Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити по обличчю до чого сниться?

Сонник бити по обличчю до чого сниться?

Бити по обличчю тлумачення сонника

Тлумачення багатьох сновидінь не просто цікаве, але і украй відповідальне заняття. Адже для того, щоб правильно інтерпретувати побачене уві сні, треба врахувати масу дрібних деталей. Якщо хочете дізнатися, до чого сниться бити по обличчю, вранці згадайте, чому завдали удар, кому, якими були наслідки. І взагалі, хто постраждав від рукоприкладства в нічний фантазії: ви чи інший персонаж?

Діагноз Міллера

Ви боязкий, вкрай невпевнена в собі людина — ось до чого, на думку психолога Густава Міллера, снилося, що вдарили кого-то по обличчю. Ваші реальні гнів і дратівливість не дають спокою навіть уві сні, все що «накипіло» за день, трансформується в таке нічне бачення.

До чого жінці наснилося, що чоловік бив її по обличчю? До того, що в родині насправді можуть статися сварки і скандали.

Характеристика жертви

Щоб зрозуміти, до чого снився удар по обличчю, треба пригадати: хто був в ролі жертви. Якщо уві сні ви дали ляпаса коханому, то в реальності він може змінити. Вдарили незнайомця? Чекайте приємної зустрічі, у вашому житті з’явиться новий чоловік. Колишнього коханого? Навіть не намагайтеся повернути колишні стосунки,— попереджає сонник.

В ночі дали ляпаса суперниці? Значить, насправді ваш партнер вам відданий і вірний. Про ваше бажання зберегти щось у таємниці свідчить сновидіння, в якому вдарили по обличчю небіжчика. А, то сонник передрікає погані зміни. Зате якщо били себе по щоках самостійно, то точно досягнете поставленої мети,— радує снотолкователь.

Ви в ролі потерпілого

Опинилися у сні потерпілим, отримавши по щоках і іншим частинам особи удари. Згідно соннику пастора Лоффа це ознака того, що в реальності ви часто виступаєте в ролі жертви, вами хтось постійно зневажає, командує. Це можуть бути чоловік (дружина), начальник, друг.

Втім, міс Хассе у своєму соннику інакше описує це бачення. Вона впевнена, що, прокинувшись, ви отримаєте сумні новини про персонажа, який в нічний грезе побив вас.

Бачення на удачу

До чого приснився колега з обличчям, опухлим від ударів, завданих вами? До того, що в реалі переможете в будь-якій суперечці. А якщо ви розпустили руки і таким чином «покарали» чоловіка, то не переживайте: даний жорсткий сюжет пророкує щастя в родині.

Якщо уві сні надавали ляпасів благовірному, запідозривши його в невірності, то Циганський сонник пояснює: насправді ви легко розправитися і нейтрализуете суперницю. Якщо, звичайно, така взагалі є.

До чого сниться бити по обличчю маму? На жаль, це знак того, що наяву вам складно спілкуватися з матір’ю. Однак, якщо в сновидінні «побита» мама була задоволена, то це обіцяє надзвичайно вдалий збіг обставин.

Виявитися свідком

Снилося, що хтось розквасив обличчя вашому знайомому? Такий сюжет треба розшифровувати в залежності від ваших дій і випробуваних у сні почуттів. Якщо намагалися захистити цю людину в нічний дрімоті, то, схоже, в реальності вас мучить совість, бо образили, образили його і тепер каєтеся. А якщо спокійно спостерігали за побиттям, то в житті вважаєте себе глибокого ображеним і скривдженим.

Сон, в якому був побитий майже невідомий вам персонаж, у Східному соннику — відображення жалю, печалі про щось.

Інші цікаві передбачення

Ви стурбовані тим, що реальні обставини явно складаються не на вашу користь — ось до чого в ночі привиділося, що б’ють вашої дитини. Якщо в грезе малюк плаче, то чекає маса клопоту,— застерігає сонник. А якщо доросла донька уві сні з’явилася з закривавленим обличчям, то всі ваші зусилля виявляться марними або навіть шкідливими. Зате якщо дитя в сновидінні стойко знесло всі побої, не зронивши ні сльозинки, вас чекає успіх, все вийде саме так, як заплановано.

Символом прихованого до пори до часу успіху вважається по соннику бачення про жінку у непритомному стані з розбитим до крові обличчям. Але жіночий сонник пояснює: довелося бити по обличчю даму, щоб привести її до тями, отже, надбанням громадськості стане ваша таємниця. Причому цей секрет отримає величезний резонанс.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: