Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бити жінку до чого сниться?

Сонник бити жінку до чого сниться?

Бити жінку тлумачення сонника

Що за варварство, кошмар пригрезились, — подумаєте ви вранці, згадавши, що уві сні підняли руку на жінку. Але всяке буває і в дрімоті, і, на жаль, у реальності. А по сонникам таке бачення обіцяє мало приємного. Можливі страждання, розлучення, зради. А, втім, давайте розберемося, що до чого сниться бити жінку. Може бути, довідавшись заздалегідь, що за негаразди чекають, вдасться їх уникнути, запобігти?

Виявитися лиходієм

За сонником Мандрівника побити в опівнічної грезе знайомої людини — погана прикмета. Не виключено, що саме з цим персонажем в реальності ви посваритеся. Але для початку подумайте, з ким у вас і зараз напружені відносини, і проявіть делікатність, не піддавайтеся на провокації, щоб не посилювати взаємну неприязнь.

Плітки — ось до чого за версією Лонго снилося, що підняли руку на жінку. Якщо ви наносили удари по тілу і обличчю нещасної уві сні, то кріпіться, наяву чекають великі неприємності, біди.

І чим сильніше колошматити в нічний фантасмагорії даму, тим більш затяжний виявиться «чорна смуга» в реальному житті,— попереджає сонник.

Погляд з боку

Уві сні побачити побиту суперницю, та ще й вагітну, згідно Жіночого соннику зовсім непогано. Навпаки, в перспективі ви пробачте чоловіка за «грішки» і походи на бік, а він заспокоїться і стане зразковим, вірним сім’янином. Якщо ж в даний момент він не живе вдома, то дуже скоро постукає в двері з вибаченнями і покаянням — ось до чого, в даному випадку, снилося бити жінку.

Але якщо уві сні, помітивши побиту вагітну особу, стали на її захист, то це демонструє ваше справжнє благородство і сміливість. І по Сучасному соннику ви й насправді дуже скоро здійсніть добрий, а, може бути, героїчний вчинок.

Передбачення Міллера

Бити жінку в нічний грезе та ще й лаятися як візник, швидше за все, випадає людині, який змушений насправді щось комусь доводити. Швидше за все, це реакція на накопичилася за день роздратування, тому що люди або окрема людина не прислухається до доводів сплячого,— пояснює Густав Міллер, американський психолог і автор популярного сонника.

Тому він рекомендує не гарячкувати, а зберігати спокій і бути терплячішим. Тільки таким чином вдасться вибудувати діалог з потрібною людиною наяву або донести свої думки до групи людей.

До чого приснилося бити жінку та ще й родичку? Ви іноді думаєте, що обділені материнським теплом, сестринської турботою. Та й бабуся відноситься до вас куди байдужими ніж до інших онукам. Якщо такі думки приходять в голову, то не тягніть, а просто поговоріть по душах з рідними жінками, може бути їх теж щось насторожує в вашій поведінці,— радить сонник.

Короткі і точні тлумачення

Іноді навіть короткі деталі сну допоможуть вірно інтерпретувати його. Так, бити жінку уві сні у більшості джерел — передвістя того, що красуня змінить наяву кривдникові.

Але якщо ви обрушилися на даму з кулаками і нітрохи про це не шкодуєте, то на роботі вас помітять, оцінять і, можливо, запропонують більш вигідну вакансію.

Коли уві сні ви побили жінку-колегу, та ще підпорядковану, знайте, що вас як начальника і шефа поважають і цінують колеги по службі. У нічний фантазії ви чомусь щипали і дражнили представницю прекрасної статі? Відмінно. Такий сон — передвістя багатства!

А от якщо спочатку образили даму, а потім пошкодували про свій вчинок, то точно також будете вести себе в реальності: сумніватися, коливатися, відчувати душевне сум’яття.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: