Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бите скло до чого сниться?

Сонник бите скло до чого сниться?

Бите скло тлумачення сонника

Тлумачення сонників з приводу того, до чого сниться бите скло, помітно відрізняються. У ряді джерел такий сюжет пророкує крах надій, планів. В інших – це спосіб подолання невидимих перешкод, перепон. Яке пророцтво підійде саме вам? Судіть самі, але врахуйте, що особливу роль можуть зіграти деталі, побачені уві сні.

Інтерпретація Міллера

На думку психолога Густава Міллера розкидані навколо осколки скла уві сні можна вважати доброю ознакою. Схоже, що режим нарешті розправить крила, зуміє діяти більш впевнено, вільно і досягне своєї мети.

До чого приснилося, ніби ви розбили вікно? До того, що стійко опираєтесь чогось, не бажаєте йти у когось на поводу. Але якщо осколки уві сні потрапили на вас під час вибуху, то бережіться, необережні вчинки в реальності згубно позначиться на вашій репутації.

Що розлетілося вщент?

Зрозуміти, до чого може приснитися бите скло, допоможуть подробиці. Треба згадати, що в нічний дрімоті розлетілося вщент?

Розбитий посуд передрікає сімейні негаразди. Статуетки передують наяву сварці з товаришем. Розколотий акваріум — знак пліток, змов за спиною сновидця. Побачили в дрімоті як розбилася лампочка? Що ж, готуйтеся до проблем та перешкод, створеним вашими суперниками.

Хуліганські витівки

Розбити вікно в нічний фантасмагорії насправді не так вже і погано. До чого сниться такий хуліганський вчинок?

Поки спали, розбили молотком вітрину магазину? В такому випадку сонник Цвєткова стверджує: це відображення вашого неусвідомленого бажання позбутися від чийогось незримого контролю, тиску. Ви підозрюєте, що вплив, який чиниться на вас, згубно позначається на справах і відносинах.

Коли уві сні вибиваєте вікно магазину своїм тілом, то неодмінно наяву досягнете бажаної мети. Тільки врахуйте, що по соннику пастора Лоффа зробити це буде дуже непросто, хоча на перший погляд не передбачалося ніяких труднощів.

Порізані ніжки

Що означає сновидіння, в якому ходіть босоніж по битим стел? Сонник настійно не рекомендує відразу ж після такого сюжету вирушати в дорогу. Тому відкладіть заплановані поїздки!

Якщо уві сні осколки застрягли в ступнях, то в реальності не уникнути труднощів навіть у звичних справах та при виконанні щоденних рутинних обов’язків.

Подумайте гарненько, перш ніж вірити кому-то – ось що радить сонник того, хто в опівнічної грезе опинився в храмі, підлога якого усипаний осколками битих вітражів. Схоже на те, що ви щиро помиляєтеся, приймаючи брехню за правду.

Бачення генія

А знаєте, до чого снилося, ніби в волоссі застрягли дрібні скельця? Це передвістя геніальної ідеї, яка ось-ось народиться у вашій голові!

В сонник Білого Мага описаний сюжет, в якому доводиться проїжджати по битим стеклам. А суть прогнозування в тім, що люди недооцінюють вас.

Прибирання

Бажання змінитися, причому не зовні, а внутрішньо, духовно виникне у того, хто в нічний фантазії прибирав, змітав бите скло, кидав уламки в сміттєву корзину.

Правда в Циганському соннику є куди менш оптимістичне тлумачення. Такий сюжет, виявляється, має змусити сплячого бути більш уважним при виборі друзів, особливо якщо довелося уві сні брати гострі скла руками, збираючи їх з підлоги. Циганський снотолкователь пояснює: ймовірно знайомство з персоною, яка спробує підпорядкувати волю сплячого, паралізувати його морально.

Кар’єрні устремління

Уві сні йдете по дрібних осколків босоніж, але не відчуваєте болю? Як обіцяє сонник Лонго, таку картину доводиться бачити того, хто швидко зробить кар’єру, незважаючи на підступи заздрісників і суперників.

Здивувалися тому, що уві сні спокійно їли скляні осколки? Бачення пророкує нестандартне вирішення ситуації, проблеми. Але якщо разом зі склом ви поглинали їжу, то прочитайте тлумачення, що стосуються саме того продукту, який спожили настільки незвичним, небезпечним чином.

І нарешті, інтерпретація міс Хассе, описавшей у своєму соннику сюжет про поїданні великих скляних осколків. Провидиця підозрює, що сплячий дуже любить пліткувати про колег і знайомих, перемити їм кісточки. А якщо в опівнічної дрімоті ви ковтали скла з апетитом, то точно прославилися своїм «гострим язиком».

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: