Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чорний щур: опис і значення

До чого сниться чорний щур: опис і значення

До чого сниться чорний щур? Наснилося щур — це привід насторожитися і уважно придивитися до свого оточення. Особливо негативний посил несе щур чорного забарвлення — вона є символом небезпеки, підлості й підступності ворогів і друзів.

Короткий зміст:

Тлумачення сну

Значення сновидіння багато в чому залежить не тільки від його сюжету, але і сонника, який його тлумачить.

Сонник Міллера

Чорна щур Вказує на обман і зрада близького кола, нещирість у відносинах з родиною, а також нехтування своїми обов’язками в сім’ї з боку сновидіння. Велика кількість чорних щурів попереджає про катастрофу, що насувається.

Маленька чорна щур з довгим хвостом Вказує на проблеми в особистому житті, невміння знайти спільну мову з оточуючими.

Сонник Астромерідіана

Чорна щур невеликого розміру Віщує дрібні побутові неприємності. Великий щур чорного кольору, навпаки, вказує на серйозні проблеми, масштаб яких сновидець навіть уявити не може.

Убити в сні чорну щура Означає здобути вгору над злостивцями і ворогами, а також отримати фінансову незалежність.

Сонник Цветкова

Чорна щур Говорить про відкриту небезпеки, про катастрофу, що насувається, перед настанням якої сновидец відчуває крижаний страх. Убита уві сні великий щур означає, що людині незабаром посміхнеться удача.

Якщо чорний щур уві сні перебігає сновидцу дорогу, Це говорить про неприємний звістці, яке сильно засмутить людини. Спіймати чорну щура на кухні — значить викрити невірну дружину або викрити нечесного людини.

Сучасний сонник

Чорна щур уві сні Вказує на те, що в реальності сновидец не діє, пасує перед іншими, пливе за течією замість того, щоб контролювати своє життя. Чорні крисята вказують на погане виховання дітей або негативний вплив на людину, набагато молодших за себе.

Жінкам такий сон Вказує на підступного звабника, пустодзвона, за словами якого немає ніяких стоять справ. Чоловікам чорний щур уві сні віщує матеріальні втрати, марні клопоти.

Білий сонник

Чорна щур уві сні Оповідає про нападках з боку — це може бути випадковий напад або навмисне. Також чорний гризун передрікає появу нічного гостя в будинку, людини, який буде намагатися повісити на сновидіння свої проблеми.

Сонник Лоффа

Чорна щур Вказує на серйозне пошкодження майна, а також втрату деяких матеріальних цінностей. Велика кількість чорних щурів, що снують по дому, це вірна ознака, що незабаром оселі загрожує пожежа або повінь, а також підвищення чисельності шкідливих комах.

Чорна і біла щур гризуть щось разом — Значить в будинку незабаром з’явиться якесь домашня тварина.

Якщо їх багато

Бачити багато чорних щурів уві сні означає безліч ворогів у сновидіння, заздрісників і суперників, які не бажають йому щастя. Ще одне значення такого сновидіння — це постійний страх сновидіння перед будь-якою дією. Це також вказує на нестабільний психологічний стан людини, загрозу його спокою і умиротворення.

Наснилося у сні, як безліч чорних щурів з’їдають якусь їжу, бігають по накритого столу, Означає відчувати матеріальні труднощі, тому краще заздалегідь запастися всім необхідним, поки є можливість.

Якщо щури уві сні поїдає урожай, будь-які культури, Говорить про втрати або псування майна. Чорні щури, що б’ються один з одним, вказують на можливі сварки, навіть бійки, конфлікти на роботі, бійку, в яку випадково включився сновидец.

Великі чорні щури в будинку вказують на проблеми зі здоров’ям самого сновидіння або когось із його близьких, а також про страх втратити рідну людину або посваритися з ним. Маленькі щури чорного кольору говорять про марні надії, мрії, яким не судилося збутися, і розчарування, яке наздожене після цього.

Якщо в залишену сновидцем пастку потрапило багато чорних щурів, це говорить про ненадійність оточення людини, про те, що він не хоче відпускати людей від себе. Якщо уві сні дорогу сновидцу перетиснуло велика кількість чорних щурів, це Говорить про невдалу поїздку, дратівливих перешкоди на шляху, які будуть не стільки завдавати шкоди, скільки засмучувати сновидіння.

Гризуни іншого забарвлення

Колір забарвлення щури багато в чому визначає значення сновидіння. Біла щур є ознакою жіночої підступності, зради, подружньої зради. Також щур такого кольору попереджає про обман, секреті, який ховається від сновидіння, моральних втратах.

Біла щур, Приснився заміжній жінці, говорить про коханку чоловіка, його невірності, а також про те, що коханкою є її близька подруга. Наснилося незаміжньої дівчини білий щур вказує на заборонену пристрасть, любов, яка не принесе щастя.

Жива сірий щур — Це символ лицемірства, пліток і сімейних проблем. Маленька сіра щур говорить про неможливість вибору, а також замкнутості сновидіння, яка не дозволять йому досягти висот. Для жінок такий сон вказує на їх самотність, якийсь вінець безшлюбності, який вони неусвідомлено на себе наділи. Бачити, як вмивається сірий щур, означає сюрприз, приємний або не дуже, з боку родича.

Руда щур — це провісник нелегких часів. Як правило, в цей період на сновидіння навалиться купа проблем — фінансові труднощі, проблеми на роботі і в особистому житті, сварка з сім’єю і так далі. Руда щур уві сні також вказує на те, що сновидець зраджує своїм принципам і що до добра це не приведе.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: