Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бути вагітною до чого сниться?

Сонник бути вагітною до чого сниться?

Бути вагітною тлумачення сонника

Сонники різному тлумачать сновидіння про стан жінки під час виношування дитини Його значення залежить від безлічі деталей. Наприклад, від того вагітна сновидица насправді. Або мріє вона про те, щоб стати мамою. Але іноді такі сюжети випадають сплячим людям, які фізіологічно не можуть виносити дитину, або вже не планують поповнення в сімействі. Так до чого сниться бути вагітною?

Для розгадки цього сну, потрібно задуматися про те стані, на якому життєвому етапі ви знаходитеся в даний момент.

Якщо ви молода, незаміжня дівчина, то сон про вагітність, пророкує сильне почуття. І ви, і ваш обранець по-справжньому закохані, але часто сваритеся з-за дрібниць. Коли сновидця старше, то подібний сюжет служить для неї підказкою. Слід звернути увагу на своє здоров’я. Можливо, вона поки не здогадується про неприємне захворювання, яке прогресує без явних, виражених симптомів. Порада одна – знайдіть час для візиту до лікаря.

У сні ви спостерігаєте за чарівною дамою з кругленьким животиком? Тоді у вас є шанс непогано заробити. Але для цього треба не сидіти, склавши руки, а наполегливо працювати.

А що якщо що наснилась вагітна вам не симпатична? У такому випадку чекайте додаткових турбот, і супутніх їм переживань. Втім, це бачення можна інтерпретувати інакше. Якщо це снилося чоловікові, то він переживає з приводу можливості стати татом. А ще цей же сюжет передбачає укладення вигідної угоди.

Ви нещасні в шлюбі, і незадоволені, розчаровані своїми нащадками, ось до чого сниться бути вагітною, на думку Міллера. Він же передбачає невинній дівчині спостерігала такий сон, осуд громадськості і зіпсовану репутацію. Провидець поспішає порадувати тільки жінок при надії. Для них це сновидіння – прогноз легенів, безболісних пологів.

Для розгадки сну про вагітність, треба пригадати: чи встигли ви народити малюка? Якщо це вдалося, то у вас попереду — творчий підйом, слава, успіх і непогані заробітки. Коли ж ви в сновидінні виступаєте в ролі акушерки, то в реальності станете учасником важливих подій, які кардинально вплинуть на вашу роботу. Пологи були легкими? Це чудовий сон, предрекающий рішення багатьох завдань, позбавлення від проблем.

Пристойного розміру животик, в якому перебуває дитина, сниться до достатку, зростання доходів. Для вагітних жінок цей сон — знак благополучного народження малюка. Для бізнесменів – сигнал, що закликає звернути більш пильну увагу на справи, зокрема на бухгалтерію. Є підозра, що фінансисти навмисне щось приховують від вас. Розмір збитків, завданих з вини можна визначити за величиною приснившегося живота.

Стать майбутньої дитини

Фінансове добробут або романтичне знайомство, ось до чого сниться, що ви носите під серцем дівчинку. Це ж бачення пророкує сновидице добрі звістки і чудові сюрпризи. Приміром, вона може отримати цінний подарунок.

Якщо дівчинка в утробі мами, снилася діловій людині, то він може сподіватися на грандіозний успіх свого підприємства. Якщо примарилася студенту, то він з легкістю здасть іспит, і взагалі може сподіватися на везіння.

Заміжніх дам, такий сон надихне тим, що вони дуже скоро отримають новину про отрывшемся спадщині, або підтримці інвесторів, меценатів.

Коли сновидица вагітна і їй сниться, що в неї хлопчик, то тоді в цьому вона неодмінно народить дівчинку. Бачення про прийдешнє народження дитини чоловічої статі трактується неоднозначно. Один з сонників стверджує, що воно обіцяє комфортні умови для роботи, запланованих справ, відмінні перспективи. В іншому збірнику пророкувань зазначено, що хлопчик символізує майбутні проблеми, суперечки. Є і окреме тлумачення для чоловіків, передбачає шанс розбагатіти.

Близнюки в животику

До чого сниться вагітність двійнею? Це обіцянка сновидінню швидкого втілення всіх запланованих задумів, і народження нових ідей, які претендують на геніальність.

Втім, іноді цей сон підтверджує небажання сплячої людини стати батьком (матір’ю) близнюків. Панночці сон про вагітність, пологи обіцяє заміжжя, власний будинок. Це чудове бачення майбутнього сімейного щастя та матеріальної незалежності. А ще це має змусити сплячу задуматися про продовження роду і про обов’язки і щастя материнства.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: