Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біжутерія до чого сниться?

Сонник біжутерія до чого сниться?

Біжутерія тлумачення сонника

Приснився біжутерія — це символ неоднозначний і суперечливий. У ряді трактувань свідчить про душевній простоті, наївності, щирості сплячого. В інших тлумачень — це прикмета фальші, обману, лицемірства. Спробуємо розібратися, до чого може снитися біжутерія. Для цього пригадаємо деталі нічного бачення.

В полоні ілюзій

Згідно Жіночого соннику біжутерія, як аналог справжніх коштовностей, у нічний грезе може служити застереженням тому, хто спить. Схоже, що він помиляється, знаходиться у владі ілюзій або потрапив під вплив нечесних на руку персон. Є привід насторожитися, якщо коханий презентує кільце, що імітує цінну ювелірний виріб.

Про жіноче

Молодий панночці сновидіння, в якому прихильник дарує недороге кільце, що служить підказкою, що не варто розраховувати на серйозні відносини. Якщо дівчині на виданні в нічний грезе довелося купувати таке дороге прикраса, снотолкователь дає пораду: треба придивитися до потенційного нареченого. Можливо, що про нього склалося помилкове враження, що насправді він не щедрий благородний лицар, а скнара або, того гірше, мисливець за приданим.

До чого жінці сниться, що в неї на пальці не золоту обручка, а підробка? На жаль, такий сюжет віщує сварку з чоловіком, розлад відносин з благовірним.

Менше пафосу!

А ось представнику сильної статі, який уві сні купував недорогі прикраси з фальшивими камінням, потрібно задуматися про свою поведінку і манерах. Сонник натякає, що зайва самовпевненість, пихатість сплячого лише відлякують, насторожують оточуючих. Тому сновидінню так складно знаходити спільну мову з людьми. Звідси рекомендація: бути трохи простіше, щире.

Ваші пріоритети

До чого приснилася подана в подарунок біжутерія? Відповідно до Сімейного соннику це знак того, що ви всіма силами намагаєтеся привернути до себе увагу. Коли вранці точно згадали, що у сні в якості презенту отримали сережки з металу, то це значить, що найбільше стурбовані особистим життям і абстрагуєтеся від громадських, виробничих проблем.

За сонником Нової ери біжутерія — ознака того, що сплячий схильний щось прикрашати, трохи прибріхувати, підносити з помпою.

Прогноз неприємностей

Подруги з заздрості можуть будувати підступи — ось до чого сниться, як купуєте в магазині підроблені недорогі сережки. Ще гірше, якщо уві сні виріб виявилося неякісним і зламалося. В такому випадку Сонник 21 століття обіцяє великі неприємності, причиною яких будуть інтриги і підступи недругів.

Тлумачення сюжету про те, що жінки дарують підроблені коштовності, — це застереження. У дами в реальному житті з’явиться суперниця. А якщо дешеві сережки у сні були презентовані дівчині, то їй не варто турбуватися, у конкурентки мало шансів на успіх.

Гори брязкіток

Чаклунка Медея вважає, що з’явилися в сновидінні гори фальшивих прикрас — відмінну ознаку, згідно з яким сплячий швидко досягне фінансового благополуччя. А якщо довелося купувати такі прикраси, то по соннику цієї провісниці можна розраховувати на допомогу, підтримку друзів.

У Збірнику сонників також сказано, що приміряти вироби з недорогоцінних металів зі скельцями і стразами у нічний грезе — в реальності знайти впливового покровителя, спонсора. А коли в дрімоті вдалося знайти цілий скарб таких прикрас, то Сучасний суміщений снотолкователь пророкує запаморочливий успіх.

Поки спали, зачудовано розглядали підроблені прикраси на вітринах? Відмінно, ви цілеспрямована і сильна особистість. А якщо уві сні торгували фальшивими ювелірними виробами, ваше матеріальне становище наяву помітно покращиться.

Треба трохи потерпіти

Якщо в нічний грезе дівчина бачить, що руки прикрашені браслетами, — це відображення її прагнення в реальності розірвати невидимі кайдани. Втім, не варто поспішати, можливо, сплячу просто оберігають близькі люди, вважаючи, що вона ще не готова лицем до лиця зустрітися з деякими життєвими реаліями.

Версія Міллера

Як психолог, Густав Міллер підозрює, що чоловік, у сновидінні угледіли скринька з брязкальцями, в реальності надзвичайно прив’язаний до якоїсь персони і дуже боїться втратити зв’язок з нею.

Довелося в нічний фантазії красти фальшиві ювелірні вироби? Тоді насправді тому, хто спить складно боротися із спокусами. Той, хто в дрімоті надів на шию і руки недорогі кольє, намиста, браслети, наяву залежимо від якихось персонажів або обставин. А от знімати, рвати такі аксесуари уві сні вдається тому, хто готовий зробити спробу позбутися від чужого впливу, діяти всупереч складається несприятливо ситуації.

У пошуках другої половини

Доктор Фрейд вважає, що, вибираючи біжутерію в опівнічної грезе, людина ось-ось в реальності розірве відносини з нинішнім партнером, так як шукає того, хто більше підходить йому фізично і психологічно.

Деякі подробиці

Зрозуміти, до чого приснилася біжутерія, допоможуть спогади про те, з чого вона виготовлена.

Якщо привиділися прикраси з заліза, то сновидця чекає життя складне, але забезпечена.

Бронзові витребеньки, за версією сонника, обіцяють розчарування. Бурштинові передбачають успіх, але тільки представницям прекрасної статі. Якщо уві сні побачили прикраси з напівдорогоцінного сплавів, то з легкістю подолаєте всі перепони і перешкоди, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: