Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник битва до чого сниться?

Сонник битва до чого сниться?

Битва тлумачення сонника

Поки спали, стали учасником грандіозного військового битви, битви, змагання? Таке бачення, за сонником, відображає приховане бажання сплячого в спокої, захисту, гармонії. Але до чого ще може приснитися подібний сюжет?

Слово Міллеру

Як психолог Міллер вважає, що що наснилась битва — це підсвідоме бажання сплячого відстоювати свої права та інтереси наяву. І якщо він буде впевнений, послідовний і терплячий, той доб’ється свого.

Не здавайтеся!

Часто приснився битва — відображення невизначеності, душевного сум’яття сновидця. Як не прикро, але цей сюжет у сні може свідчити і про те, що людина повністю змирився з негативним станом справ і перестав боротися.

До чого сниться, що ви учасник бою? До того, що наяву станеться сутичка, сварка з друзями чи сусідами.

Кому снилося?

Дуже важлива роль сплячого і те, якого він віку, статі.

Приміром, якщо битися уві сні довелося хворому, то він візьме гору над своїми недугами в реальності, — обіцяє сонник.

Якщо це привиділося юної дівчини, то шанувальники будуть змагатися за її розташування. Сон про битву пророкує матері сімейства розбіжності серед домочадців. А молодому хлопцю — нову закоханість.

Чоловікові, у якого поки немає сім’ї, передбачає суперництво. Одруженому — запрошення на урочистості з приводу одруження когось із знайомих, родичів.

Холодна зброя

Не поспішайте з прийняттям важливого рішення — ось до чого сниться битва на мечах. Навіть тоді, коли ви просто спостерігали за її учасниками.

Якщо ви самі озброїлися мечем у сні, то врахуйте, що наяву з’явиться потужний, сильний і підступний ворог. За сонником битва на мечах може пророкувати велику удачу, але тільки тоді, коли ви перемогли в неї суперника.

Цікаво, що трагічне бачення про отриманої в ході рукопашного бою на мечах рані — це добрий знак, що вказує на швидке підвищення по службі.

Сутички на ножах

Збитки, проблеми, розбіжності з партнерами і домочадцями — ось що обіцяє привидевшаяся уві сні битва на ножах.

Іноді такий сюжет бачать чоловіка, що сумніваються у вірності своїх обраниць. Їх необґрунтована ревнощі може послужити причиною для розставання з коханою, — попереджає сонник.

Військові баталії

До чого ще може приснитися битва? Так буває, що трапляються періоди, наповнені всілякими неприємностями, нервовими стресами, конфліктами. Схоже, що тому, хто спить належить пережити низку таких грізних подій.

А вже якщо у сні почалися військові дії, то наяву належить зануритися з головою в складну, відповідальну роботу, — підказує сонник.

Звідки страх?

А якщо привиділася військова гра? Таке бачення випадає людям, які витрачають даремно масу сил і часу, обожнює просторікувати, але мало робити.

Ще по соннику подібні сюжети можуть привидітися того, хто дотримує нейтралітет: ніколи не втручається в побутові і службові конфлікти, тримається особняком.

Переможна фантасмагорія

Ви впораєтеся з будь-якими проблемами, перешкодами — ось до чого сниться перемога в битві. Коли уві сні ви навіть не побачили ворога, то Фортуна наяву явно прихильний, і ви знайдете вихід із скрутної ситуації.

Хворій людині таке сновидіння може випасти в період кризи, коли настає переломний момент, після якого організм збирається з силами і перемагає.

Сумний програш

Уві сні програли битву? Будьте готові до того, що вороги наяву почнуть лагодити перешкоди. Ще така сонна фантазія може бути у того, хто на межі депресії, відчуває занепад сил. Не поспішайте, — радить сонник, — не квапте події, незабаром прийдете в себе і наверстаете згаяне.

Фантастичні сюжети

Тлумачення бачення про сутичку з демоном може мати продовження в реальності. Для звичайних людей це попередження: будьте обережні в словах, виразах на роботі, начальство має на вас зуб. А ось тим, хто практикує магію, сонник обіцяє нові досягнення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: