ворожнечу. Але часом сюжет присвячено низку дрібних негараздів, які, між тим, всерйоз засмутять людини. Ще це ознака того, що у сновидця чимало недругів, і йому треба подбати про тилах: знайти однодумців, друзів, соратників.

Найнесподіваніше з тлумачень щодо того, чому у сні ви побили дружину,— це пророцтво незвичайного щастя покаліченою дами. Хоча в ряді тлумачів подібний сюжет передрікає сновидінню сварку з благовірної в реальності.

Якщо ж, поки спали, побили не дружину, а коханку, то врахуйте: про ваші пригоди на стороні скоро всім стане відомо.

Рукоприкладство — ознака несподіванки

Якщо уві сні побили колишню дружину або кохану, то знайте, ваші відносини ще не вичерпали себе. За версією Езотеричного сонника варто знайти привід для задушевної бесіди з цією жінкою. І ще невідомо, як закінчиться настільки незвичайне побачення з колишньою любов’ю.

По Універсальному соннику подібне бачення пророкує подія дивне, фантастичне. А ще цей же джерело натякає, що після такого жахливого сну ви зможете нарешті заспокоїтися і назавжди забути про даму серця з минулого.

Трагедія адюльтеру

Ванга так пояснює, до чого сниться побиття за подружню зраду. Це поганий знак, який вказує на те, що неприємності сиплються як з рогу достатку. Це можуть бути фінансові труднощі, фізичне нездужання, нерозуміння з боку оточуючих. Велика ймовірність того, що дружина насправді дозволяє себе куди більше, ніж просто флірт.

Такий сон в інтерпретації сонника Фройда — ознака невпевненості сплячого в бажанні змінити партнерку, так як він не відчуває задоволення в сексі.

Звернувшись до соннику Медеї, можна дізнатися, чому уві сні ви підняли руку не тільки на жінку, але і на матінку. Не переживайте, такий сюжет лише підтвердження того, що насправді ви дуже уважно і трепетно ставитеся до своїм коханим жінкам.

Якщо ж мама і дружина в нічний фантасмагорії були побиті до крові, то вас турбує якась провина перед ними в реальності. А ще ви відчуваєте складності у спілкуванні з рідними.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: