Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник блондинка до чого сниться?

Сонник блондинка до чого сниться?

Блондинка тлумачення сонника

Білява жінка асоціюється з милою, нешкідливою дурненькою. Як правило, сни, в яких вона фігурує, вважаються ознаками непоганих змін у долі людини. Якщо уважно шукайте в соннику відповідь на питання: до чого сниться блондинка, то прочитаєте про те, що цей образ не настільки однозначна. Вірне тлумачення залежить від почуттів випробуваних у сні, і від самих незначних деталей, які вдалося запам’ятати сновидінню.

Наприклад, якщо сниться, що ви зустріли даму зі світлими кучерями, і ради цього, то незабаром і наяву відчуєте приємні емоції, а доля приготує вам чудові сюрпризи.

Жіночі секрети

Спочатку про тлумачення цього сну, які будуть корисні тільки жінкам. Якщо жінці сниться, що вона блондинка, то їй можна позаздрити — чоловік просто обожнює, обожнює її. Сучасний сонник підказує, що в такому випадку благовірний нікого не помічає крім своєї улюбленої дружини. Він вірний і відданий їй.

Якщо панночці брюнетці приснилося, що вона уві сні світловолоса красуня з блакитними очима, то у неї не буде відбою від шанувальників. Їй належить тільки вибирати з ким із закоханих відправитися на побачення і від кого вислухати чергову порцію компліментів.

У сновидінні ви вели бесіду з чарівною панною, особливу гідність якої довгі світлі волосся? В такому випадку, прийміть до відома, що ви недооцінюєте себе. Невпевненість і комплекси заважають вам, як в особистому житті, так і в побудову кар’єри. Універсальний сонник наставляє: навчитися хвалити себе. Не сумуйте! Пам’ятайте, що удача благоволить сміливим, рішучим і веселим!

Тлумачення для чоловіків

До чого сниться юнакові миловидна дівчина блондинка? Сонник попереджає, що це бачення може сигналізувати про відсутність чоловічої сили. Хвилюватися не варто це лише посилити проблеми з потенцією. Найкраще зайнятися собою: займатися спортом, включити в раціон горіхи, морепродукти. Не зайвою буде консультація лікаря спеціаліста.

Езопа підказує, до чого може привидітися белобрысая тітка, ведуча себе кричуще нахабно, агресивно. Ітакою сюжет передрікає період невдач, проблем у бізнесі. Так вийде, що партнери виявляться ненадійними, а їхні пропозиції не дуже вигідними.

Якщо чоловікові сниться, що він не може відірвати погляду від білявої красуні, то по пробудженню йому треба уважніше придивитися до товаришів. Один з них вже не так відданий і чесний. Він може зрадити і підставити в самий відповідальний момент.

Маніпуляції з волоссям

Сон про малятку, розчісувальної довгі, світлі пасма — хороший знак. Він обіцяє сновидінню вступ у період гармонії і удачі. У вас все складається так, як ви мріяли. А все тому, що точно знаєте, чого хочете. Сонник Мандрівника рекомендує запам’ятати це стан душі. Це допоможе вам боротися з внутрішнім сум’яттям, занепокоєнням, тривогою, пережити неминучі втрати, проблеми.

Вам примарилася дівиця, яка фарбує волосся, мріючи освітлити їх на кілька відтінків? Що ж, це дуже хороший сон, який підтверджує те, що вас люблять, поважають і цінують ваші близькі. Крім того, зараз для сновидця настав найсприятливіший період для початку нових проектів. Современныйсонник пророкує ще випробування. Але не хвилюйтеся, їх з честю витримає чоловік, який бачив вищеописаний сюжет.

Майже також інтерпретує сон про дівчину, заплетающий світлі коси, сонник Мандрівника. Він обіцяє, що сплячий зможе протягом десяти днів владнати всі свої проблеми і справи, і приступити до втілення нових ідей.

Поганий знак — сон, у якому сновидица дивиться себе кудлатою, розпатланою блондинкою. Він обіцяє сварки, конфлікти і низку невдач. Але є і приємний нюанс! Якщо це ж бачення випадає хворій людині, то він скоро одужає.

Інші передбачення Гарні звістки, і подарунки долі чекають того, хто спостерігав уві сні свою подругу відразу стала блондинкою. А от якщо ви, ставши перед дзеркалом в сновидінні, виявили, що у вас майже біле волосся, то прислухайтеся до соннику Езопа, ведіть себе трохи впевненіше і вільніше.

Інтригуючу версію висуває Жіночий сонник, що пояснює, до чого сниться, як ви перефарбувалися в блондинку. Без сумнівів ваше особисте життя значно покращитися. Станеться так, що ви зустрінете людину, який складе вам чудову пару. Але є одна важлива умова! Щоб ви побачили і зрозуміли, що перед вами той єдиний, потрібно не звертати уваги на думку і поведінку оточуючих. Та й вам потрібно відмовитися від стереотипів оцінки потенційного партнера, що існують у суспільстві.

Експерименти з кольором зачіски в сновидіннях, можуть примаритися, як до позитивних, так і негативних змін у справжньому житті. Якщо освітлили пасма і задоволені результатом, то й наяву все складеться благополучно. А от коли побачений колір шевелюри розчарував, тоді готуйтеся до турбот і труднощів.

Уві сні танцювали з блондиночка? Відмінно, вам не доведеться нудьгувати на самоті насправді. Чекайте запрошення на вечірку від друзів. Компанія збереться відмінна.

Дивне бачення про те, що ви гоните даму з білими волоссям зі свого будинку, — добра прикмета. Вона означає, що ви неодмінно впораєтеся з усіма прийдешніми проблемами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: