Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник берег річки до чого сниться?

Сонник берег річки до чого сниться?

Берег річки тлумачення сонника

Уві сні побачили річковий бережок? Сонник підказує, що в долі грядуть зміни. Тільки поки незрозуміло, чи будуть вони вам до вподоби. Адже таке бачення може передбачати як успіх, кар’єрний зліт, так і повне фіаско всіх планів і надій.

Так, до чого сниться берег річки? Розберемося, знайдемо найвірніші тлумачення, які залежать від пригрезившихся подробиць і дрібниць.

Особливості місцевості

Піщаний річковий бережок уві сні — передвістя безтурботного, безхмарного періоду у житті. Втім, у ряді сонників така картина трактується як непорозуміння сплячим, що він надзвичайно уразлива, бездіяльний і не думає, що час невблаганно спливає.

Порослий зеленою травою річковий берег у сні обіцяє швидке вдале втілення планів. А ось пожухлої рослинність передрікає хвороби, недуги близьким сновидця.

Ви володієте чудовою інтуїцією — ось що підказує сонник того, хто в нічному видінні став володарем будинку на річковому узбережжі. Тому прислухайтеся до свого внутрішнього голосу — він не підведе.

Долаючи водний простір

До чого сниться, що перетинаєте річку по мосту? До того, що всі важливі справи завершаться успішно, — обіцяє сонник. Той, хто уві сні дістався на інший берег вплав, прокинувшись, усвідомлює, які принадні перспективи відкрилися перед ним.

Коли в нічний фантазії хтось допоміг плавцеві вибратися на інший бережок, треба знати, що в реальності з’явиться щасливий шанс. Головне, не упустити його, — стверджує сонник.

Якщо в дрімоті просто дивіться на протилежний крутий берег річки, приготуйтеся до того, що наяву належить зробити доленосний вибір.

Відносини, почуття

Крутий берег річки, помічений у сні, після сварки з ким-то в реальності служить підказкою: примирення буде тяжким або зовсім не відбудеться.

Почекайте час, візьміть паузу, поки не вживаючи ніяких рішучих дій — ось до чого сниться річка, у якій ви бачите тільки один берег.

Один берег, примеченный в сновидінні, — це символ самотності і безуспішних спроб сплячого знайти собі пару.

Передбачення Міллера

Втома від невизначеності, недомовленості — ось що, на думку Міллера, символізує сновидіння, в якому ви з останніх сил пливете, мріючи швидше дістатися до кромки річкового узбережжя.

Мрії і реалії

Спогади про минуле, нездійсненні мрії — ось до чого приснилося, що йдете вздовж берега річки. Сонник лише натякає, що подібні думки так сильно займають вас, що заважають об’єктивно сприймати дійсність.

Той, хто уві сні рухається по крайці річкового русла, насправді досягне поставлених цілей, але тільки подолавши безліч перепонов.

Що робили в нічний фантазії?

Захоплююча подорож, поїздка чекають в реальності того, хто спав і бачив, як іде на річковому березі.

А ось просто стояти на ньому у сні означає, що по пробудженню відбудуться цікаві події. Гуляли? Значить, на час відсторонитеся від справ, — пояснює сонник. Той, хто в нічному видінні сидів на березі, відпочивав, скоро зрозуміє, що його життя нормалізувалася, йде по накатаній колії.

Сон, у якому ви лежите на березі, передрікає недуга, хвороба. Перейти на протилежний берег в нічний дрімоті — до втілення мрії. А що якщо довелося бігти по крайці річкової води? Таке сновидіння асоціюється з бажанням позбутися від самотності.

Велика вода

Якщо в нічному видінні ви стоїте біля річки і дивіться на воду, то давно хочете відвідати далекі країни. І дуже може бути, що ця мрія здійсниться», — тішить сонник.

Сон, що річка вийшла з берегів, пророкує дрібні неприємності. Якщо зона затоплення в нічному сюжеті значна, то такими ж серйозними виявляться проблеми і негаразди наяву. У більшості випадків це стосується роботи, службових справ. Але часом це бачення передує грандіозний скандал з доленосними наслідками для сплячого.

Зберігайте спокій

До чого приснилося велике річкове повінь? Якщо уві сні вода затопила весь простір, то по пробудженню сплячий відчує глибоке потрясіння, майже шок.

Якщо він став ще і свідком приснившегося річкового потопу, то сонник радить тримати емоції під контролем, не демонструвати своїх почуттів. Експресивність, щирість можуть лише нашкодити сновидінню.

Є ще одне тлумачення бачення про те, що річка занадто далеко вийшла з берегів, затопивши всю округу. Виявляється, сплячий може зважитися на зухвалий, навіжений вчинок. І, що цікаво, може домогтися успіху. Щоправда лише за однієї умови: ризик повинен бути виправданий, а план дій продуманий до дрібниць.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: