Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник близька людина помирає до чого сниться?

Сонник близька людина помирає до чого сниться?

Близька людина помирає тлумачення сонника

Часто нічні кошмари насправді не віщують нічого жахливого. Приміром, до чого сниться, що близька людина помирає? Настільки страшне й тривожне бачення по соннику — передвістя довгих років життя або початку нового етапу в долі людини. Але є і інші тлумачення цього сюжету, які можуть виявитися вельми корисними та цікавими.

Прощання з неприємностями

Як же розшифрувати сон, в якому близький вмирає? На думку езотериків це зовсім не передбачає такого ж розвитку подій в дійсності. Швидше, це підсвідоме прагнення сновидця звільнитися від чогось небажаного, тяготящего і заважає. Іноді уві сні можна розгледіти образ, риси особи, з якою в житті пов’язані всі ці проблеми.

До чого ще може приснитися, як близька людина помирає? До того, що приховано побоюєтеся зробити якийсь поганий вчинок. Протягом дня ви думали про це, вас мучили страхи, сумніви, а уві сні вони втілилися в настільки страшне бачення.

Версія Міллера

Як психолог, автор популярного сонника Густав Міллер по-іншому трактує сновидіння, в якому близька людина помирає. На його думку що наснилась втрата — прикмета того, що наяву доведеться розпрощатися з чимось цінним і значущим.

Таємні помисли

Одна з версій сонників може здивувати або навіть шокувати людини, яка хоче розгадати, до чого приснилося, що близька людина помирає. Виявляється, у ряді випадків це вираз таємних помислів сплячого, який бажає, щоб саме те ж саме сталося наяву! Зазвичай такі сни бачать люди невпевнені, боязкі, залякані, словом, інфантильні, несамостійні,— пояснює сонник.

Чому у сні хтось з рідних віддає Богові душу, але вам не сумно і немає натяку на печаль? Заспокойтеся, такий сюжет по соннику вказує, що вам дуже хочеться скоріше зустрітися з цією людиною в реальності.

Знаки жалоби

До чого приснилося, що раптово та несподівано помирає близька людина? На жаль, це лихе передвістя, підказує, що насправді ви можете отримати звістка про смерть родича, друга, доброго знайомого.

Згідно сонникам таке бачення попереджає про неминучу наяву катастрофи, біді, серйозному випробуванні для сновидця.

Цінність спілкування

У ряді джерел подібний сон — це свідчення того, що родинні зв’язки між сплячих і членами його сім’ї втрачені, настало певне охолодження відносин. Сонник радить подумати, на кого ж крім родичів ви можете покластися у важку годину? Кріпите кровні зв’язки, пам’ятайте про те, що великий, дружний сімейний клан — щастя, надбання, багатство.

Не бійтеся, якщо у сні побачили, як спочив самотній родич. Насправді він, нарешті, знайде другу половину і буде щасливий. А якщо сновидіння стосувалося хворого члена родини або друга, то він піде на поправку.

Важливі подробиці

При тлумаченні сновидіння про смерть важлива кожна деталь.

Так, якщо близький вмирає, здійснивши самогубство, то сонник пророкує зраду. Втопився? Наяву доведеться постояти за себе. Приснився смерть в результаті жорстокої бійки обіцяє в реальності побачення.

Загибель в аварії у сні — крах надій і планів в реальності. Смерть від хвороби прогнозує складнощі у взаєминах з оточуючими. Якщо людина йде в мириной по старості, то сплячий прославився своєю мудрістю і розсудливістю. Раптова смерть по соннику — передвістя потрясіння.

Будьте уважні!

До чого приснилося, що близька людина, що знаходився у тривалому комі, вмирає? До того, що сплячий може бути «іграшкою», «пішаком» в руках якоїсь хитрої, авантюрної персони, віртуозно використовує людей в своїх корисливих цілях.

Передсмертна агонія родича або товариша уві сні — це сигнал до того, що цей персонаж в реальності готується вчинити щось погане. Спробуйте зупинити його поки не пізно.

Уві сні до праотців відправляється ворог? Що ж, теж непогано, тому що наяву ви легко позбавитеся від поганої звички або інших негативних нахилів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: