Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник червона троянда до чого сниться?

Сонник червона троянда до чого сниться?

Червона троянда тлумачення сонника

Вам піднесли червоні троянди? Мовою квітів це визнання в пристрасних почуттях, полум’яної любові. Але це наяву. А що скаже сонник, того, хто спав і бачив червоні троянди? Нічні бачення трактуються з урахуванням найдрібніших деталей і навіть нюансів кольору дива, вирощеного досвідчених садівників. В залежності від цього і можна зрозуміти, що день прийдешній готує вам.

Колір бутонів

До чого сняться ці розкішні квіти? Чекають вас зміни на краще в особистому житті? У Ванги є дуже докладний і цікаве тлумачення бачення, але провісниця попереджає, що відтінок пелюсток має величезне значення. А тому гарненько пригадайте: що ви бачили в обіймах Морфея. Якщо бутони були насиченого червоного кольору вас чекає фатальна пристрасть, сильні почуття.

Якщо квіти у сні були з рожевим відтінком, то в реальності взаємовідносини з новим кавалером будуть ніжними, повними романтики. Але вони будуть стрімко розвиватися, і ви не встоїте і скоро впадете жертвою прекрасною, яскравою пристрасті. Такий сон викликав подив, тому, що ви зараз самотні і не розумієте, про яке поклоннике йде мова? Та про те, що дуже скоро з’явиться і, між іншим, він буде дуже схожий на незнайомця з сновидіння.

У нічних мареннях побачили відразу білі і червоні троянди? До чого сняться такі контрастні квіткові композиції? Адже білосніжні троянди — уособлення невинності, а червоні символізують палкі пристрасті. В такому випадку сонник пророкує. — людина, якій випало таке бачення буде щасливий з партнером довгі роки. Його чекають дивно гармонійні відносини, тісно зв’язують з коханим не тільки фізично, але і духовно.

Символіка букета

Будь-яка представниця прекрасної статі мріє про те, щоб до її ніг впав якщо не мільйон, то хоча б букет чудових троянд. Чи це не доказ серйозних намірів шанувальника? Дійсно, сонник вважає, що такий сюжет віщує освідчення в коханні та пропозиція руки і серця. Однак, не все так просто!

Приснилося, що беручи букет, ви боляче вкололися про шип? Тоді бережіться, залицяльник не щирий, і його наміри не йдуть далі того, щоб банально затягнути вас в ліжко, і просто спокусити! Відкривши сонник Ванги, можна також дізнатися: до чого сниться така ситуація. Виявляється це нагадування про минулі гріхи того, хто бачить сон, які, на жаль, стануть надбанням громадськості і можуть зіпсувати її репутацію.

Збірник сновидінь «Для всієї сім’ї» підказує, що збираючи букет в нічних мареннях ви пробудженню отримаєте запрошення на романтичне рандеву. Чоловік у сні набував твір флориста для коханої? На жаль, але в реальності для нього не виключена сварка, суперечка з дамою серця.

Привидівся незвично пишний букет? Це ознака того, що ваші почуття насправді взаємні. Ви самотні? Тоді сонник пророкує швидку зустріч з людиною, яка стане вашим супутником життя. Якщо ви заміжня або одружені, такий сон обіцяє ще один медовий місяць – ви насолодитеся близькістю з законним партнером, відчуєте нові незвідані раніше чуттєві насолоди.

Презентувати і отримувати в дар

Здогадаєтеся, про те, яку характеристику дає Фрейд жінці, яка уві сні дарує кому-то червоні троянди? На думку відомого психоаналітика, ця дама смілива й рішуча. Вона чужа дурного манірності і точно знає чого хоче. До того ж вона дуже досвідчена і хороша в сексі.

До чого сниться, що троянди дарують вам? Пригадайте особу дарувальника, саме з ним у вас наяву може зав’язатися бурхливий роман. Якщо чоловік уві сні отримує букет полум’яних квітів, тоі він точно підкорив серце якоїсь красуні. Коли ж він презентує троянди в нічний фантасмагорії, то це означає одне – він морально готовий до того, щоб покинути лави холостяків.

Зі сну троянди були свіжими і запашними? Тоді у вас все складеться благополучно. А ось зів’ялі пророкують проблеми зі здоров’ям. У Семейномсоннике сказано, що отримавши в подарунок троянди можна сподіватися на прибуток. Але, на жаль, є виняток, що стосується, як раз червоних квітів! До чого ж вони сняться? За версією даного джерела, такі бутони застерігають від необачних рішень і здійснення великих угод в найближчий період.

Поставлені у вазу

У вас дуже сильно жіноче начало. Ви живете почуттями чи прагнете гострих любовних відчуттів, ось чому приснилося, як ставите червоні квіти у вазу. Але не втрачайте здорового глузду, ставши жертвою власних пристрастей ви ризикуєте зробити невірний крок і назавжди зіпсувати власне реноме. Втім, Східний сонник не настільки категоричний, а всього лише віщує майбутні радість, затишок сімейного життя та добрі відносини з законним чоловіком.

Злякалися, побачивши уві сні вазу з двома червоними трояндами? Марно, це символ жіночої витонченості. А якщо ви поки не знайшли свою пару, то скоро назавжди забудете про самотність.

Недобре якщо у вазі виявилися штучні бутони. Якими б чудовими вони не були, пам’ятайте про те, що потрібно стежити за самопочуттям, в тому числі і психічним. Знайдіть собі справу, хобі, яке не дасть впасти в смуток і тугу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: