Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бігуді до чого сняться?

Сонник бігуді до чого сняться?

Бігуді тлумачення сонника

Якщо уві сні довелося накручувати волосся на бігуді, знайте, що наяву настрій буде радісним, безтурботним. Але іноді таке бачення, згідно сонником, підказує: можна потрапити в незручну ситуацію. Так до чого ж можуть наснитися бігуді?

Що скаже Міллер?

На думку психолога Густава Міллера з’явився у сні знайомий з накрученими на папільотку пасмами — це застереження, що сплячого можуть втягнути в авантюру, залучити до участі в сумнівному підприємстві. Причому, як запевняє провісник, вся тяжкість сумних наслідків і відповідальності ляже на плечі сплячого.

Коли уві сні людина намагається накручувати волосся, намагаючись зробити їх кучерявими, то в реальності йому треба бути готовим до того, що належить виконати вкрай копітку, нудну роботу. Але нічого не поробиш, доведеться з цим змиритися.

Будьте обережні!

До чого дівчині сниться, що вона, знімаючи папільотку, заплутала свої локони? Такий сюжет пророкує, що юна красуня веде себе вкрай необачно, безтурботно, і це може стати причиною брудних пліток і домислів, які почнуть розповсюджувати про неї заздрісники і вороги.

Терпіння і труд

Наполегливість, терпіння і віра необхідні того, хто уві сні побачив даму в перукарському салоні з бігуді на волоссі. Таке бачення вказує, що шлях до мети у сплячого буде складним, але старанність і оптимізм допоможуть йому досягти бажаного.

Справа, яку розпочато, принесе прибуток, але не так швидко як розраховували — ось до чого приснилося, що накручують на бігуді дуже довге волосся, — запевняє сонник.

Попереджувальні символи

У соннику Стерви сказано, що бачення, в якому ви дозволили комусь накручувати власні волосся на бігуді, передує неоднозначній ситуації наяву. Можливо, що подруга або приятелька безцеремонно втручається у ваші особисті справи, у взаємовідносини з коханим.

Саме тому снотолкователь радить: не варто ділитися з подружкою найпотаємнішим, інакше в реальності настане момент, коли щирість і щирість будуть використані вам на шкоду.

До чого приснилося, як бігуді впали і розсипалися по сторонам? На жаль, такий сюжет по соннику передрікає невдачі у відносинах з представниками протилежної статі.

Не все те золото, що блищить

Якщо уві сні довелося завивати шерсть на бігуді тварини, то остерігайтеся вигідних, привабливих пропозицій. У соннику Распутіна сказано, що таке бачення попереджає сплячу дівчину, що у неї з’явиться відразу два шанувальника. Але, на жаль, зустрічі з претендентами на руку і серце красуні завершаться невдало.

Любовні пригоди

Той, хто в нічний грезе знімає папільотку з вже накручених волосся, схильний до кокетства, любить пофліртувати, — натякає сонник. Втім, це бачення може передувати та приємного побачення, романтичного побачення в реальності.

Що думати, коли уві сні ви бачите себе на жвавій вулиці, але на голові у вас бігуді? По Жіночому соннику чекає незабутня чудова зустріч з симпатичною людиною. А ще такий дивний сюжет може примаритися напередодні нового знайомства.

Удача з вами!

Якщо в опівнічної грезе бачите, що спите, накрутивши пасма на папільотку, то сонник запевняє: ви особистість харизматична, чарівна, тому нерідко домагаєтеся необхідного, використовуючи ці видатні якості.

Той, хто уві сні набуває в магазині пристосування для завивки волосся, в реальності повинен проявити кмітливість і такт, щоб продемонструвати себе і свої ідеї в самому вигідному світлі.

До чого жінці сниться, що вона вибирає і купує бігуді самого великого розміру? До того, що в реальності вона ось-ось познайомиться з майбутнім чоловіком. А бізнесменові такий сюжет пророкує вигідну співпрацю.

Чоловіча фантасмагорія

Уві сні чоловік бачить себе з папільйотках на голові. Така фантазія може привидітися напередодні сварки з жінкою. І винен буде сновидець, так як проявить грубість, неуважність. Постарайтеся контролювати емоції, так як скандал може завершитися повним розладом і втратою коханої.

Про почуття міри

В Єврейському снотолкователе є дуже мудра порада для дівчат, яким привиділося в ночі, що вони накручують на бігуді волосся своїм кавалерам. А суть в тому, що, спілкуючись із коханим, не треба постійно намагатися перевиховати його, впливати морально, інакше всі спроби сплячої красуні завершаться плачевно.

Важливі деталі

До чого ще можуть снитися бігуді? У Сучасному соннику багато тлумачень на цей рахунок, треба тільки згадати, як виглядали пристосування.

Приміром, якщо виявилися зламаними, то доведеться пережити низку домашніх клопотів та негараздів.

Різнокольорові обіцяють, що у сплячої з’явиться привід для веселощів, радості. Однакові? Це ознака того, що друга половинка сновидця йому вірна, віддана. А якщо в нічний дрімоті бігуді опинилися в коробці, то чекайте подарунка наяву.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: