Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бурштин до чого сниться?

Сонник бурштин до чого сниться?

Бурштин тлумачення сонника

Бурштин — символ, предрекающий успіх і щасливе майбутнє. До того ж, це символ енергії, подарованої сновидінню Сонцем вже протягом довгих років. Тоді, до чого сниться бурштин? Тлумачі дадуть відповіді на всі питання. Від вас вимагається лише пригадати сон в найдрібніших подробицях.

Сонник Міллера

Розглянути жовтий «камінчик», що лежить на узбережжі моря — до раптового збагачення. До того ж, сновидінню варто очікувати не тільки множення в гаманці, але й поповнення сімейства, набуття великої радості і благополуччя.

Пристарілого наснилося, ніби він несподівано для себе виявив цінний камінь — до тривалої життя і відмінному стану організму.

Для молодих людей, які не мають обтяження сімейним життям, особливо для юних панянок, знайти бурштин уві сні, значить майбутнє знайомство з майбутнім чоловіком.

Ювелірні прикраси з бурштином

Наснилося, ніби вам вручили в подарунок намисто з сонячного каменю? Ваше подружнє життя принесе тільки радість. Поруч з вами буде добрий і ласкавий чоловік, а також слухняні дітки.

Вільним дівчатам побачити дорогоцінний кулон з бурштином у центрі — чоловік буде великодушним і впливовим, обіцяє Місячний сонник.

Приснилося кільце з бурштином — чекайте майбутньої церемонії одруження. А коли на ньому ви розгледіли ще й коштовності — весілля належить розкішна з величезним числом відвідувачів.

Бурштиновий браслет, пригрезившийся в нічних мареннях, пророкує відданого благовірного.

Мариться, ніби ви знайшли золоті сережки, прикрашені дорогоцінним каменем червоного кольору — ваша пристрасть до молодого чоловіка народиться в думках, проте дізнавшись його краще, ви полюбите його ще більше.

До щасливого майбутнього

Розгледіти картину, зроблену великої бурштинової посипкою — вас очікує приємний дозвілля в компанії друзів і милих людей, передрікає Місячний сонник.

Приснилося, як ви намагаєтеся зібрати картинку з дрібних бурштинових часток? Не думайте про те, що робити в ситуації важкої ситуації. Робіть так, як велить серце, і все обов’язково вийде.

Пояснення сновидіння, в сюжеті якого ви відшукали серед сміття статуетку з бурштину наступне: сприймайте життя просто, тоді успіх вас не залишить.

Мариться бурштиновий графин, або фужери — вас чекає веселий захід, після якого будете вболівати з похмілля.

Бурштин в ювелірних прикрасах

Бачиться, ніби ви не можете довго підібрати собі дорогоцінний виріб, і ось, нарешті, вам сподобалося колечко зі світлим каменем? Вам слід найближчим часом відвідати лікаря кардіолога, щоб перевірити роботу серця. Захворювань немає, не хвилюйтеся, але краще переконатися в цьому на сто відсотків, рекомендує сонник.

Придбати бурштиновий браслетик, щоб подарувати його приятельки — ваш стан організму дасть вам можливість поринути в світ екстриму, запропонованого товаришами, вказує Весняний сонник.

Кулон із золота, прикрашений бурштинової крапелькою, куплений для себе, значить, ваш імунітет працює як не можна краще.

Розсипаний бурштин – до труднощів

Довелося підбирати в нічних мареннях просыпанные намистини — до незначних негараздів і турбот, обіцяє Жіночий сонник.

Загубити перстень з каменем жовтого кольору — до сварку в стосунках з коханою людиною.

Побачити у сні, ніби з ваших вух зірвали бурштинові сережки — до захворювання. Можливо, загостриться хронічна недуга, або вас спіткає інфекція вірусного походження.

Як вказує Східний сонник, бурштин, розколотий вами уві сні, застерігає про ймовірних аварійних події або травмах. Будьте обережні!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: