Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чужа кров?

До чого сниться чужа кров?

Трепетне і містичне відношення до крові переслідувало людство з давніх-давен. Її використовували в жахливих ритуалах, в деяких релігіях до неї навіть заборонялося торкатися. Але як розуміти сновидіння, в якому ви бачите чиюсь кров? Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, до чого сниться чужа кров.

Короткий зміст:

Опис бачення

Сонник Енігма

У цьому сучасному сонник бачення Найчастіше символізує якісь невирішені питання, які потривожать сновидіння найближчим часом. Вони стосуватимуться родичів, предків, їх справ і родових зв’язків. Проте, дуже багато в даному випадку залежить від подробиць сну.

Бачити велику кількість чиєїсь крові уві сні — знак того, що Ви нерозумно витрачаєте свою енергію і сили на справи, які не надто важливі.

Бачити, як хтось плаче кров’ю — знамення, яке говорить абсолютно точно: Хтось відчуває до вас безмовні почуття, і з усіх сил намагатиметься добитися вашої взаємності магічним шляхом.

Чистий кров яскраво-червоного кольору — Сновидцу буде сконцентровано увагу і направити всі свої сили на вирішення існуючих проблем. Густа, темно-вишнева кров — уособлення прийдешніх проблем зі здоров’ям. В’язка кров чорного кольору — символ появи хвороб, причому, морально порядку: стреси, нервові зриви, депресії.

Чиясь менструального кров — Жінці бачення її уві сні віщує проблеми в сім’ї і прихід нежданих гостей; чоловікові — величезні неприємності, пов’язані з особистими відносинами. Особливо погано, якщо кров була на його руках.

Дуже важливо пригадати не тільки вид крові, але і місце, де ви її бачили. На підлозі — вам варто почекати з ухваленням серйозних рішень. Якщо ви чіпали кров руками і вимазалися в ній, над вашою репутацією нависла серйозна загроза. Чужа кров у вас в роті — ви «вкраде» чиюсь ідею і отримаєте шанс прославитися, хоча і не зовсім чесно.

Капає з ваших зубів — хтось із ваших родичів, швидше за все, потрапив в біду і потребує вашої допомоги. На руках — незабаром вас чекає візит далеких родичів. Струмлива з порізу на чиємусь тілі — чоловікам таке сновидіння віщує проблеми в діловій сфері; жінкам — самотність і безмовні почуття.

На чиємусь обличчі — скоро ви серйозно посваритеся з родичами, а примирення буде вкрай складним. Бачити уві сні чиєсь кровотеча, але спокійно спостерігати за цим з боку — ви можете заспокоїтися: ви живете саме так, як потрібно, як в особистому плані, так і в фінансовому.

Пити чужу кров з чаші — До набуття справжнього щастя в найближчому майбутньому. Особливо добре, якщо вона текла по вашого підборіддя і капала на підлогу.

Сонник Густава Міллера

У цьому сонник значення снів про чужої крові залежить від подробиць. Одяг, вимазана в крові — у вас є підступні вороги, які будуть намагатися зіпсувати ваше життя, особливо в плані кар’єри. Кров тече з рани — ознака прийдешніх проблем зі здоров’ям, занепокоєння, краху в діловій сфері через зв’язок з нечесними партнерами.

Багато чужої крові на ваших руках — Жахливе невезіння, невдачі, які будуть буквально вас переслідувати. Побачивши такий сон, ви повинні негайно взяти себе в руки і зайнятися своїм життям, поки не пізно.

Сонник міс Хассе

Червона кров — символ веселощів, вина і свята. Густа і темна кров — передвістя хвороби. Бачити чиюсь кров на полі битви — незабаром сновидец зробить необдуманий вчинок, і наслідки будуть сумними. Пити чужу кров — яскраві і красиві надії, які можуть здійснитися.

Кров капає на землю — Символ прийдешнього щастя сновидіння. Купатися в крові — вам доведеться пережити важке потрясіння. Тваринна кров — справи, який сновидец задумав, цілком реальні. Головне — докласти зусиль і сподіватися тільки на себе.

Сонник Нострадамуса

Бачити себе, покритим чиєїсь кров’ю — знак того, що незабаром ви отримаєте новини від ваших родичів.

Бачити, як хтось спливає кров’ю і відчувати співчуття — Страждання близьких і друзів зроблять ваше життя сумної, а вас самих чекає самотність.

Проливати чужу кров — Сновидец вирішує свої проблеми занадто безтурботним чином, що може привести до неприємних наслідків. Щоб їх не було, потрібно взяти ініціативу в свої руки.

Наснилася земля, повністю залита кров’ю — Знак того, що сновидцу належить пройти важкі випробування, брати участь в конфліктах, і навіть стати свідком людських жертв.

Сонник Девіда Лоффа

Згідно з книгою снів складання цією протестантським пастором, кров взагалі є негативним знаком, чужа — зокрема. Найчастіше такі сни віщують поразку, занепад, крах, отримання травми і навіть можливу смерть. Причому, проблеми можуть стосуватися як фізичної, так і моральної сторони життя сновидіння.

Втім, зрідка сни про крові можуть мати і позитивне значення. Наприклад, бачити кров людини, який є вашим ворогом і якого ви ненавидите, означає його поразки і ваше торжество над ним. Також чиясь кров уві сні може бути символом духовного єднання з ким-небудь — в разі, якщо кров належить людині, з яким ви бажаєте зблизитися.

Сонник Деніз Лінн

Ця жінка-психотерапевт із США відзначала, що сни про крові мають безліч значень, іноді взаємовиключних.

Наприклад, вона може Означати енергію життя і сили, потік життя сновидіння (його долю), яскраві емоції, особливо любов і ненависть, статеве дозрівання (для підростаючих дівчаток), спогади про сексуальний контакт (для дорослих дівчат і жінок), текуча кров може бути символом витоку життя (безглуздого проживання), поранення, травми, біль, іноді — в переносному сенсі (душевні страждання).

Місіс Лінн вважала, що в даному випадку все залежить від відчуттів сновидіння і загальної атмосфери сновидіння. Тільки з їх допомогою можна зрозуміти його справжній зміст.

У іншої людини

Значення сновидіння такого змісту безпосередньо залежить від статі сновидіння.

Для представниць прекрасної статі таке бачення є хорошим знаком. Воно віщує їй сімейне щастя, радість від часу з чоловіком і дітьми.

Якщо жінці сниться сон, в якому вона намагалася зупинити кров, що біжить з чиєїсь рани — мудрість і розумна поведінка сновідіци допоможе їй вирішити всі проблеми, пов’язані з членами її сім’ї. Забруднитися в чужій крові і мити руки — незабаром жінці належить старанно попрацювати, але в підсумку це принесе хороший прибуток її сім’ї. Також подібний сон попереджає: пора брати відповідальність за фінанси в свої руки.

Якщо хлопець чи чоловік бачить, як кров б’є з чиєїсь рани, незабаром в його житті з’явиться досвідчена людина, яка стане його покровителем і помічником, особливо в питаннях сім’ї та особистих відносин.

Бачити, як чиясь одяг забруднений кров’ю — Знак того, що вам вдасться відбити бажану дівчину у суперника без жодних проблем. Мити руки, заляпані кров’ю — швидше за все, друга половинка сновидіння не завжди йому вірна.

Закривавлене дитя

Незважаючи на неприємне зміст, кращі книги снів трактують такий сон виключно позитивно. Дитина в крові віщує незвичайну удачу, причому абсолютно у всіх сферах життя сновидіння.

Побачивши такий сон, порадійте — Ви отримаєте просування по кар’єрних сходах, зможете вирішити всі без винятку проблеми. В особистій сфері все теж складеться найкращим чином — ваші почуття будуть взаємними, а створена вами сім’я буде неймовірно міцною і щасливою.

Небіжчик

Небіжчик в крові — сон особливого змісту, який трактується в залежності від подробиць. Але В будь-якому випадку, таке бачення — вкрай поганий знак.

Чоловік в крові

Якщо жінка бачить уві сні кров чоловіка, таке бачення слід розуміти, як попередження — у чоловіка є проблеми.

Зупиняти кров, що тече з рани чоловіка — Ваша турбота поставить чоловіка на ноги і допоможе вирішити його проблеми.

Побитий чоловік, вкритий кров’ю — у Вашої половинки є чимало ворогів, які принесуть йому серйозні проблеми. Причому, багато хто з них — це уявні друзі, які насправді мають на нього зуб.

Якщо при цьому ви відчували уві сні тваринний жах — Це прямий знак згори: вашому чоловікові потрібно бути обережніше. Попередьте його, щоб він не втручався в сумнівні авантюри і обережно поводився за кермом.

Багато людей

Згідно кращим книгам снів, сновидіння такого змісту слід розуміти в залежності від подробиць, а саме:

Люди в крові забруднили сновидіння — його чекає величезне багатство, яке він отримає завдяки допомозі серйозних покровителів.

Тільки звернення до вашої інтуїції і узгодження її з книгами снів допоможе зрозуміти, що саме вищі сили хотіли повідомити вам в сновидінні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: