Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник береза до чого сниться?

Сонник береза до чого сниться?

Береза тлумачення сонника

Вранці згадуєте, що найяскравішим самим чином була береза? Таке бачення сонники інтерпретують багатозначно, в залежності від пригрезившихся подробиць, відчуттів, випробуваних в дрімоті, і, звичайно, від ситуації, яку переживає сплячий в реальності. Так, до чого сниться береза? Відповіді будемо шукати в самих популярних снотолкователях.

Романтика і чистота

Береза — це символ чистоти помислів, щирих почуттів, неискушенности, невинності. Коли дівчина бачить у сні це белоствольное дерево, то їй пора вже думати про більш серйозних відносинах з представниками протилежної статі. Це ж бачення підказує і юнакові, що в реальності він зустріне симпатичну панянку, до якої буде відчувати романтичні почуття.

До чого бачать уві сні це дерево люди більш зрілі? До того, що у них може спалахнути роман з молодим енергійним коханцем. Як не дивно, але скромна береза у нічний дрімоті часто підказує неабиякий сплеск емоцій, бурю почуттів. Якщо довелося доторкнутися до неї у нічний дрімоті, то наяву у сплячого додасться досвіду у взаєминах з протилежною статтю.

Версія Міллера

Ламати березові гілки, на думку американського психолога Міллера, — погана прикмета. До чого привиділося, що зламали деревце? Раптово можете захворіти або на службі виникнуть проблеми. Просто помітили в сновидінні поламану берізку? Тоді приготуйтеся, що в реальності комусь із рідних потрібна ваша підтримка і допомога.

Скільки мотузочці не витися, а відповідати все одно доведеться — ось як приблизно трактується сонний сюжет про те, що ви зуміли залізти на березу. Покарання за досконалий нехороший вчинок, як пророкує сонник, буде суворим, розплата неминучою.

Премії, нагороди, почесті — ось що чекає того, хто уві сні посадив березовий саджанець. А той, хто в нічний грезе пив березовий сік, зуміє уникнути розплати за свої гріхи: його просто покартають, але серйозно не покарають.

Знання — сила

Якщо уві сні зачаровано спостерігаєте за горінням березових колод і кори, то в дійсності вас чекають великі зміни. Заготовлювати березові дрова сниться до підвищення рівня знань і досвіду. Ймовірно вступ у навчальний заклад, відрядження або навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Той, хто в нічний фантасмагорії просто бродив по березовому гаю, в реальності познайомитися і почне спілкуватися з розумними непересічними особистостями. Якщо приснився білокорих дерев було дуже багато, то попереду участь у науковій конференції, симпозіумі. Під час цих заходів можна не тільки дізнатися багато нового, але й завести корисні знайомства, заручитися зв’язками.

Весняний пейзаж

Чудове сновидіння про берізки, прикрашених весняними сережками, обіцяє неждану прибуток. Так і той, хто уві сні заблукав у березовому переліску, може розраховувати наяву на зміцнення матеріального становища. Деревця з молодими свіжими листочками сонники — прикмета, що сплячий потрапить у дружний згуртований колектив.

Примарилось, що збирати березовий сік? Таке бачення — ознака одужання. А якщо почували себе перш добре, просто покращиться настрій, додасться енергії.

Незвичайний сон, у якому ви знаходитесь у березняку, підходите до одного деревця, щоб набрати листя, до іншого, щоб здобути березовий нектар або кору, характеризує вас як чуйну, комунікабельної людини. Ви небайдужі до потреб, проблем близьких. Такі якості обов’язково будуть відзначені людьми, і, як зауважує сонник, вони відплатять вам вдячністю.

А що з листям?

По сонникам береза з сухими опалим листям — передвістя розставань з коханими. А той, хто уві сні бачить березу в осінньому жовтому або оранжевому вбранні, скоро сам почне замислюватися про зміну партнера, так як колишні почуття, на жаль, згасли, — натякає сонник.

Коли в нічному видінні ви безжально рубайте березове деревце під корінь, то нинішні відносини вам явно набридли. Сокира, який тримаєте в руці, може вказувати, що ви просто зміните місце проживання або перейдете на нове місце роботи. Втім, іноді після такого бачення люди змінюють і своє оточення, знаходять нових товаришів, спілкуються в іншому колі.

Лазневі процедури

Добре навіть уві сні опинитися в бані і попаритися березовим віником. Такий сюжет і в дійсності, і в мареннях допоможе впоратися з хворобами, поганим настроєм, іншими напастями. Сонник запевняє, що після пригрезившейся баньки сплячого чекає успіх у новій справі. А якщо безжально били себе в сновидінні березовим віником, то наяву разом позбудетеся від заздрісників, припиніть підступи недоброзичливців і домисли наклепників.

Довелося, поки спали, пити березовий сік? Добре, бачення вказує на швидше одужання, причому вдасться позбутися від давнього недуги. Помітили в нічний грезе, що березові гілки розкидані в передбаннику і по крамницях? Тоді, прокинувшись, отримаєте довгоочікувану звістку від рідної і дорогої людини, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: