Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити чоловіка до чого сниться?

Сонник бити чоловіка до чого сниться?

Бити чоловіка тлумачення сонника

Довге і щасливе життя віщує сновидіння, в якому ви з кулаками або іншим підручним інструментом накинулися на чоловіка. А якщо хочете знати подробиці, то прочитайте всі версії того, до чого сниться бити чоловіка.

Женіть геть сумніви

Радість, удачу і примирення після сварки пророкує нічне марення, в якій довелося бити чоловіка зрадника.

А якщо в сні дуже сильно побили чоловіка, запідозривши його в невірності, то знайте: чоловік відданий і чесний і не бачить ніяких інших дам крім вас. Перестаньте мучити себе думками про зраду.

До чого приснилося, що, побивши чоловіка за ймовірний адюльтер, ви ще й зраділи? До того, що в реальності вас гніт почуття провини за вчинений негарний вчинок.

Версія Міллера

Психолог Густав Міллер вважає: побої чоловіка уві сні — ознака того, що в реальності подружжя трепетно ставляться один до одного і щасливі. Однак, іноді такий сюжет застерігає: можливо хтось спробує ввійти в сім’ю і порушити панує в ній ідилію.

Навчіться прощати

До чого ще може приснитись така екзекуція? До того, що, стукнувши в дрімоті дружина, ви насправді пробачте йому якийсь грішок або припиніть підозрювати в зраді. Врахуйте, якщо удар у сні завдали чоловікові по голові, то сонник передрікає благовірному хвороба.

Впевненість у власних силах, спокій — ось до чого чоловікові снилося, як дружина надавала йому ляпасів.

Короткі і точні тлумачення

Іноді важко відновити в пам’яті все, що бачила уві сні, але навіть фрагменти допоможуть розшифрувати наснилося.

Наприклад, якщо стукнули чоловіка уві сні рукою, то знайте, доведеться сильно напружитися фізично наяву. Ногою? Тоді спляча має тверду життєву позицію. Удари батогом — передвістя гостей в будинку.

Якщо, поки спали, колошматили дружина сковородою, то сонник обіцяє успішне збіг обставин. А ось орудувати уві сні качалкою — на превеликий жаль. Били благовірного ременем? Тоді ви занадто суворі й принципові.

Хто в домі господар?

Великий скандал у родині, на жаль, неминучий — ось до чого приснилося, що тріснули чоловіка по голові. А якщо при цьому ви ще й стукнули по тім’ячку чоловіка кулаком, то бути вам у будинку головною.

Чоловік пригрезился побитим? Ви відчуєте спустошеність і розгубленість. Але є й інше тлумачення цієї сонної картини, обіцяє щедру винагороду за працю.

Чоловік напідпитку

До чого сниться бити чоловіка, який неабияк у хмелю? До того, що ви частенько в реальності розумієте, як самотні, безпорадні перед обставинами.

За іншим сонникам це лише констатація факту: ваш супутник життя слабовільний людина, що не може не викликати роздратування.

Криваві кошмари

Переживання і хвилювання — ось що належить пережити сновидце, яка бачить чоловіка у нічний дрімоті побитим до крові. А ще сонник дає пораду: не варто витрачати енергію даремно.

Коли уві сні ви побили чоловіка до крові, то врахуйте, треба по пробудженню проявити ініціативу, сприяє вирішити складну проблему.

Новий етап

На жаль, минулих почуттів вже не повернути — ось до чого приснилося, що б’єте нібито покійного чоловіка.

Сонник пояснює: ви вступаєте в новий період життя, немає сенсу чіплятися за минуле. А якщо ви не тільки побили, але й прогнали «померлого» чоловіка, то жити вам довго й щасливо.

Побої мерця

Якщо уві сні ви били насправді покійного чоловіка, то в особистому житті чекають неприємності. Взагалі по сонникам ображати небіжчика — до великого нещастя.

А до чого примарилось, що побили колишнього чоловіка? До того, що ваша таємниця скоро стане відома майже всім,— попереджає сонник. Але іноді цей сюжет трактується по-іншому: ви знайдете нового друга, цінну річ, причому мова йде не тільки про матеріальне багатство.

Але в одному з сонників є і така версія: бити колишнього — до повного краху амбітних планів.

За спиною шепочуться!

До чого снилося, що б’єте коханку чоловіка? Такий сюжет підказуєте, що станете мішенню для пліток наяву. Доведеться виправдовуватися і відбиватися від нападок.

Але можливо, що після такого сновидіння якийсь персонаж пред’явить вам свої вимоги, це вселить сум’яття і глибоко засмутить.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: