Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бісер до чого сниться?

Сонник бісер до чого сниться?

Бісер тлумачення сонника

Існує повір’я, що побачені уві сні дрібні намистинки, пророкують сльози, печаль. Але можна знайти куди більш приємні і цікаві пояснення, і точно дізнатися, до чого сниться бісер. На думку багатьох віщунів, він, навпаки, обіцяє радісні звістки, сюрпризи тому, хто спить.

У соннику доктора Фрейда можна знайти характеристику людини, якій пригрезился бісер. На думку психіатра, сновидець надмірно багато уваги приділяє дрібницях, не помічаючи більш важливих і суттєвих деталей. Ця особливість сприйняття, часто дратує оточуючих, які вважають, що це меркантильність, скупість.

Колір і форма намистинок

Намисто з чорного бісеру уві сні це ознака швидких змін. Якщо таке бачення випадає людині консервативному, звиклому до стабільності і визначеності, то він сприйме будь-які нововведення в багнети. Але якщо ви готові до експериментів, то, навпаки, будете заінтриговані і зацікавлені прийдешніми у долі метаморфозами.

В сонник Езопа зазначено, що побачений браслет на зап’ясті, або кольє з бісеру на грудях, віщують порожні турботи й марні праці. Спить, правда, дається підказка, що він зуміє досягти мети, але тільки якщо буде діяти мудро, оригінально.

Приснилося, що ви милуєтеся біжутерією з різнокольорових бісеринок, що прикрашає стороннього персонажа, тоді в справжньому житті у вас виникне спокуса домогтися чого-то будь-яким шляхом. Гарненько подумайте, чи варта гра свічок, а вірніше чи готові ви йти напролом, зневажаючи інтереси оточуючих, ображаючи, ображаючи їх.

Маніпуляції з бісером

До чого сниться, як ви розсипали бісер? Згідно теорії Езопа, в такому випадку можете втратити контакт з важливою і потрібною людиною, причому в один з найбільш відповідальних, напружених моментів.

Міллер також вторить колезі віщуна, попереджаючи сновидця, що він ризикує втратити довіру, повагу товаришів. Якщо уві сні ви акуратно збираєте розпалися частинки, що зламався або порваного прикраси, то наяву, швидше за все, хочете повернути відносини з колишнім коханим. Особливо цей сон часто бачать дівиці, шкодують про те, що різко і необдумано обірвали зв’язок з цілком гідним кавалером.

Є ще одне трактування того, до чого сниться розсипаний по підлозі стеклярус. Вважають, що це дрібні розбіжності з багатьох питань, що спостерігаються між сновидцем і оточуючими. Немає сенсу витрачати сили, нерви на переконання колег або друзів у своїй правоті. Дотримуйтеся власної точки зору. Заспокойтеся, і знайте, що час покаже, хто був насправді прав.

Тлумачення бачення, в якому сортували бісеринки, відбираючи їх за кольором, розміром і формою, обіцяє тому, хто спить багато складної, копіткої роботи. Прикро, що ніхто не оцінить його праці, не відзначить його сумлінність, старанність.

Зовсім по-іншому будуть розвиватися події наяву, після сну, в якому ви вибирали і купували бісер для вишивання або плетіння. Вам належить виконати складне, відповідальне, службове завдання, яке вимагатиме від вас максимум зосередженості і посидючості. Але в підсумку ви самі здивуєтеся, того на що здатні, і отримаєте масу похвал від колег і начальства.

Що підкаже Сучасний сонник Нанизувати крихітні намистини на волосінь, або збирати їх, у трактуванні Сучасного сонника, сниться до появи в житті впливовою, багатою персони. Вона не тільки зробить протекцію, але і дасть цінну пораду, підтримає морально.

Довелося уві сні вишивати, прикрашаючи бісером предмет свого гардеробу? Сподівайтеся на більш, ніж щедру винагороду за нещодавно виконану роботу. Начальство оцінить ваш внесок, ініціативу і запропонує вакантне місце, про яку ви давно мріяли.

Відмінні передбачення

Міллер по-своєму тлумачить, до чого сниться розбирати, перераховувати бісер. Провісник впевнений, що це відмінний знак, що передвіщає тому, хто спить радісні, веселі події.

Коли уві сні ви щедро ділитеся намистинками з ким-то, прокинувшись, подаруйте своїм близьким чимало щасливих хвилин. Цей сон підказує, що ви добрі, чуйні, дорожіть родинними і дружніми зв’язками.

Приснилося, що купуєте бісер різних кольорів? Тоді чудові, урочисті заходи або відмінні новини не змусять себе чекати в реальності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: