Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник болить зуб до чого сниться?

Сонник болить зуб до чого сниться?

Болить зуб тлумачення сонника

Ця справжня катування, коли ниє або смикає зуб. В такому стані ні те, що робити, але і думати про що-небудь неможливо. Здається, залишається тільки лізти на стіну від болісних нападів. До чого ж тоді сниться, що болить зуб? Якщо ви вирішили, що це сновидіння не пророкує нічого хорошого, то помиляєтеся. У соннику завжди знайдуться точні, докладні тлумачення. І далеко не всі вони негативні.

Нелегкі часи

Сниться, що до зубного болю додалося ще й запалення тканин, і розпухла щока? Будьте готові до того, що серед ваших знайомих знайдуться і такі, хто не погребує поширювати про вас безглузді чутки, брудні плітки. Це неприємно, але сонник радить не піддаватися емоціям, і не демонструвати їх на публіці. Зовні зберігаючи спокій, ви не дасте зайвого приводу недругам. Пройде час, ваша репутація буде відновлена, а мерзенні типи отримають по заслугах.

Погана прикмета побачити в сновидінні вражений карієс зуб з «дуплом». Це віщує безрозсудні витрати і збитки. Намагайтеся економити і відкладати частину зароблених коштів. Це допоможе вам в період кризи.

Є привід для веселощів!

Сонник Мандрівника зовсім інакше пояснює, до чого болить зуб, і запалилися ясна. Виявляється такий жах, по пробудженню обернеться лише запрошенням на дружню вечірку, де буде весело та гамірно. Примарилось, що справа дійшла до того, що прикрий зуб кровоточить? Тоді дивіться в обидва, на цій вечірці ви можете зустріти свою долю.

Приснилося, що клюк або різець давно доставляє неприємні відчуття і хитається, а ви ніяк не дійдете до зубного лікаря? У такому разі пакуйте валізи, вам скоро вирушати в подорож. Воно буде насичено різного роду подіями, пофарбовано яскравими емоціями і залишиться в пам’яті надовго.

Що скаже Міллер? На думку Міллера, побачений корінний зуб з діркою, та ще і змучений, це прообраз майбутніх недуг. Захворіти може і сам сновидець або хтось з його рідних. Таке ж бачення ймовірно напередодні нечастного випадку або автомобільної аварії. Тому не залиште без уваги такий сон і проявіть особливу обережність.

У нічних мареннях ви страждали від нестерпного болю в щелепі? Тоді чекає складний, неприємний розмову з колегами, друзями. Співрозмовники можуть спробувати спровокувати вас влаштувати скандал. Не піддавайтеся на провокації, інакше сварка переросте у багаторічна жорстоке протистояння, ворожнечу.

Особисте життя

Тлумачення бачення про хисткий зубі, причиняющем нестерпні страждання, підказує, що пора звернути увагу на стосунки з коханою людиною. Велика ймовірність того, що між вами пролягла прірва нерозуміння, яка розширюється з кожним днем. Що робити, якщо бажаєте зберегти союз?

Жіночий сонник рекомендує піддати критиці власну поведінку. Тоді є шанс, що і ваш партнер почне боротися зі своїми недоліками. Помітивши, що ви готові до компромісів, він теж зробить кроки назустріч. Що пророкує сон про те, що десна не пошкоджена, а зуби в сні ниють, не дають спокою. Вам належить зіткнутися з серйозними перешкодами. Поодинці їх не вдасться подолати, тому не соромтеся просити допомоги у близьких.

Короткі пояснення

Простудіювавши всі найавторитетніші сонники, ми підібрали цікаву підбірку найпопулярніших і найчастіше тих, що збуваються передбачень. З них випливає що:

Якщо ви виконували роботу стоматолога уві сні, то явно маєте намір наяву комусь помститися або допекти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: