Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник берег до чого сниться?

Сонник берег до чого сниться?

Берег тлумачення сонника

Якщо приснився берег, то сонники підказують: доля береже вас. Ви міцно стоїте на ногах, впевнені у власних силах. Але ж не буває правил без винятку. І часом трактування цього сюжету виявляється зовсім інший, не такий благополучною. Чому? Багато залежить від деталей сновидіння? Хочете дізнатися, до чого сниться берег? Давайте для початку пригадаємо, як він виглядав в нічний дрімоті.

Місцеві особливості

Того, хто уві сні опинився на піщаному березі, треба пам’ятати, як швидкоплинне життя, час невблаганно біжить і його не повернути назад. Сонник також підозрює, що цілі, поставлені сплячим, недосяжні. Варто реально оцінити ситуацію, власні сили, інакше великий ризик, що інші шанси будуть просто втрачені.

До чого сниться піщаний берег? До того, що прийшла пора терміново платити за рахунками, роздати борги. Згідно сонником, це запобіжить неприємні зустрічі з судовими виконавцями і колекторами.

Потрібно багато працювати, розраховуючи тільки на себе — ось до чого сниться кам’янистий берег. На жаль, але помічників, охочих підтримати безкорисливо, поки на горизонті не видно.

Коли на пригрезившемся узбережжі багато гальки і дрібних каменів, радійте. Це передвістя приємних моментів, дрібниць, які порадують, вселять оптимізм.

Помітили уві сні крутий берег? Тому, хто хоче налагодити відносини з симпатичним людиною, доведеться постаратися, щоб розташувати до себе предмет зітхань,— попереджає сонник. А якщо сталася сварка з коханим, то краще почекати. Таке сновидіння вказує, що ще рано робити перший крок до примирення.

Зайнятих бізнесом людям такий сон пророкує проблеми та перешкоди в реалізації якихось нововведень, нововведень, планів.

Повінь

Не все так просто на шляху до поставленої мети, доведеться подолати чимало перешкод і проблем — ось що передрікає сон про що вийшла з берегів річки. Тільки самодисципліна, спокій і впевненість допоможуть сновидінню впоратися з будь-якими труднощами і досягти бажаного.

До чого сниться жінці берег, залитий водою? Про це обіцяє сплячої бурхливий і пристрасний роман. Правда, амурні пригоди триватимуть недовго, але все одно залишать приємні спогади, і, звичайно, легку тугу про минуле часу і незабутніх побачень.

А ось замужній дамі таке бачення пророкує таємну інтимний зв’язок з цікавим чоловіком. За сонником, це любовна пригода може залишатися таємницею до тих пір, поки сама сновидица не проговориться про свого коханця.

Моря, річки і озера

До чого сниться берег річки? До того, що сплячий зможе насолодитися спокоєм або ж буде страждати від самотності. Якщо помітили в такому сні обрив, знайте, що не минути сварки з рідними і близькими.

Що думати, коли уві сні ви наважилися підійти до краю обриву? Згідно снотолкователю, ви ось-ось зробите щось таке, що вразить усіх оточуючих.Вчинок, здійснений в реальності вами, буквально потрясла їх і стане повною несподіванкою навіть для вас.

Нічний кошмар, в якому зірвалися з прибережного обриву, передрікає наяву фінансові складності. Але всі ці проблеми можна вирішити, головне, не втрачати ділової хватки, проявити витримку.

Ви скоро підете у відпустку, насолоджуйтеся новими враженнями — ось до чого приснився морський берег.

Правда і тут є нюанси. Якщо море було уві сні спокійним, то і в справах сплячого все гаразд. На морському узбережжі було пусто? Ніяк труднощів, перешкод у дійсності чекати не варто, так що всі задуми успішно втіляться.

Примарилось морське узбережжя, заповнене людьми? Теж непогано, по соннику це знак того, що скоро отримаєте запрошення на банкет або інший велелюдне свято.

Сумний пейзаж, заболочений бережок уві сні — це відображення життєвих негараздів, проблем, в яких загруз сплячий. І тут вже точно не обійтися без сварок і скандалів.

Уві сні помітили, що навколо озера або болота багато трави, інших рослин? Непогано, так як це підказка: без праці впораєтеся самостійно наяву з усіма неприємностями і проблемами, — натякає сонник.

Настають значні зміни у вашій долі — ось до чого сниться берег океану! Якщо океанічна гладь в сновидінні була спокійною, то все, що станеться в майбутньому, піде тільки на користь, не порушить благоденства і душевного комфорту. А якщо бачили океанічний шторм, то бережіться, сонник підказує, що в родині назріває скандал, взаємини з чоловіком на небезпечній межі.

Інші цікаві тлумачення

До чого снилося, що ви плавець, намагається досягти берега? Тут багато що залежить, чи вдалося зробити це. Так, якщо уві сні ви не змогли вибратися на сушу, то врахуйте: ризикувати і покладатися на везіння в реальності не варто. Сонник пояснює: наслідки авантюр виявляться плачевними. До того ж це може негативно вплинути як на матеріальне становище і реноме самого сновидца, так і його соратників.

Зовсім інше тлумачення пропонує сонник того, хто уві сні дістався до бережка. Цей сюжет — сигнал терміново приступати до втілення давніх задумів, нехай навіть ризикованих і занадто сміливих. Фортуна явно прихильний вам в цей момент! А ще таке бачення, за версією сонника, може передбачати перемогу над суперниками, ворогами або сприятливі довгоочікувані зміни.

Справі час — потісі годину, в тому числі і любовної утехе — ось про що треба пам’ятати того, кого уві сні хвилею винесло на берег. Сонник натякає: у запалі пристрасті не забувайте про службові обов’язки, інших невідкладних справах.

Снилося, що стоїте на березі річки? Скоро приймете серйозне рішення, що стосується не тільки вас, але і близької людини. Не сумнівайтеся, — підбадьорює сонник, — ви вчините правильно.

А той, хто уві сні прогулювався по узбережжю, скоро почне пакувати валізи і поїде в далекі краї.

Сновидіння про те, що стоїте на морському березі в повний штиль, — підтвердження того, що у вашому житті настав період благоденства, повній гармонії з другою половинкою. А якщо присіли на бережок, то наяву насолоджуєтеся щастям.

В ночі жахнулися, що на прибережну смугу винесло багато риби? Якщо рибки були мертвими, то нічого не починайте найближчим часом. Якщо рибки трепыхались, врахуйте, всі ваші клопоти марні, — підказує сонник.

Людина, яка уві сні милувався будиночком, на самому березі, в дійсності стане свідком або учасником забавного незабутньої події.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: