Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бутерброд до чого сниться?

Сонник бутерброд до чого сниться?

Бутерброд тлумачення сонника

У сні ви бачите просте, але геніальне страва — бутерброд. До чого сниться? Тлумачення різні. Одні пророкують успіх, вигідні угоди та інші блага, інші — перешкоди, розчарування, смуток. Враховуючи подробиці бачення, сонник допоможе правильно витлумачити цей знак.

Успіх у бізнесі

У сні ви подкрепляетесь сендвічем? Тоді не далекий той день, коли перед вами відкриються двері вищого суспільства, ділових кіл. Зав’яжуться серйозні зв’язки. З’являться партнери. Але чим складніше, многослойнее був примеченный уві сні бутерброд, тим більше на вашому шляху виникне складнощів. Втім, ви ж пам’ятаєте, що тільки через терни можна дістатися до зірок. Інакше — стати по-справжньому успішним і знаменитим.

Дуже скоро вам надійдуть перспективні пропозиції, пов’язані з вашими професійними інтересами, ось до чого сниться, як ви готуєте бутерброд. Згідно сонником, бутерброд із сьомгою, прекрасне ознака, особливо для підприємців. У них з’являться однодумці, які підтримають і зміцнять загальний бізнес.

Подарунки долі

До чого сниться бутерброд маслом, який ви випадково упустили? Як не дивно, це обіцяє вельми вигідне придбання. Тому, хто готує багатошаровий гамбургер, сонник обіцяє, приємне та цікаве проведення часу.

Тепер про закуску, яка ще недавно вважалася делікатесом на святковому столі — бутерброді з маслом і червоною ікрою. Чим товще шар ікри, тим щедрішими і більш прихильною буде до сновидінню доля.

Зовсім непогано якщо привиділося, що їсте бутерброд з ковбасою. Сонник обіцяє везіння і увагу з боку домочадців і колег.

Не сидіть склавши руки!

Ви бачили хліб з салом у сні? Тоді є підстави вірити в поліпшення добробуту.

А якщо з рибою, то треба буде попотіти і проявити старанність, підприємливість для підвищення доходів.

У соннику Міллера, сказано, що сновидіння, в якому ви нарізали булку для сендвічів, випадає напередодні фінансових труднощів. Доведеться вчитися економити. Якщо пригрезился чорний хліб уві сні, то сплячий вирішить проблеми з грошима, але не відразу. Йому доведеться минути період поневірянь, труднощів. Важливо не втрачати надії на те, що все владнається і удача повернеться обличчям.

Увага і обережність

До чого сниться, що приготували цілу гору різноманітних бутербродів? Це попередження про те, що сплячий часом не бачить головного, зосереджуючись на малосущественных дрібницях.

Цікаву роботу, з пристойним окладом, пророкує сонник, того, хто уві сні насолоджувався смачним гамбургером. Людина може не відразу погодитися на нову посаду, розуміючи, що потрібно багато працювати, підвищувати кваліфікацію. Але вибір залишається за сновидцем. Чорна ікра, яку подають на скибочках булки, сниться перед тим, як доля сновидця зробить немислимо крутий віраж. На жаль, невідомо будуть прийдешні зміни на краще, або навпаки. Тому будьте готові до всього і обережні.

Про кохання

До чого сниться простий бутерброд жінці? На жаль, це не дуже хороший символ, що передвіщає появу суперниці, якої поки везе трохи більше. Чоловікові цей же сюжет передвіщає розчарування і спустошення після інтимної близькості з дамою, за якою він довго, наполегливо залицявся.

А ось гамбургер, згідно сонником, може порадувати представницю прекрасної статі. Сновидице належить роман з серйозним, заможним, заповзятливим паном.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: