Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник биті яйця до чого сняться?

Сонник биті яйця до чого сняться?

Биті яйця тлумачення сонника

Які події підуть за сновидінням про розбитих яйцях? Згідно більшості трактувань цього сюжету тому, хто спить треба бути готовим до всіляких неприємностей, збитків і навіть проблем із самопочуттям. Втім, знайдуться сонники і більш приємні тлумачення щодо того, до чого сняться биті яйця. Хто знає, можливо, доля підготувала чудові сюрпризи.

Поспіх шкідлива!

Думайте, перш ніж щось сказати або зробити — ось що підказує сонник того, хто в нічний дрімоті побачив биті яйця. Одне ваше необережне слово може поранити людину, та так, що він повністю втратить віру в себе. Ось тому не поспішайте з висловлюваннями, не шукайте собі нових ворогів, не ображайте даремно людей.

Зайва метушня може привести до того, що самі погубите свої мрії — ось до чого снилося, як вони розбивають яйця. До того ж будете винні і в низці прийдешніх неприємностей, так як спровокуєте їх своїми необдуманими вчинками та висловлюваннями.

Помилки в розрахунках?

До чого приснилося, що розбиваєте яйця для приготування якоїсь страви? До того, що доведеться чимось пожертвувати в реальності задля досягнення цілей,— пояснює сонник.

Якщо ж просто уві сні расколотили яєчні шкарлупки, то задумайтеся: чи не надто ви пасивні, не виявляєте частенько слабкість і безвідповідальність? Адже ці якості часто і заважають в особистому житті і при побудові кар’єри.

Коли в нічний фантазії доводиться збирати розбиті шкарлупки і їх вміст, то, на жаль, це свідчення допущених прорахунків, схоже, що замість доходів ваш бізнес виявиться збитковим.

Гірка правда

За сонником сюжет про те, що прибираєте биті яйця, служить радою: не намагайтеся виправити ситуацію. На жаль, це вдається не завжди, немає сенсу витрачати сили і нерви на це.

Уві сні викидали такий зіпсований продукт? Схоже, що ваші нинішні відносини вичерпані, не приносить ні задоволення, ні радості. А тому, звільніть себе і партнера від обтяжливих зобов’язань.

Вмійте зберігати секрети

Однак, сонний сюжет, в якому викидаєте биті яйця, в ряді сонників інтерпретується інакше. Вважається, що це ознака того, що сплячий, незважаючи на всі невдачі, не опускає рук, не втрачає надії. Так що досвід, нехай навіть сумний, корисний, і рано чи пізно Фортуна посміхнеться. Головне, не розкисати і вірити в краще.

До чого пригрезились збиті яйця? Якщо ви самі расколотили їх уві сні, то сонник попереджає: не поспішайте ділитися своїми таємницями і планами. Іноді для їх успішного здійснення треба до останнього все тримати в секреті.

Вдале, радісне, романтичне рандеву належить в реальності того, хто уві сні зумів збити жовтки і білки в круту пишну піну.

Роль сновидця

Дуже часто розшифровка сновидіння залежить і від того, хто бачив його.

Так, наприклад, якщо розбиті яйця уві сні помітила юна панянка, то їй треба берегти здоров’я. Чоловік? На жаль, наяву у сновидця можливі фінансові втрати. До того ж партнери, колеги можуть підвести, підставити, так і друзі відмовлять у допомозі у важку годину.

Для нареченої або нареченого сон про битих яйцях напередодні весілля взагалі сумне знамення. Не виключено, що кохана людина не зберігає вірність.

Якщо жінці привиділися розколоті яйця, то їй доведеться змиритися з тим, що сподівання і надії ніколи не здійсняться. А для вагітної цей сюжет — суворе застереження: будьте обережніше, імовірна загроза викидня!

Версія Міллера

Прогноз американського психолога Густава Міллера звучить більш ніж оптимістично. На його думку зі сну свіжі биті яйця обіцяють тому, хто спить щедрий подарунок долі. Нарешті справедливість восторжествує, і у сновидця з’явиться унікальний шанс: його чекають щедрі сюрпризи і загальне визнання!

Інші цікаві тлумачення

Будьте обережні, вас можуть втягнути в брудні справи, авантюри — ось що передбачає жінці бачення про те, що вона купує курячі яйця, а, принісши додому, виявляє, що вони побилися.

Розбиті яйця уві сні — це передвістя особистих, любовних розчарувань і втрат. Але якщо в нічний фантазії ви їх купили, підняли або отримали в дар, то, навпаки, швидко дозвольте все серцеві проблеми і на амурном фронті здобудете перемогу.

До чого можуть привидітися порожні яєчні шкарлупки? За сонником це ознака того, що завершено певний життєвий етап.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: