Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чорна змія: подробиці побаченого

До чого сниться чорна змія: подробиці побаченого

Змії у багатьох людей викликають страх і жах, що абсолютно виправдано: так спрацьовує інстинкт самозбереження. Цілком логічно, що ефемерне послання зі світу снів, в якому довелось побачити змію, викликає багато питань і сумнівів.

Навіть далекі від містицизму люди задаються питанням: «До чого сниться чорна змія?» У сонниках є тлумачення снів з таким сюжетом, і якщо узагальнити їх і проаналізувати, то можна зрозуміти, що це сни-попередження, сни-застереження.

Короткий зміст:

Які події чекають?

Сонник Міллера

Сон про чорну змії означає Появу ворога, досить могутнього і небезпечного. І якщо раніше недруг вважав за краще діяти таємно, поводився приховано, то тепер він буде діяти відкрито.

Сонник Лоффа

Сновидіння має інше трактування: Наяву з’явиться покровитель, але так як це людина небезпечна, то за свою допомогу він може попросити якусь послугу, виконати яку буде вельми непросто.

Сучасний сонник

Сон про великий чорної змії тлумачиться по-різному для чоловіків і жінок. Жінці сон обіцяє появу суперниці, заздрісниці, яка може вплинути на життя, внести в неї сум’яття і розбрат.

Для чоловіка — сон попереджає, що Варто бути акуратніше в своїх судженнях і вчинках, інакше є ризик опинитися у вкрай невигідною і навіть небезпечною ситуації.

Езотеричний сонник

Чорна змія є символом випробувань, фатальних змін у долі. Деталі сну підкажуть, які очікуються зміни і з чим вони будуть пов’язані: якщо змія маленька, то і неприємності будуть такими ж, легко переборними. Але якщо уві сні змія велика, агресивна і готується до нападу, то настають фатальні зміни в долі і варто бути насторожі, щоб вийти з цих ситуацій з найменшими втратами для себе.

Сонник Ванги

Приснилася чорна змія — це Є уособленням хвороби і неприємностей, які судилося пережити в найближчому майбутньому.

Якщо вона проникла в будинок

Сон з таким сюжетом в сонник Лонго розцінюється як попередження про лукавість, нещирість людину в найближчому оточенні, який веде свої таємні ігри.

Згідно езотеричної сонником, чорна змія в будинку — Це передвістя неприємностей, пов’язаних з сім’єю, будинком, найближчим оточенням. Доведеться переживати про долю домочадців. Бачити чорну змію на своєму ліжку — такий сон обіцяє ситуації наяву, в яких відчуєте свою слабкість, незахищеність.

Сонник Мандрівника: Будьте готові до того, що стоїте на порозі значних змін у своєму житті, і це будуть стрімкі зміни, немов кидок змії. Якщо бачите, як змія ховається в вашому домі, — сон-передвістя про сімейні чвари і образи.

Сон про чорну змію на ліжку сниться напередодні хвороби і переживань про родичів, при цьому занепокоєння буде вас невідступно супроводжувати на цьому етапі життя.

За сонником XXI століття такий сон говорить про те, що Ви станете об’єктом нападок з боку злостивців, які в своїх діях керуються жадобою помсти і заздрістю. Якщо бачите в своєму будинку багато чорних змій — втратите довіру по відношенню до людей, з якими у вас спільні інтереси і плани на майбутнє.

Що ви робили з неї уві сні?

Детальний тлумачення дається в езотеричних сонник:

В Сонник XXI століття теж є опис дій сновидіння уві сні.

Сон, в якому боретеся з великою чорною змією, — це передвістя того, що наяву доведеться приймати болісне рішення, і ці муки вибору на деякий час позбавлять спокою. Сон, в якому годуєте звивалася чорну змію — наяву вдасться уникнути смертельної небезпеки. Дбаєте про дрібних чорних змійках — проігноруєте нападки недоброзичливців, і ваше холоднокровність буде вашим перевагою в конфліктних ситуаціях.

Сонник Мандрівника підносить інформацію для роздумів про сновидінні:

В сонник міс Хассе даються різні тлумачення сну з таким сюжетом:

Сонник Міллера — на сторінках цього популярного сонника можна теж знайти трактування сну:

Укус плазуна

Наснилося, що чорна змія напала стрімко і вкусила — наяву доведеться пережити сильний переляк. Бачити, як гадюка повільно підповзає і готується до укусу — в реальності доведеться пережити жалю про минуле, належить журитися про втрачені можливості. Такі тлумачення сну можна знайти в сонник Мандрівника.

Сучасний сонник допомагає інтерпретувати сон про укус плазуна:

Згідно Сонник XXI століття, символічним є те місце на тілі людини, куди вкусила змія:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: