Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити посуд до чого сниться?

Сонник бити посуд до чого сниться?

Бити посуд тлумачення сонника

Кажуть, що посуд б’ється на щастя. Сонники теж підтримують це твердження, пояснюючи, що осколки від чашок і тарілок — добра прикмета, передвіщає позитивні зміни, сильні почуття, нові враження.

Правда є і важливі нюанси, які допомагають точніше підказати, до чого сниться бити посуд. Тут, виявляється, чималу роль відіграє навіть вид матеріалу, з якого вона зроблена. І, звичайно, варто звернути увагу на інші деталі, помічені у сні.

Передбачення Міллера

Психолог Міллер завжди дуже трепетно ставиться до нюансів і подробицям сновидінь. В даному випадку він рекомендує згадати, чим була заповнена розбита уві сні посуд: їстівними або неїстівними продуктами, а може бути водою або кишіла комахами?

Так, по соннику цього автора бити посуд з необережності, випадково — до скороминущої любовну інтрижку.

Якщо ж кинули нею спеціально до якогось персонажа з бачення, то сімейне життя у вас буде досить багатогранною.

Помітили, поки спали, що розбилися страви були заповнені стравами? Відмінно, наяву зміцниться матеріальне становище, або вас підвищать по службі.

Порожня або брудна розколота посуда в нічний фантасмагорії— непоганий знак, що пророкує, що незабаром розправитися з усіма проблемами, і низка неприємностей завершиться. А якщо людина, бачив такий сон хворий, то скоро піде на поправку.

Бережіть нерви!

Бити посуд фарфоровий, та ще чужу, скандаля в нічний фантазії або спостерігаючи, як інший персонаж трощить кришталь, яскраво виявляючи емоції,— до сварок і суперечок на грунті ревнощів,— попереджає сонник.

Схоже, що ваше легковажне поводження і флірт давно насторожують партнера, і він скоро висловить вам всі свої претензії — ось до чого снилися осколки порцелянових чашок і склянок зі скла.

Взагалі скло в нічний дрімоті символізує крихкість людських взаємин. Саме тому сонник натякає: проявіть делікатність, увагу до близької, коханої людини, якщо не хочете втратити його довіру і любов.

Коли в нічний фантасмагорії навмисно розбиваєте посуд, то врахуйте, наяву можливі сварки, скандали і розставання на тривалий термін.

Чудеса організму

До швидкого одужання — ось до чого снилося, що випадково упустили і розбили чашку, тарілку. Якщо довелося уві сні бити посуд брудний, то ви дуже швидко впораєтеся з хворобою, а якщо не скаржитеся на здоров’я, то відчуєте по пробудженню прилив сил, енергії,— обіцяє сонник.

Сон про те, що хтось впустив цілий піднос з тендітною столовим начинням, або ви самі кинули і розбили багато посуду, пророкує чудове позбавлення від поганої звички, небезпечної залежності.

Сонник ясновидиці Ванги стверджує, що розбивати тарілки уві сні, та ще й брудні, добре. Це означає, що хвороба відступить, і ні сновидець, ні його рідні ніколи більше навіть не згадають про недугу.

Рада так любов

До чого дівчині сниться, що вона або її коханий б’є посуд? До того, що спляча красуня вдало вийде заміж. Цей сюжет підказує, що сновидица буде не тільки щаслива в шлюбі, але дуже забезпечена.

Расколотили цілий сервіз уві сні? Не переживайте, адже в такому разі Французький сонник обіцяє тому, хто спить повну гармонію в сексуальних відносинах з партнером наяву. Так що бити посуд в нічний фантасмагорії вельми корисно, і збитків в реальності не передбачається, зате щастя і взаєморозуміння з коханою людиною гарантовані.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: