Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник безлад до чого сниться?

Сонник безлад до чого сниться?

Безлад тлумачення сонника

Прокинувшись від сновидіння, в якому ви опинилися в оточенні повного хаосу, розрухи, бруду, напевно запитаєте: до чого сниться безлад? Хоча не складно здогадатися, що такий сюжет не дає ні вдень, ні вночі спокою того, у кого в житті немає визначеності, чітких цілей. Зате є маса невиконаних зобов’язань, відкладених у довгий ящик.

Втім, сонник, не настільки категоричний, і пропонує масу інших тлумачень про пригрезившемся безладді.

Потреба або робота

Якщо довіряєте знаків долі, той бедлам у сні, для вас стане підказкою чи із застереженням. Сонник у даному випадку союзник, який точно визначить все що станеться або вже сталося в реальності з вами і навколо вас.

Наприклад, якщо в сновидінні ви влаштували розгардіяш, то, на жаль, найближчим часом вас чекає реальна потреба. А якщо це справа рук стороннього, то доведеться вислухати неприємні чутки, що стосуються вашого товариша. Уві сні вирішили розставити розкидані речі по місцях, тоді по пробудженню належить багато важкої роботи. Якщо ж спокійно і байдуже дивиться на розруху що панує навколо, то це характеризує вас, як особистість позбавлену ініціативи, які звикли слідувати чиїмось вказівками.

Думка Міллера

Подумайте, а чи не пора відпочити, розслабитися, якщо уві сні ви спостерігаєте страшну розруху у своїй оселі? На думку Густава Міллера, таке, швидше за все, привидиться людині, переутомленному, відчуває нервове напруження. До чого сниться перевернута меблі, купи мотлоху у рідному домі? На жаль, песимістичний прогноз тут, — попереду розчарування, нові нервові потрясіння. Бережіть себе!

Трохи веселіше трактування в сюжету, в якому, речі були розкидані, а якось хаотично і безсистемно розставлені навколо сновидця. Сонник вважає, що це передрікає побачення з колишнім партнером. І хто знає, може, ви забудете колишні розбіжності і почати відносини з чистого аркуша?

Рукотворний хаос

До чого сниться, як ви з незрозумілих ретельністю розкидаєте дрібнички, створюючи жахливу, незатишно обстановку навколо? Сонник Медеи у такому випадку, настійно радить бути акуратніше з грошима. Ваше безладне відношення до фінансів, може призвести до розорення.

Ще більш дивний сюжет, що може наснитися: ви розкидаєте барахло в чужому домі. За сонником, це означає, що ви станете винуватцем чужих бід і проблем. Іноді в сновидінні влаштований нами бардак в квартирі сторонніх, може бути не просто хуліганством або вандалізмом, а, припустимо, творчим пошуком, дизайнерської «знахідкою». Але, на жаль, ці художні новації в реальності обернуться неприємностями, які будуть викликані небажанням підкорятися строгим правилам.

Прибирання і кар’єра

Уві сні довелося прибирати житло? Тоді треба приготуєтеся — на службі справи підуть не просто. Так вийде, що начальство буде тиснути, колеги підводити, конкуренти проявляти невгамовну активність, а всі ділові зустрічі відкладатися або провалюватися. Але не турбуйтеся, тому, що Весняний сонник обіцяє, що в підсумку успіх і заслужені почесті. Але, тільки якщо ви в сні встигли довести справу до кінця і привели будинок в належний стан.

Чому сниться прибирання в чужій квартирі? Подібні дії це символ марно витраченого часу і зусиль. На жаль, все той же сонник пророкує вам застій у кар’єрі та відсутність перспектив працевлаштування на посаду з більшим окладом.

Звичка до бедламу

Сон, про те, що ви спокійно живете в захаращеній кімнаті, за Місячним сонником, серйозне попередження. Слід методично і наполегливо вирішувати всі проблеми, справи. Пустивши їх на самоплив, втратите унікальний шанс, що приготувала вам доля. Не сидите, склавши рук, зараз саме час змінити життя на краще!

Сниться начебто звичний бедлам в квартирі, але разом з тим у ній світло, чисто, свіже повітря? Це характеризує вас як людини легкого, що відноситься до чого спокійно, філософськи. А коли в нічних мареннях через безладдя неможливо дихати, відчувається пригнічення, роздратування, тоді є причина для занепокоєння наяву. Вас чекає низка неприємностей, невдач.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: