Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бинт до чого сниться?

Сонник бинт до чого сниться?

Бинт тлумачення сонника

Що тільки не згадується вранці людині, який спав і бачив химерні сонні сюжети. Ось, наприклад, до чого сниться перев’язувальний матеріал? За сонником бинт – це символ перешкод, труднощів, проблем зі здоров’ям. Але однозначно відповісти на цей запитання не можна, необхідно пригадати, де була накладена пов’язка, як виглядала, що відчував сплячий.

Тлумачення Міллера

Густав Міллер докладно пояснює, до чого сниться бинт: в реальному житті сновидца можуть чекати неприємності, ситуація буде складатися явно не на його користь, але в підсумку, приклавши зусилля, зі всім вдасться впоратися і досягти мети.

А якщо в нічний грезе помічено, що забинтована голова, то сплячий, швидше за все, занадто вразливий і любить, як кажуть, роздувати з мухи слона, перебільшувати.

На думку Міллера забинтовані кінцівки уві сні – це вказівка на те, що наяву треба буде осягнути якусь науку, зайнятися самоосвітою, добути інформацію.

Несподівана радість

Згідно Соннику від А до Я бинт в нічний фантазії – це передвістя проблем, складнощів, подолавши які сплячий зробить якісь висновки і придбає досвід. Все задумане не просто вийде, але і доставить радість близьким – ось до чого снилося, що накладаєте бинти на рану постраждалого.

Як не дивно, але той, хто уві сні міцно бинтував вивихнуті руки або ноги, наяву буде невимовно радий вдалому збігу обставин.

Страхи та комплекси

Пастор Лоффа вважає, що забинтований персонаж в опівнічної грезе – це відображення реального бажання захиститися, сховатися. Швидше за все, причина — психологічне виснаження сновидця. Він постійно живе в стані стресу, відчуваючи дискомфорт вдома або на службі.

За сонником цього провісника бачення про те, коли сам собі бинтуешь якусь частину тіла, і є доказом накопичених страхів, комплексів, бажання сховатися від реальних і уявних небезпек, знайти підтримку, розуміння в особі близьких, рідних людей.

Родинні зв’язки

Коли уві сні помічена кров, то трактування завжди буде пов’язана з рідними. Якщо побачений бинт просочений кров’ю, то Сімейний сонник рекомендує бути більш уважним до близьких: можливо хтось з них відчуває нездужання, але не говорить про це, щоб не турбувати сплячого.

Якщо ж пригрезился повністю забинтований родич, то наяву цій людині терміново потрібна допомога. До чого чоловікові може приснитися дружина з забинтованою правою рукою? До того, що жінку турбує якась проблема, але вона не вирішується відкритися благовірному. Знайдіть час для розмови по душам з коханою жінкою.

А ось перебинтований живіт за версією Психоаналітичного сонника – знак того, що сплячий всерйоз ображений на батьків.

Є привід насторожитися

Не спішіть, думайте, перш ніж зробити наступний крок – ось що радить снотолкователь того, хто уві сні купував бинт. А ще варто переосмислити багато речей і не ускладнювати собі життя переживаннями по дурницях.

В Сонник Катерини Великої сказано, що пора вже розраховувати тільки на свої сили, розум і кмітливість, а не покладатися за звичкою на підтримку товаришів. Це стосується того, хто спав і бачив, що робить сам собі перев’язку.

Найнеприємніше передбачення знайшлося в Сонник Мандрівника, де людина, забинтований з голови до ніг, — передвістя серйозних збитків, а то і нервових стресів, фізичних травм, каліцтв.

Таємниця страхів

Дівчина, якій снилося, що у неї забинтовано обличчя, дуже печеться про власну зовнішність в реальності. А якщо спляча заміжня, то вона піклується про те, щоб залишатися для чоловіка привабливою і бажаною, побоюється потенційних суперниць.

Якщо уві сні чоловік бачить себе з забинтованою головою, то сонник підказує: не покладайтеся на думку інших людей, думайте самі, самостійно приймайте рішення, вони будуть вірними!

Віщі деталі

Деталі нічний фантасмагорії точніше підкажуть, до чого сниться бинт.

Якщо цей медичний матеріал уві сні сплутане, то тому, хто спить належить складне незвичайна справа.

Брудний – застереження про ймовірні інтриги, плітки в реальності. Білий обіцяє допомогу друзів, а закривавлений може примаритися напередодні хвороби.

Що думати, якщо уві сні довелося бинтувати пальці? Відмінно, це ознака того, що сплячий ось-ось оговтається від недавніх поразок і бід. Спали і бинтували чужий пальчик, знайте, що ваше втручання в справи сторонніх може закінчитися плачевно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: