Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник березовий сік до чого сниться?

Сонник березовий сік до чого сниться?

Березовий сік тлумачення сонника

На рідкість суперечливим символом, який може обіцяти як відмінне здоров’я, удачу, так і хвороба, крах надій і поразка — це березовий сік,— вважають сонники. Як же дізнатися, до чого приснився цей корисний, смачний напій? Звернемося до снотолкователям, які допоможуть відкрити секрети нічних видінь.

Рада Міллера

Навчіться цінувати справжній момент, поспішайте насолодитися ним — ось до чого, на думку Густава Міллера, сниться березовий нектар. А ще психолог підказує, що сновидець загрузли в рутині. Йому потрібна якась струс, сильні емоції, звичайно, позитивні.

Що на душі?

До чого сниться березовий сік? На цей рахунок сонники можна знайти полярні тлумачення. В одних, це прикмета спокою, добробуту, в інших — хвилювань, тривог.

У сні ви купували чи продавали цей напій? Тоді будьте готові, що доведеться про те клопотати, метушитися, словом, домашніх справ побільшає,— попереджає сонник.

Кому необхідна допомога?

Тлумачення сну про те, що наливали сік і пригощали ним якогось персонажа, зводиться до того, що в реальності потрібно допомогти комусь. Не відмовте потребує турботи і підтримки,— підказує снотолкователь. Якщо вас пригощали таким напоєм, то ви опинитеся в скрутному становищі і без плеча товариша не впораєтеся з проблемами.

Пити натуральний березовий сік у сні доводиться тому, хто ось-ось стане наяву потрібного, корисного людини. Інше тлумачення сонника до цього сюжету: по пробудженню вам стане відома цінна інформація, до якої можна розпорядитися дуже вигідно.

Передвістя добрих перемін!

До чого хворому людині снилося, що він п’є березовий сік? Це прекрасне знак, що передвіщає одужання. А якщо у видінні був хворий родич, то дорогою сновидінню людина незабаром відчує себе краще, піде на поправку.

Іноді сновидіння, в якому доводиться пити цей сік, що передує закінчення важкого справи. Але в ряді джерел є і менш райдужна трактування. Згідно їй, такий сюжет може бути порадою: в організмі стався збій, треба показатися лікарю.

На смак і колір

Смакові якості пригрезившегося напою теж допоможуть розшифрувати сновидіння. Якщо він був солодким, то попереду благополучне вирішення якоїсь справи. Якщо ж гірким, то ймовірно отримання листа з неприємною звісткою. Кислий сік пророкує проблеми в любовних справах. Якщо напій уві сні був холодним, то попереду сплячого чекає удача. А теплий, на жаль, говорить, що всі старання марні.

Легковажність та безтурботність

Якщо смак березового нектару уві сні припав до смаку, то будьте спокійні, попереду вас чекає спокійний, сприятливий період. Якщо напій не сподобався, то сонник вважає, що ви надмірно безтурботні, по-дитячому наївні, даремно сподіваєтеся, що раптом Фортуна повернеться до вас обличчям. Особливо точно це пророцтво для сплячих жінок, які можуть постраждати навіть з-за власної легковажності.

Вражаючі відкриття

Пощастить, ви знайдете щось цінне або зробите дивне відкриття — ось до чого приснилося, що розлили березовий сік.

Але якщо в нічний фантазії не вдається напитися нектаром берези, то знайте: життя наяву приготувала вам серйозні випробування. І, як не сумно, витримати їх доведеться без підтримки зі сторони.

Збір врожаю в гаю

В дрімоті збирали сік в березовому гаю ранньою весною? Тоді терміново подбайте про своє здоров’я,— наставляє сонник,— тільки так уникнете розвиток небезпечної недуги!

Запам’ятався посудина із зібраним у сні соком? Доведеться в реальності пережити складний момент, коли кожна копійка на рахунку. А ось для дами таке бачення служить рекомендацією, що її чарівність, краса допоможуть досягти бажаного.

Проявіть обережність

Правда іноді бачення про збір березового нектару інтерпретується вкрай негативно. Якщо виразно бачили уві сні, що самі займалися цим, то в реальності можуть статися природні катаклізми та катастрофи.

Пити багато соку в нічний грезе теж погано. Це може бути ознакою хвороби. А якщо запам’яталася картина, в якій зі стовбура берізки випливає сік, то знайте, наяву ви обрали невірний шлях і витрачаєте свої зусилля марно,— натякає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: